0
clear
  • Европската 3D Завеси Мермер цвеќиња Завеси За Дневна соба Дома Декорација За Спалната соба Фото Прилагодите големина на 3D Завеси
  • -20%
  • -20%
Европската 3D Завеси Мермер цвеќиња Завеси За Дневна соба Дома Декорација За Спалната соба Фото Прилагодите големина на 3D Завеси

Европската 3D Завеси Мермер цвеќиња Завеси За Дневна соба Дома Декорација За Спалната соба Фото Прилагодите големина на 3D Завеси

DEN 1200.00
DEN 576.00

Достапност
Производот е достапен


Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување завеси / бебе соба завеси / завеси за деца / луксузни завеси / детска соба завеси / бамбус вратата завеси / чипка завеси / бели завеси / лен завеси / кујна вратата завеси / модерна завеси / завеси дневна соба модерна / кујна прозорец завеси / ткаенина за завеси /затемнување завеси за спалната соба / прозорец завеси за дневна соба луксузен / затемнување завеси за дневна соба / пеперутка завеси / завеси 3d / извезени лен завеси / valance завеси за дневна соба
Ако треба да направите парчиња , или да промените во друг Формат , ве Молиме оставете порака , или обратете се во услуга на Клиентите . Обично ние може да прилагодено вашиот бараат .


Кон својствата

Големина:
wide300cm high270cm, wide203cm high241cm, wide264cm high213cm, wide360cm high269cm, wide203cm high160cm, wide264cm high160cm, wide203cm high213cm, wide350cm high250cm, wide380cm high260cm, wide420cm high270cm, wide510cm high260cm, wide264cm high241cm, wide360cm high250cm, wide600cm high270cm, wide170cm high240cm, wide376cm high213cm, wide140cm high142cm, wide250cm high230cm, wide270cm high175cm, wide180cm high220cm, wide220cm high180cm, wide240cm high270cm, wide264cm high270cm, wide280cm high190cm, wide427cm high240cm, wide310cm high250cm, wide170cm high160cm, wide380cm high240cm, wide200cm high150cm, wide260cm high240cm, wide300cm high245cm, custom size, wide254cm high246cm, wide170cm high240cm, custom size
Обработка:
Кука, Grommet Врвот
Локација:
прозорецот
Стил:
Европа
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Инсталација Тип:
Вграден-во
Материјал:
Полиестер / Памук
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Тип:
Завесата
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Функција:
Blackout
Шема:
Печатени
Број На Модел На:
62
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Техника:
Плетени
Шаблон Тип:
мермер цвеќиња
Употреба:
Ресторан
Формат:
Куките
Делокруг на примена:
Дневна соба ,Спална соба,кујна , туш, врата, прозорец ...
Стил:
Модерна ,Класични,Земја,За Деца,Европската

Производи во категоријата

Не се Вклучени : Tieback / Tassle / монистра Ако не сте задоволни со нашата служба или кој било друг проблем, ве м

и ќе добиете заврши sewed завеси со куки исто така, можете да кликнете на"работа" или "плати сега" копче за с

Исто така да Прилагодите на омилени фотографии во она што го сакате (Крпа / Перница / Постер / Мат / Ќебе / П

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување зав

1.Завеси width=2x A (двапати на прачка или патеката на пенкалото).2.Завеси должина= B / C / D (до вашиот прозорец

Како да се цел ?Колку метри ширина на прозорецот, ќе ги преземе 2 пати ред ве молам!На пример : Ако Вашиот п

Карактеристики : 1,Објект Состојба : 100% Сосема Нов 2,Материјал : Voile 3,Боја : Бела(Како што Сликите Покажу

исто така, можете да кликнете на"работа" или "плати сега" копче за снимање на исходот, ако немате alixpress acount

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување зав

SHIPPMENT Обично превозот ќе се организира во рамките на 7days по плаќање ДАНОЦИ Во некоја земја,наредби можеб

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување зав

Answer : ___________________________ NOTE : Ако вашиот прозорец е 150cm широк, ние suggust 2 парчиња ЗА ПРИМЕР (W150cm*L260cm)Ако вашиот п

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување зав

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување зав

Име ; завеси за дневна соба / завеси / tulle завеси / 3d завеси / завеси за спалната соба / затемнување зав

Please wait...