0
clear
  • Bodybuilding Човек 3D Ноќта Светлина Креативен Подарок 3d Декоративни Ламби 7 Бои LED USB Светла
  • -20%
  • -20%
Bodybuilding Човек 3D Ноќта Светлина Креативен Подарок 3d Декоративни Ламби 7 Бои LED USB Светла

Bodybuilding Човек 3D Ноќта Светлина Креативен Подарок 3d Декоративни Ламби 7 Бои LED USB Светла

DEN 810.72
DEN 770.00

Достапност
Производот е достапен

Разубават вашата соба, и за твоите деца, и љубовник може да уживате во тоа.
Карактеристики :
3 D дизајн на ламба, исто како вистинска еден.
Два начини, седум бои за подобри перформанси.
Направена од акрилик, envrironmental и безбедно да се користи.
Направени за создавање на романтично опкружување.
Одличен подарок за децата,на девојка и семејства.
USB или батерии и двете може да се користат за снабдување со енергија.
Белешка : Постојат 7 бои, секој пат кога ќе го притиснете копчето, тоа се промени за една боја(7times).Осмиот притиснете на друг начин : боја се менува автоматски. Долго притиснете за да го исклучите.
Спецификации :
Тип : Магијата Топката Печурки ноќ светлина
Светла боја : сина & црвено & зелено и розова & синозелена & жолта & бело
Материјал : акрилик
Објектот големина : 253*184*87 MM ( L * W * H )
Објектот тежина : 500 G
Пакет листата :
1 * 3 D ламбата и спрејот( 7 бои на промени)
1 * Микро USB кабел
1. Сите производи што се продаваат се со добар квалитет и под строги испитување пред тие да бидат испратени. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот.
2. Ние и ветуваме на гаранција за квалитет во една година и ние ќе го поправи тоа бесплатно. На враќање превозот треба да биде платена од страна на клиентот.
3. Вашето задоволство на нашите производи е гаранција. Ако не сте задоволни со производот, може да се врати на стоки за размена, туку ве молиме да комуницирам со нас пред да се врати. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. Сите се врати ставки мора да биде во добра состојба. Тие мора да бидат под resalable состојба. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.
1. Ако ви се задоволи со испорача стоката, ве молиме љубезно им помогне да се остави позитивни повратни информации и ние ќе го прават истото за вас.
2. Ние се грижиме за нашите вредни клиенти, и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми.
3. Ако не се задоволи со стоки на, ве молиме слободно да не контактирате на време и да ја испратите пораката прво пред да остави негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за alibaba. Ние секогаш ќе се потрудиме да се реши проблемот и да живеат до вашето задоволство.

Кон својствата

Тип На Објект:
Ноќ Светла
Извор На Енергија:
ВАШИНГТОН,Сува Батеријата
Број На Модел На:
Bodybuilding ноќ светлина
сертификација:
CE,FCC,RoHS,CCC
Напон:
90-260V
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Употреба:
празник
Е Батерии Вклучени:
No
Wattage:
0-5W
Извор На Светлина:
LED Светилки
Бренд Име:
MMTSUN
Е Светилки Вклучени:
Yes
Енергија:
Префрлете
Тело Материјал:
Пластични
Тип:
ноќ светлина
Обликот:
bodybuilding
Тип На Батерија:
usb полнење
боја:
сино, црвено жолта пурпурна 7 ranibow бои
Употреба:
atompshere валентин подароци декоративни ноќ светлина

Производи во категоријата

Плаќање1.Плаќање од СТРАНА на Aliexpress.com2.Aliexpress може да се прифати : со кредитна картичка, Western union, банкарски

Слатка Љубов Срце Облик 7 Бои LED Ноќ Светлина Светилка За Оркестарот Дома Декор Свадба Валентин Девојка

Заострување на заедничката земјоделска политика (насока на стрелките на часовникот ротација) се додека

Топло Совети : ▷Топла жолта светлина од 10 минути без операција автоматски да го исклучите светлата, шар

Ве молиме дозволете ни да се разменат позитивни повратни информации со целосна плаши за едни на други, а

Опис на производот 1.Постојат 7 бои, секој пат кога ќе го притиснете копчето, тоа се промени за една боја(7t

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетПрекрасни дизајни ќе се создаде романтична опуштена и пр

ПлаќањеНие ги поддржува следниве методи на плаќање.Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики

Разубават вашата соба, и за твоите деца, и љубовник може да уживате во тоа.Карактеристики : 3 D дизајн на л

Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации

Најдобри Божиќ Подарок 3 D DJ Слушалки Форма Илузија Светлина Студио Музика Следи Слушалки Шарени Hifi Музи

Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за

3 D Friday Night Lights Нов Роденденски Подарок Месечината со 7 Бои и Променливи Креативни Заштеда на Децата Спалн

Разубават вашата соба, и за твоите деца, и љубовник може да уживате во тоа.Карактеристики : 3 D дизајн на л

Но, ние не се надевам дека се повеќе негативни или неутрални повратни информации како долго време на пре

Опис : Оваа симпатична nightlight дава шарени светлина Ќе имаат прекрасна ноќ со компанијата на оваа светилк

Леопард Табела Илузија на Животните LED Ноќ Светлина Luces Decorativas RGB Lampada Де led Божиќ Украси За Дома Роденденс

Прекрасна Слон Ноќ Светлина 3 Боја се Менува 3 D LED Светилка Партија Оркестарот Свадба Оркестарот Деца По

Плочата Ноќ Светлина Stent Led Светло Имајќи Тежина Флексибилни Ротација За Модел Накит Види Изложба Екран

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени Додатоци доаѓаат со 3месечен

Земјата Глобалната Светлина Оптичка Илузија 3 D Сјај LED Осветлување Играчки Ноќ Светлина со 7 Бои Менувањ

Спецификации : Материјал : ABS (база) +КОЛКОВИТЕ (светодиодни површината)Извор на светлина тип : LED светлаСв

Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Испорака Методи : 1.

Слободен Брод Боја се менува Трепка Тиква Лице Акрилик 3 D Кукла LED Ноќ Светлина на допир чувствителни ПР

3 D Автоматско Ноќ Светлина Apple и Црв Форма Роденденски Подарок со 7 Бои и Променливи Креативни Заштеда на

Dragon Ball Синот Goku Дух Бомби Табела Светилка Luminaria LED Ноќ Светлата Dragon Ball Соба Декоративни осветлување Праз

Децата Дете Виножито Светлина Бебе LED Божиќ Ноќ Светлина Проектор Деца Светилка Светла за Спиење Спална

Please wait...