0
clear
  • 18 инчен американска девојка Кукла зима долг ракав pajama сет на облека и панталони за Бебе нова Роден zapf кукли спиење облека сет
  • -20%
  • -20%
18 инчен американска девојка Кукла зима долг ракав pajama сет на облека и панталони за Бебе нова Роден zapf кукли спиење облека сет

18 инчен американска девојка Кукла зима долг ракав pajama сет на облека и панталони за Бебе нова Роден zapf кукли спиење облека

DEN 154.56
DEN 130.00

Достапност
Производот е достапен


Читање пред да нарачате :
одговараат за 18" 43-45см кукла употреба.
Фустан само, не вклучувајќи кукла
1, што зависи од нашите клиенти satusfaction да се успее. Затоа ,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2. Ако не сте задоволни со нашата предмети.ве молиме да ни остават активни повратни информации.
Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Кон својствата

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Димензии:
30cm
Материјал:
Платно
Форма:
1/6
BJD/SD Атрибут:
Одговараат на
Предупредување:
за деца над 3+
Бренд Име:
Miao Мама пи wawa
Пол:
Девојки
Тип:
Додатоци
Mfg Серија Број:
Начин на живот
Број На Модел На:
No44-1

Производи во категоријата

СОСТОЈБА : НоваПРОИЗВОД : Пластични Saety Очи со миењеБОЈА : Нетранспарентно Црна БојаКОЛИЧИНА : 50pcs(25pairs)ДИ

Answer : ___________________________ Note : на 10мм е 10.5 mm 13mm е 13.5 mm 16mm е 16.5 mmПрирачник за мерење,ве молиме овозможи 0.3 цм грешк

Големина : 15cm * 100cm За боја прашања, фотографии, направени во вид! Бидејќи светлината или на екранот може д

3 PCS Еден Рамо Мода се Облекуваат За Барби Кукла Едно Парче Вечерни Фустани Vestido Облека За Барби 1 / 6 BJD Кук

Кукла Додатоци се Прикаже на Мебел и апарати за Домаќинство Минијатурни Играчка За Барби Кукли За Чудов

100 Pairs / Многу Големо Топла Измешани Стилови Убава Висока Пета Чевли Сандали Кукли Додатоци Чевли Кукла Ч

Answer : ___________________________ Note : на 10мм е 10.5 mmПрирачник за мерење,ве молиме овозможи 0.3 цм грешка.Вистинска боја н

Опис : На повик шорцеви панталони за 1 / 6 скала мода кукли облека, прибор за облека Погоден за Blythe, Azone, Licca,

Читање пред да нарачате : Одговараат за 18" 45см кукла употребаФустан само, не вклучувајќи куклаПовратни и

СОСТОЈБА : НоваПРОИЗВОД : Пластични Saety Очи со миење или без миењеБОЈА : Нетранспарентно Црна БојаКОЛИЧИ

Чевли големина : 6.5 см * 3cm,Добри се за : Шарон кукла, 1 / 4 BJD кукли, а друга нога должина 6cm рачно изработени

СОСТОЈБА : НоваПРОИЗВОД : Пластични Saety Очи со миење или без миењеБОЈА : Нетранспарентно Црна БојаКОЛИЧИ

СОСТОЈБА : НоваПРОИЗВОД : Пластични Saety Очи со миење или без миењеБОЈА : Нетранспарентно Црна БојаКОЛИЧИ

СОСТОЈБА : НоваПРОИЗВОД : Пластични Saety Очи со миење или без миењеБОЈА : Нетранспарентно Црна БојаКОЛИЧИ

започнетекрајотдобредојдовте во мојата продавницаве молиме кликнете тука : Оваа точка одговара со : ку

Кукла Фустани За 18" Американска ДевојкаМоден Дизајн,WashablСамо кукла се Облекуваат,кукла не се Вклучени!Ц

СОСТОЈБА : НоваПРОИЗВОД : Пластични Saety Очи со миењеБОЈА : Нетранспарентно Црна БојаКОЛИЧИНА : 100pcs(50pairs)ДИ

На курирска служба товарни треба да се плати од страна на купувачот.Опис На ПроизводотТочка Бр : JD102мате

Please wait...