0
clear
  • Бесплатен превозот-Автомобил refitting DVD рамка,DVD панел,Цртичка за Полнење,Fascia,Радио Рамка,Аудио рамка за Toyota Highlander,2DIN
  • -20%
  • -20%
Бесплатен превозот-Автомобил refitting DVD рамка,DVD панел,Цртичка за Полнење,Fascia,Радио Рамка,Аудио рамка за Toyota Highlander,2DIN

Бесплатен превозот-Автомобил refitting DVD рамка,DVD панел,Цртичка за Полнење,Fascia,Радио Рамка,Аудио рамка за Toyota Highlander,2DIN

DEN 2697.60

Достапност
Производот е достапен

Ако сакате urgengtly,ве молиме контактирајте со нас да плаќаат повеќе превозот цена да се испрати со ЕМС или DHL.
Answer : ___________________________ Note :
1.
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Е ОД СТРАНА НА ХОНГ КОНГ ПОШТЕНСКИ ВОЗДУХ ПАРЦЕЛА ИЛИ КИНА, ВОЗДУХОТ ПАРЦЕЛА САМО,АКО ТРЕБА ИТНО,ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ПРВО ДА ЈА ИЗМЕНИ ФАКТИЧКАТА ПРЕВОЗОТ ЦЕНА.
Опис :
1.Цената не вклучува царинскиот данок и такса ако се случува, било царинска такса и таксата предизвикани од ова, купувачот треба да се плати тоа со себе, ние ќе се направи пониска цена на фактурата,може да биде само или за да ги избегнете високите даноци.Кога ќе го добиете пакет,тоа е borken, ве молиме да одбие да можат. Круг на внатрешните граници на местото на DVD
3.Ако се плаши од ова,ве молиме да не купи.Материјал : ABS
2.
УПОТРЕБА :
За universle dvd плеери да биде инсталиран на повеќето видови на автомобили,надвор се движи
не може да се сретне добро,па треба да го инсталирате со овој вид на рамката за да се направи совршен инсталација. И точното следење на информации не може да се покажа дека на интернет веднаш.Дека превозот е најевтиниот превозот начин, но бавно и нестабилен. Ако не се согласувате, ве молиме да не купи за да се избегне проблеми
3.потоа направете ја вашата нарачка. Понекогаш брз и понекогаш бавно.

Кон својствата

Боја Име:
Црна
Тип На Објект:
Fascias
Специјални Функции:
за Toyota Highlander
Објектот Тежина:
1kg
Година:
2010
Бренд Име:
LONGSHI
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
1cm
Материјал Тип:
ABS
Име На Модел:
ВИЕ-ДА 030
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Автомобил Направи:
Highlander

Производи во категоријата

Опис : Предмет Тип : Говорникот АдаптерМодел Име : за Хонда Спогодба 2008+за Хонда Граѓански 20062011за Хонда Cro

Компатибилност : За BYD F0 (порано позната како Ф1) 2012 Карактеристики : Ова facia(fascia) панел е дизајниран да ги к

Кога пратката пристигнува, треба да одбие да го потпише да ја прифати пратката ако најдете било знаци на

Совршен Двојно Din е Радио за Автомобил Fascia Стерео Интерфејс Панел Намали за 2007 2008 2009 Мицубиши Colt Плус Ин

Опис : Оваа fascia е специјално дизајниран за модифицирани инсталација на двојно din е радио за автомобил за

Посебно За Следните Возило : За Ford Transit : 2006~2013 Овој автомобил стерео facia панел е дизајниран да ги конверти

Опис : Оваа fascia додаток е специјално дизајниран за модифицирани инсталација на двојно din е радио за авто

Автомобил Стерео Аудио Refitting Лицето Рамка Панел За ISO 2 DIN Инсталација Метален Кафез Надворешни Големина

Оваа fascia е специјално дизајниран за модифицирани инсталација на двојно din е радио за автомобил за 2005 год

за TOYOTA е корола Радио CD Стерео Панел Цртичка Двојно Din Fascia Планината Инсталација Трим Комплет Рамка FaciaО

Seicane Висок квалитет Сребро 2 Din е Радио за Автомобил Fascias за 19972009 "ФОЛКСВАГЕН" Серија Jetta Chico Голф Бора / Пол

Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака Додека квалитетот на звукот коинц

Предаден од страна на EMS ,курирската служба DHL Понекогаш брз и понекогаш бавно Ние се стремиме да одговор

Ако се плаши од ова,ве молиме да не купи Однапред ви благодариме за вашето трпение!Контактирајте со нас

Оваа fascia е специјално дизајниран за модифицирани инсталација на е радио за автомобил за 2009 2010 2011 2012 2013 201

Please wait...