0
clear
  • Новиот Екран на Допир 189x141 mm 4 жици
  • -20%
  • -20%
Новиот Екран на Допир 189x141 mm 4 жици

Новиот Екран на Допир 189x141 mm 4 жици

DEN 2640.00

Достапност
Производот е достапен


Т Електрони Technology Co.,LTD. е многу професионални екран на допир панел компанија. Имаме Capacitor и отпор допир стакло фабрика може да се прифати ОЕМ .Особено во Автоматизација на индустриски уред. Ние може да се направи на сите видови на големината која треба точно.
Ние може да се отвори модул во мали количини и за брзо delievery време и многу прифатлива цена, кога не можете да најдете секаков вид на допир стакло.
Ние извоз на многу земји. речиси доби 100% добро повратните информации, Бидејќи ние имаме супер добар тим за контрола на нашите производи квалитет на многу строги. Исто така, ние имаме професионална услуга тим да услуга по распродадени производи.
Само нас контакт :
Skype : chasesweet2
We Chat : chasesweet
Мобилен :

Кон својствата

Бренд Име:
ENEELC
Број На Модел На:
189x141 mm 4 жици
Тип На Мотор:
Екран На Допир

Производи во категоријата

Основните информации на производи : Влезен напон : C 220 v ; излезен напон : AC 0220 VКонтрола на брзината тип : н

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,objec

FX2 NC32 BL САЛАДИН Литиум Батерија ER10 / 28 3.6 V Приклучок Нови ОригиналниПроизвод Модел : FX2 NC32 BL ER10 / 28(ER10280)Напо

Ротари Енкодер Преведување TS5668 N26 Работи за Серво мотор W серија специјални енкодер

Снабдување со електрична енергија на вредноста Добро вишокот програма 120 A V2.1 автомобил со чувство на ел

Функција : 1)Номинална напон : 24 V DC / 36 V2)Номинална моќност : 350 W3)Антиувеселителен парк карактеристики,4)Пр

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO)2 Време На Испорака : 1 Препорачливо е да додадете соодветно

Т Електрони Technology Co.,LTD е многу професионални екран на допир панел компанија Имаме Capacitor и отпор допир ст

DEN 15792.00

Т Електрони Technology Co.Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по до

Т Електрони Technology Co.,LTD е многу професионални екран на допир панел компанија Имаме Capacitor и отпор допир ст

DSE5110 генератор единица за контрола auto start dse5110ВоведМодулот DSE5110 се користи за автоматски да започнете и д

Бесплатен Превозот F21E1 B 380 V 2 PC Предавателот 1 PC Приемник Моторна контрола копчето воочи големината и кра

Ние сме s pecialize во Индустриски LCD панел, сите ние имаме бренд Сите lcd панелот / display употреба во Индустриск

80 k Hz Пулсот I / O касета не може да биде инсталиран 80 k Hz, ch 4 x Max 5 k Hz еднофазен : 8 ch (Highspeed : 4 ch, midium брзина : 4 ch) 2

Please wait...