0
clear
  • DIANQI 36V 48V Мини Големина Префрлување Напојување 12V 15V Излез 120W ac да dc модератор за LED лента ms-120 15V 5V 24V
  • -20%
  • -20%
DIANQI 36V 48V Мини Големина Префрлување Напојување 12V 15V Излез 120W ac да dc модератор за LED лента ms-120 15V 5V 24V

DIANQI 36V 48V Мини Големина Префрлување Напојување 12V 15V Излез 120W ac да dc модератор за LED лента ms-120 15V 5V 24V

DEN 391.68

Достапност
Производот е достапен

·Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш. ·Ако имате било какви посебни или дополнителни бараат, ве молиме слободно контактирајте со мене . Овие трошоци се на купувачот одговорност. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод до 5) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. ·Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите/размена во 14 денови со полно пари за наплата (со исклучок на превозот), се додека производи се во оригиналната форма. ·Совети : Кога вкупниот износ на стоки да се изјаснат повеќе од $ 550 долари, Pls плати $ 33 долари во царински давачки. ·ве молиме контактирајте со нас пред да брод вашата нарачка назад, ние ќе ви ја врати адреса, По што доби пакет ние ќе рефундирање или размена за вас . ·Кина истите да се изречни или Кина EMS ,DHL,FEDEX ,TNTmost земја ќе пристигне парцела in7-15 работни дена. Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство! Задржи во допир и се надеваме дека ќе се видиме повторно наскоро!. 6) Ние ќе брод до адресата што ја внесовте во текот на исходот на процесот, отколку вашиот aliexpress превозот адреса. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за aliexpress. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо. Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена. )Предмети се испраќаат од кина. Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна aliexpress. Сите наредби обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена за плаќање добиваат избришани. ·Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред наддавање. ·Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,повеќето земја ќе пристигне парцела in10-25 работни дена. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. ·Задоволство на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство. 2) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. ·Ако want China Пост Воздух mailto брод вашиот пакет , ние ќе declare7dollars на царински документ . Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се.Мини Единствен Излез Префрлување Напојување Модел Напон/link Друг вид на Префрлување Напојување
1. Ако сакате да ја Изразуваат (како as DHL Fedex ТНТ ПРОЗОРЦИ DPEX), e Packet, EMS,Кина пост воздух парцела или 139 ЕКОНОМСКИ Пакет да брод од вашиот пакет , Ние ќе ги пријавуваат вистинските вкупната цена на производот (не вклучувајќи Испорака полнење).

Кон својствата

Излезниот Напон:
5V, 12V, 24V, 36V, 48V, 15V
моќност:
120W
Влезен Напон:
100-120V/200-240V
Бренд Име:
DIANQI
Излезна Моќност:
101 - 200W
Излез Тип На:
Еден
Број На Модел На:
MS-120
Фрекфенција:
-
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

Нашата КомпанијаНие нудиме на големо на Напојување избор од индустријата напојување од водечките прои

Поврзани Производи Тип Моќност(W) Излезниот Напон(V) Струја(A) Линк 1 YMS15 15 5 V / 12 V / 24 V 3А / 1.3 A / 0.7 2 YMS25 25 5 V / 12 V /

Максимален влезен напон : 270 или помалку VAc Текст меки почеток : 50 или помалку MS Ефикасност на ниска влезн

Далечински Управувач преку КОМПЈУТЕР Да работи на напојување преку вклучени pc софтвер, постапете на сл

60 v48v36v24v до 19 v12v9v5v3v прилагодливи синхрони buck модули на одборот задолжен стабилизиран напон снабдувањеКа

Нашата КомпанијаНие нудиме на големо на Напојување избор од индустријата напојување од водечките прои

Добредојде, можете да ги купите сите, ЗНАЧИ И снабдувањето со електрична енергија во овој магазин...

Ако имате било какви дополнителни бара ве молиме контактирајте со нас .Сите пораки ќе бидат одговорени

5 AГрешка+3%+2%Бран и бучава(Забелешка : 3)120m Vpp150m VppDC излезна моќност12 W12 WЕфикасност83%83%Прилагодливи опсег з

Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена Ако имате било ка

2 Години Гаранција S4015 40w 15v led драјвер40 W Единствен Излез Префрлување Напојување S40 серијаКарактеристики

Ние обезбедуваме 1 година гаранција .Кина истите да се изречни или DHL,FEDEX ,ТНТ повеќето counry ќе пристигнале

Добредојде, можете да ги купите сите, ЗНАЧИ И снабдувањето со електрична енергија во овој магазин Ние см

Добредојде, можете да ги купите сите, ЗНАЧИ И снабдувањето со електрична енергија во овој магазин Ние см

Добредојде, можете да ги купите сите, ЗНАЧИ И снабдувањето со електрична енергија во овој магазин...

8 воПакет тежина : 560g / 1 Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве поканув

1 PC KXN10002 D високомоќ DC напојување 01000 V 02 A прилагодливи Дигитални Енергија за НапојувањеНапомена : ако ваш

Кина истите да се изречни или DHL,FEDEX ,ТНТ повеќето counry ќе пристигнале парцела во 48 работни дена.EMS превозо

MDR10012 напојување 12v 100w Din Железнички конвертор100 W Единствен Излез DIN Железнички Напојување MDR100 серијаКар

Моделот S120024 Излез Max DC излезна моќност 1200 W, Отценети DC излез напон 24 V Максимална излезна струја 50 A Излез

ПрименаHLG серија Напојување работи outstandingly за сите видови на LED luminaire апликации, како што се LED улично осв

EMS превозот обично трае 715days работни дена во зависност од земјата доставени доПОС Малезија и Кина Пост О

Ако сакате да се купи многу(повеќе потоа 10pcs), ве молиме контактирајте ме, можеби ќе добијат подобра це

5 на префрлување напојување1.Answer : ___________________________ NOTE : 1.Подесување,Пораст,Држете Време : 200ms,100ms,30ms на полно

Моделот S120015 Излез Max DC излезна моќност 1200 W, Отценети DC излез напон 15 V Максимална излезна струја 80 A Излез

Добредојде, можете да ги купите сите, ЗНАЧИ И снабдувањето со електрична енергија во овој магазин Ние см

ПрименаMeanwell отворена рамка за напојување, погоден апликации вклучуваат индустриски електрична опрема,

Двоен LED дисплеј напон сегашната голема прецизност PS3010 D мини Прилагодлива Променлива Преносни Префрлу

Please wait...