0
clear
  • Amorita бутик Мода розова лице робот златна боја отвори прстени
  • -20%
  • -20%
Amorita бутик Мода розова лице робот златна боја отвори прстени

Amorita бутик Мода розова лице робот златна боја отвори прстени

DEN 266.40
DEN 187.00

Достапност
Производот е достапен


Отвори Прстен
Нема изберете големина

Кон својствата

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
Amorita бутик
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Слика
Метали Тип:
Цинк Легура
Површината Ширина:
16mm
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
JZ15383

Производи во категоријата

Без Минимум Цел, Било Цел е во РЕД !Целиот свет на еден пакет > 6 ДОЛАРИ Слободни Следење БР...

★Метал : Цврсти 14k Бело Злато Печат : 14k / 585 Вкупно Грам Тежина : 1.1 g Прстен Големина : 6.5 Поставување на Пав

Материјал : 925 Sterling Silver +ААА Циркон Кристал+ Злато ПозлатенГолемина : ве молиме видете на сликаОвој накит

WTR272 трговија на Големо Обичај 5pcs / многу Модни Накит Природен Микс Шарени Камен Прстен, Овална Единствен

Извонредност Процес : Високо ниво на вештини, исклучителна фалсификување, покажуваат првите визуелни е

Дијамант сертификат, исто така, повика на дијамант оценување извештај, дијамант досие, или дијамант ква

плаќање Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ и тоа е повеќето безбеден начин.Пред плаќање ве молиме б

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Аметист Акцент Камења : CZ Камен Големина : 6*9 mm Метал : sterling silver Гл

Материјал : 925 s TERLING SILVER (Печат S925) пол : Мажи Камен : CZ камен големина : 7mm*7mm Камен тежина : 3ct Видови : Прстен

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Лабораторија Alexandrite Акцент Камења : CZ Камен Големина : 6*8 mm Метал : sterling silver

Jemmin Моден Дизајн морска ѕвезда Шема Нов Плима Сина Rire Опал Прстен за Жени, Девојки Чиста 925 Фунта Сребрен

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Лабораторија Alexandrite Акцент Камења : cz Камен Големина : 6*8мм Метал : sterling silver

Долниот на Превозот и Ракувањето СтапкиНие може да разменуваат врати ставки за вас ако имате проблем со

Без Минимум Цел, Било Цел е во РЕД !Целиот свет на еден пакет > 6 ДОЛАРИ Слободни Следење БР Превозот+Беспл

Опис : Женски прстен, исклучителна прстен, свадба прстенМатеријал : не ' Рѓосувачки челик, ААА+кубни цирк

Please wait...