0
clear
  • Висок Квалитет За Шкода Octavia Mk2 Yeti 2004-2013 Централно Заклучување на Вратата Систем Switch Копчето Црна 1Z0 962 125A / 1ZD 962 125A
  • -20%
  • -20%
Висок Квалитет За Шкода Octavia Mk2 Yeti 2004-2013 Централно Заклучување на Вратата Систем Switch Копчето Црна 1Z0 962 125A / 1ZD 962 125A

Висок Квалитет За Шкода Octavia Mk2 Yeti 2004-2013 Централно Заклучување на Вратата Систем Switch Копчето Црна 1Z0 962 125A /

DEN 498.24
DEN 473.00

Достапност
Производот е достапен


Пакување детали : 1 X Вратата Контрола Префрлате
Дел број : 1 Z0 962 125 A Состојба : Нова Директно Од Фабрика светла боја : Зелена
Крај : 4 игли Референтни информации :
"ШКОДА" Octavia MK2 1 Z 2004-2013
Yeti 2010-2014


Кон својствата

Објектот Висина:
6.2cm
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Објектот Должина:
8cm
Објектот Ширина:
8cm
Бренд Име:
DCOC
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Специјални Функции:
no
Тип На Објект:
Прекинувачи
Име На Модел:
1Z0 962 125 A 3X1 1Z0 962 125 A 1Z0 962 125A 1Z0962125A
Amarok-Година:
2010
Објектот Дијаметар:
4.5inch
Објектот Тежина:
0.2kg
Фолксваген Модел:
Amarok
Година:
2003-2012
Материјал Тип:
голема еден ABS
Запалка приклучок за Собранието потекло:
жеџијанг
Режимот на транспорт:
превозот
is_customized:
Yes
Автомобил Производител:
Шкода
Fitment :
За Шкода Octavia Mk2 Yeti 2004-2013

Производи во категоријата

12 V / 24 V Автомобил Продажба Водоотпорен Бар Carling Рокер Toggle Switch Сина LED Светло за МаглаГлавни Карактеристи

Modeles Одговара : 4Pin "ФОЛКСВАГЕН" Jetta 1.8 Т, 1.9 TDI, 2.0, 2.3 V5 2.8 VR6 Бора 1.8 Т, 1.9 TDI, 2.0, 2.3 V5, 2.8 V6 Golf 1.9 TDI, 2.0, 2.3 V5, 2.8 VR6 Passat 1.8,

A2049055402 Прозорецот за Префрлање на Блок Електрична Енергија Прозорец Господар Switch За W212 EКласа W204 CКласа 2

Автомобил Модел : "ФОЛКСВАГЕН" Jetta MK5 20062011 "ФОЛКСВАГЕН" Голф MK5 MK6 20042013 "ФОЛКСВАГЕН" Passat B6 3 C 20062011 "ФОЛКСВАГЕ

Состојба : Висок Квалитет, Бренднов Пакет Вклучуваат : 1 X Светлата Прекинувач(5 ND 941 431 B АВТО 10pins) 1 X гориво

Опис : Еден Пол Единствен Фрли НАИСКЛУЧУВАЊЕЦрна цврста површина рокер.Достапни во Бела LED диода.Оценка

Црно Господар Прозорецот за Префрлање+Панел Рамки+Справи со Трим Покрие Сет за "ФОЛКСВАГЕН" Passat Jetta Голф

Со сина led 3 пина рокер прекинувачи за контрола на 12 V / 24 V LED Дигитални 3.1 двојна USB полначот во Штекер,без б

Одлично и висок квалитет на контролаБрза испорака и конкурентна ценаНие сме производство на повеќе од 5

Тоа е купувачот одговорност да бидете сигурни дека адресата е точно објектот мора да се врати неоштетен

Здраво, ве молиме да потрошите малку време за да го прочитате опис на производот пред исплата...

Fitment : Опис на Состојбата : 100% сосема нов OE Број : BS0666350 B BS0666350 B КОЛИЧИНА : 1 парче Одговара за : за MAZDA БГ 323 1991

Fitment : Состојба : Нов Бренд КОЛИЧИНА : 1 парче OE : 6554.ТОЈ,96468704 XT За Peugeot 407 6 D_ (2004 година до 2014 година) Салон За P

Опис : Еден Пол Единствен Фрли НАИСКЛУЧУВАЊЕЦрна цврста површина рокер.Достапни во Бела LED диода.Оценка

Сет за во автомобил на Резервоар за Гориво Вратата Ослободување Switch Копчето За "ФОЛКСВАГЕН" Голф Jetta MK5 З

Пакување детали : 1 X Страна Огледало Прекинувач(5 ND 959 565 B 6pins) 1 X Господар Sindow Прекинувач(5 ND 959 857 10pins) 3 X Про

Оригиналниот Микро Прекинувач Копчето За Хонда За Chevrolet Malibu Cruze За Buick GL8 Нови Царски Hyunda Автомобил Копче

За "ФОЛКСВАГЕН" Passat b6 Switch EPB Електронска Паркинг Сопирачка Switch Копчето За "ФОЛКСВАГЕН" Passat R36 B6 C6 CC 3c0 927 225 c

Со сина led 3pins рокер се префрлите на контрола од 12 V / 24 V LED Дигитални voltmeter Приклучок,без било какви загриж

Please wait...