0
clear
  • DIY Мобилен Телефон школка Силикони печење чаши посебни универзална вакуум термички кеси за 3D Вакуум преносот на Топлината Машина
  • -20%
  • -20%
DIY Мобилен Телефон школка Силикони печење чаши посебни универзална вакуум термички кеси за 3D Вакуум преносот на Топлината Машина

DIY Мобилен Телефон школка Силикони печење чаши посебни универзална вакуум термички кеси за 3D Вакуум преносот на Топлината Машина

DEN 1151.52

Достапност
Производот е достапен

Ние ќе песна theshipment и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Производ функција :
1. Тоа е лесен, лесно да се носат и заштедите на трошоците за превозот.
2,Ако не сте задоволни од било која причина,ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни повратни информации,ние заедно ќе работат со вас за да ви помогнат да се реши проблемот, додека не се задоволни. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка .
Квалитетот на прво место, Услуга прво, Вашето задоволство е наша најголема извршување!!
За нас :
ние сме еден од најголемите добавувачи на Aliexpress ,ние сме во состојба да обезбеди најдобра цена ,со највисок квалитет и supeior услуга ,ние inspecr нашиот производ пред превозот на нив и надвор
Ние се држиме до принципот на "квалитетот на прво место, услуга прво ,континуирано подобрување и иновации за да ги задоволи клиентите" за управувањето и "нула дефект, нула жалби" како на квалитетот цел.
-ПРОИЗВОД Детални ШОУ
Безбедно И Професионални Пакување :
Пакувањето е фирма за да се обезбеди безбедно испорака.ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,TT. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.За да се совршени нашите услуги, ние нудиме производи со најдобар квалитет на разумна цена. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.Сите сврзувачки елементи се означени за лесна идентификација. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Нашата цел е задоволството на клиентите!
4.Сите големи кредитна картичка се прифатени иако се обезбеди плаќање процесор ЗАЧУВАМ.
Компатибилен печатач модел : за 3 D вакуум сублимација топлина притиснете машина
Пакет : 1 buc
Нашето ветување :
1)Висок квалитет,100% производство од фабриката.
Во врска со Увозните Давачки, Даноци и Давачки кои се :
1. Ако имате било какви посебни барања, ве молиме оставете порака и нашите претставници ќе ви помогне со тоа. Направен од Висок квалитет на висока температура силиконски Материјал.
Во Врска Со Повратните Информации :
1,Ако сте задоволни со нашите производи ,ве молиме оставете пет ѕвезди позитивни повратни информации до нас ,ви благодариме.
За Превозот :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.Со цел да се намали увозни давачки за вас, под нормалната состојба ние ќе се прогласи производ на пониска вредност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да ги нарачате.DIY Мобилен Телефон школка Силикони печење чаши посебни универзална вакуум термички кеси за 3 D Вакуум преносот на Топлината Машина
-ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ-
Име на производ : вакуум термички кеси
Голема големина : 300мм*230.

Кон својствата

Бренд Име:
OLOEY
Број На Модел На:
вакуум термички кеси
Тип:
Други
Име на производ:
Состојба :
100% нов и висок квалитет
Погодна За Печатење Модел :
за 3D вакуум сублимација топлина притиснете машина
Пакување:
нормално пакување

Производи во категоријата

Тип : Duplicator / Копир МастилоБренд : befonМодел : ЈП500Јачина на звук : 1000 MLБоја : ЦрнаСостојба : 100% нови и оригина

ви благодарам многуГЛАВА ЗА ПЕЧАТЕЊЕF055030 F055090 БОЈА глава за печатење Принтер Печати ја Главата за Epson DX2

• Ако треба да нарачате голема количина, ве молиме контактирајте со нас преку пошта, ние ќе ви ги даде на

Пребарување делови Експрес : Кина е една од најпознатите зрел пазар во зборот, тоа може да ги исполни пов

опис на производотВисок Квалитет!Еко растворувач печатач ултра 9000 9100 9200 хуморбоја dx5 dx7 капа врвот на пр

Доколку стоката не се descried како ние и ветуваме, можете да контактирате со нас за враќање на пари или разм

PROCOLOR Најдобар Квалитет со Силиконска Гума прилагодено зелена материјал,Овој производ може да се примен

2 ПАРЧИЊА Нови Acrorip Acro 8.23 RIP софтвер со копчето за Заклучување dongle за Epson R230 Сите Модели УВ flatbed инкџет печа

Помала од 0,3% неисправни стапка,Начин на плаќање : 1 Одличен печатење со резултат цело време, заштеди до 70%

П : дали постои следење на Број за мојот објект?A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и може

• По инсталацијата,ако не работат,ве молиме контактирајте со нас што е можно,нашите инженери ќе ви помо

Attentio nВе Молиме Порака Што е вашиот печатач модел ? Стандардната превозот на производот модел е за HP M1522n.

675 K72181 675 K72180 IBT Трансфер појас За Xerox ДЦЦ 240 250 242 252 260 700 5065 5400 5500 5540 6075 6500 6550 7500 7550 7600 7655 7665 7675 7755 7765 7775Пакувањ

ако производите не се работи кога сте го добиле тоа , може да биде многу причина Ве молиме не ја напушти к

Vilaxh компатибилен 36 Inch Превоз Заостанува Кабел за Податоци A0 Големина замена За HP Design Jet 1050 C 1055 1050 1055 CM Пло

Please wait...