0
clear
  • Нови 8 инчен SL008PN18Y0779-A00 lcd екран за Onda V820W таблета Замена Бесплатен Превозот
  • -20%
  • -20%
Нови 8 инчен SL008PN18Y0779-A00 lcd екран за Onda V820W таблета Замена Бесплатен Превозот

Нови 8 инчен SL008PN18Y0779-A00 lcd екран за Onda V820W таблета Замена Бесплатен Превозот

DEN 1368.00

Достапност
Производот е достапен


Нови 8" инчен SL008 PN18 Y0779-A00 lcd екран за Onda V820 W таблета Замена Бесплатен Превозот

Кон својствата

Бренд Име:
Perciron
Тип На Производ:
Таблета LCD
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
SL008PN18Y0779-A00

Производи во категоријата

Ние guaranteen да брод од рок од 48 часа по уплатата comfirmation(освен одмор)2 Овие трошоци се на купувачот одговорн

Resending надоместок ќе бидат платени од страна на купувачот : Ние не сме професионален фотограф, па слики не

Нови 10.1" инчен Digitizer Екран на Допир Панел стакло За Selecline MID11 Q9 L Таблет КОМПЈУТЕР Пакетот вклучува : 1 x екр

228*148 10 инчен 10.1 инчен екран на допир HSD101 PWW1 B101 EW05 V0 V1 V3 ракописниот екран, бесплатна испорака

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и

Новиот само 11,6" инчен За AsТрансформатор Книга T200 T200 TA Екран на Допир Панел Стакло Леќа Замена Бесплатен

Ако не е , ве молиме контактирајте со нас одеднаш пред да замине на feedabck, ние ќе се обидеме потрудиме да в

230*100 8.8инчен отпор екран на допир за надградба со екран на допир, бесплатна испорака

Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор каб

Црна Нови 9" инчен Blusens Допир 90 90 B 90 W Таблета 12pins екран на допир панел Digitizer Стакло Сензор замена Бесплате

skylarpu LCD екран за GARMIN ОРЕГОН 650 Рачни GPS LCD Екран со Допир digitizer Поправка замена Бесплатен превозотГолемина

171*109 7.3инчен екран на допир DVD навигациски панел стакло, бесплатна испорака

Please wait...