0
clear
  • NINGMI Масти Компресија Legging Жените Нога Тенок Појас Тренер Задник Lifter Контрола Гаќи Есен Зима Затоплување Jegging Stovepipe
  • -20%
  • -20%
NINGMI Масти Компресија Legging Жените Нога Тенок Појас Тренер Задник Lifter Контрола Гаќи Есен Зима Затоплување Jegging Stovepipe

NINGMI Масти Компресија Legging Жените Нога Тенок Појас Тренер Задник Lifter Контрола Гаќи Есен Зима Затоплување Jegging Stovepipe

DEN 737.76
DEN 487.00

Достапност
Производот е достапен


Напомена :
Ако имате било какви барања ,како што се боја или големина проблеми ,ве молиме контактирајте со нас прво ,ние ќе се обидеме да accomodate вас ,ви благодариме !!!
ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛАТА
Големина
НИ големина
РУСКИ
големина
Половината
Колковите
инч
cm
инч
cm
S/M
НИ 4-12
RU 42-48
25-31
66-78
35.5-46
107-115
ако сте меѓу големината ,јас препорачувам ГОЛЕМА големина на вас ,ви благодариме !
Забелешка : Прирачник за мерење ќе има 2-3cm во разликата , и 1 инч = 2.
Сите предмети треба да се врати во оригиналниот пакет, а купувачот е одговорен за враќање поштарина.
нашата продавница поддржува трговија на ГОЛЕМО и D ROPSHIPPING ,добредојдени да се купи !
NINGMI Масти Компресија Legging Жените Нога Тенок Појас Тренер Задник Lifter Контрола Гаќи Есен Зима Затоплување Jegging Stovepipe
Карактеристики :
1. се надевам у можат да го разберат. Топло Совети :
Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект. Опис :
Ние сме Дизајнер :
Сите оние Shaper беше дизајниран од страна на нашиот менаџер .
Ве молиме понудата внимателно пред купување ! Било која цена да се врати за несоодветна големина ќе биде на ваша сметка !
4. Функција : Слабеење ,половината & стомак контрола ,лесна ,телото shaper ,масти Компресија ,Задник Lifter ,Анти-ролна ,магнетна терапија ,ортопедски . Ако сакате да купите нашите производи, ние може да ви обезбеди вистинска слика .објектот нема да испрати во текот на неделата и Празниците. Ве молиме да ја потврдите вашата адреса,па се избегне каква било грешка пред превозот !
2. Повратни информации :
Ние сме одговорни за секој продавачот,ако у се задоволи со нашите производи и услуги,plz ни остави позитивен фидбек или да му даде 5 ѕвезди ви благодариме !!!
7.5-41
90-105
L/XL
НИ 14-18
RU 48-54
31-36
78-90
42.
Прирачник за мерење ќе имаат мала разлика , ве молиме љубезно ве молиме да ја потврдите вашата големина пред купување .Стил : Жените Слабеење на Телото Shaper Чека тренер Контрола Гаќи Високо еластична Високо-половината Масти Компресија Нога Тенок Legging . Нашата цел е да се направи имате добра купувачот искуство во нашата продавница . Големина : S ,M ,L ,XL слабеење Legging Интимни Тело Shaper Стомак Половината Тренер Контрола Гаќи Долги Панталони Панталоните.
Нашите производи имаат 100% вистински слика ,но може да биде боја разлика варира од различни компјутерски екран . Враќање :
Ве молиме контактирајте со нас на 1 ако имате било какви проблеми со производи,НЕ се отвори било спор или лошо повратни информации пред да контактирате со нас,ве молиме да верувам дека ние ќе се обидеме потрудиме да ги решат проблемите за вас!
Ние Прифаќаме врати ако има нешто во ред на производот и тврдат дека мора да се направи во првите 7 дена по производ примени.

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените
Бренд Име:
NINGMI
Shapewear:
Контрола Гаќи
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Полиестер Мешавини,Spandex,Најлон
Број На Модел На:
NB010
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Никој
Контрола Ниво:
Фирма
контрола гаќи функција:
слабеење Нога,се Задржи топло,стомакот контрола,Масти компресија,половината тренер
Место на Потекло:
Шенжен ,Кина ( Копно )
Тип На Објект:
Облека & Accessories>женска Облека>Intimates>shapers
Големина На Жените контрола гаќи:
S,M,L,XL Зима се задржи Топло Слабеење Legging Половината тренер на Стомак Контрола
Број На Модел На:
Жените Зима се Задржи Топло Слабеење Legging Shaper Долго Панталоните NB010
контрола гаќи Материјал:
90% најлон + 10% spandex
Боја за Жените контрола гаќи:
Солидна Природна Боја
Точка име :
Жените Дама Зима Се Задржи Топло Слабеење Нога Legging Фитнес Салата Долго Панталона
контрола гаќи Одговара за Група:
Жените Дама Слабеење Нога Legging Спорт Тренингот Половината Тело Форма Панталоните
контрола гаќи Функција:
слабеење,нога тенок,се задржи топло,половината тренер,задник подигнете,масти компресија

Производи во категоријата

Ткаенина име : ice свила Главниот ткаенина состав : најлон / најлон Функција : тело sculpting, стомакот, колков

БРОЈ на МОДЕЛ на L41242 БРЕНД KOCLESМАТЕРИЈАЛСинтетички Материјал : 83%Најлон + 17%Spandex Каки БОЈА , Црна АТРИБУТИД

Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас...

Боја : беж, црнаПакет : 1 Компјутер pantyГолемина : M L XL XXLМ хип : 8393cm тежина : 4050kgL хип : 9497cm тежина : 5058 kgXL хип : 971

Овие еластичен момче шорцеви, веднаш да ви даде поттик со задните кружни сечење испис дека лифт и мувла

Предмет : жените лажни задник поместена гаќиГолемина : големина можеби мали можете да изберете поголема

6779Големина : MXXXXLве молиме проверете thestyle и вашата Големина пред да се купиГолемина M одговара за половин

нашата продавница поддржува трговија на ГОЛЕМО и D ROPSHIPPING ,добредојдени да се купи !NINGMI Жените Слабеење Le

modname=ckeditormodname=ckeditor1 Ние ќе ја пратите пратката во рок од 13 дена по уплатата е потврдено.2 Можете да ги прат

Големина : M,L,XL,2 XL,3 XLБоја : црна, беж Висока Половината Плус Големина Жени Секси Задник Lifter Со Стомак Конт

Answer : ___________________________ Note : Оваа облека големина информации за повикување, ве молиме овозможи 13cm разлики по

По добивањето на враќање ние ќе се направи замена зависи од нашите акции, ако не се достапни, на враќање

Секси Жените Чипка Везови Флорални Хип До Поместена Задник Подобрувач Shaper Гаќи Долна ОблекаСиликонски

ТОПЛА ПродажбаПритисни до Поместена жените PantyЧетири Памук ВлошкиПредмет Бр : SL007Големина : S,M,L,XL,XXLБоја :

6779ГОЛЕМИНАXL погоден за половината 5571cmXXL погоден за половината 7278cmXXXL погоден за половината 7988cm

Половината(CM) Половината(Инчи ) S 5863 22.924.8 М 6469 25.227.2 L 7075 27.629.6 XL 7681 29.931.9 XXL 8287 32.334.3 XXXL 8892 34.736.2(1) За избега пред

грам грам грам грамCR Жените Корсет Контрола Гаќи Половината Тренер Тело Shaper Bodysuit Жени Секси долна облек

Големина : M,L,XL,2 XL,3 XLБоја : црна, беж 2016 година Нови Секси Жени Задник Lifter Со Стомак Контрола Висока Полови

големинаS : одговара за половината 5460cm ; 4047kg тежинаМ : одговара за половината 6168 CM ;4552kg тежинаL : одговара з

Функција : поддршка градите, телото sculpting, стомакот, половината, телотоГолемина:половината турнејаXL 24.92

Слабеење на Панталони со Висок Половината Жени Задник Lifter Bodyshaper Контрола Гаќи Фитнес Панталони Bodysuits По

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одгово

ЖЕШКА Жени е Согорувањето на Мастите од Телото shapers Контрола Гаќи Големина S~ XXXL Супер Водат Neoprene Слабеењ

Руските купувачи ве молиме потврдете го вашиот налози со име и презиме ( 3 англиски зборови) Големина Wasit

М : 5257cm половината линија ; 596cm хип линија;XL : 6572cm половината линија; 7884cm хип линија;2 XL : 7379cm половината лин

Please wait...