0
clear
  • (1pcs/многу)AWM 20706 105C 80C 60V ФОЛКСВАГЕН -1 80pin 0.5 mm теренот 300мм должина тип На Злато позлатен Флексибилно Рамно FFC Кабел
  • -20%
  • -20%
(1pcs/многу)AWM 20706 105C 80C 60V ФОЛКСВАГЕН -1 80pin 0.5 mm теренот 300мм должина тип На Злато позлатен Флексибилно Рамно FFC Кабел

(1pcs/многу)AWM 20706 105C 80C 60V ФОЛКСВАГЕН -1 80pin 0.5 mm теренот 300мм должина тип На Злато позлатен Флексибилно Рамно FFC

DEN 648.00

Достапност
Производот е достапен


(1pcs/многу) AWM 20706 105 C 80 C 60 V "ФОЛКСВАГЕН" -1 80pin 0.5 mm теренот 300мм должина тип На Злато позлатен Флексибилно Рамно FFC Кабел Опис : FFC кабли се достапни во следните мрежа димензии : 0.50 mm, 0.80 mm, 1.0 mm 1.25 мм, 1.27 mm 1.76 мм и 2.54 mm. Најмалите достапна мрежа е 0.50 mm. Флексибилно Рамно Кабел (FFC) на простор спектар на секоја води е од 0.5 mm до 2.54 мм,и pin број од 2-80pins според вашиот проект барање. неговата предност е мал, висока густина, и силни карактеристики бидете сигурни дека стабилен квалитет, слободен избор доведе количината и просторот помеѓу секој олово, лесно да се приклучат. освен трошоците за производство, подобрување на ефикасноста на производството, производи кои се користат главно за CD, VCD, DVD, ЛЦД ТВ, АВТО АКУСТИКА, ФАКС, ПЕЧАТАЧ, ПРЕПИШУВАЧ, СКЕНЕР, VIDICONS, ДИГИТАЛНА КАМЕРА, ДИГИТАЛЕН КОНТРОЛА ТЕЛА Предмети се речиси беспрекорно во изгледот. Сите појави да биде сосема ново. Информација За Производот : Не.на Проводници : 80pin Теренот Проред : 0.5 mm Должина на Кабел - Метрички : 300мм Кабел Тип : тип Јакна Боја : Бела&Сини Кабел Собранието Тип : 105°C Злато Позлатен FFC Appliction на ffc кабел : Широко се користи во голем број на принтери глава за печатење и на врската помеѓу матичната плоча, плотери, скенери, препишувач, стерео, LCD апарати, факс машини, ДВД плеери и други производи, различни сигнал на пренос и панел поврзани. Вашиот успех е наш бизнис! OEM/ODM фабрика,ние исто така може да се направи на нарачана работа за вас! Добредојдовте да контактирате со нас ако ништо друго ние може да им помогне на кабли и конектори!

Кон својствата

Број На Модел На:
XDR0580A300
is_customized:
Yes
Примена:
Електронски
Објектот:
FFC кабел
Теренот:
0.5 mm
pin контакт:
80pin
Должина:
300mm
Ветер:
Истата страна контакт(Еден вид)
време на испорака:
7 работни денови
Сертификат:
ISO9001
Тест:
100% електрична и електрична енергија перформанси тест
Дел Број:
XDR0580A300

Производи во категоријата

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на б

Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации

1 PC SWT508JE Компјутер Автоматски Жица Соголување Машина,Жица Машина за Сечење, соголување машина LCD Дисплеј

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПлаќањето мора да се изврши во ро

Бесплатен Превозот Нови Едно Парче на 3 Leads ЕКГ Leadwire,Круг 10pin DatexOhmeda ЕКГКабел ЕКГ багажникот кабел со Крај

Компатибилен за Mindray PM7000 / 8000 / 9000,MEC1000 6 Pin Педијатрија Fingerclip Spo2 Сензор Oximetry Сензор Крв, Кислород Сонда 9ft / 3

Компатибилен За Masimo SCSI 14 Pin Педијатрија Fingerclip Spo2 Сензор 3 M TPU Пулсот Oximetry Spo2 Сонда Кислород Сензор КабелИ

Superseal 1.5 СеријаКомплет за ЗАСИЛУВАЧ Tyco ТЕ 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 Pin Водоотпорен автомобилската жици конектори коне

Ние не поправка или замена предмети со истечен рок на гаранција (GMT+8) од понеделник до петокИ нашата канц

Нашите следење не се достапни за проверка.Ако ви требаат повеќе квантитет,pls контактирајте со нас.Опис :

лоцира во Шенжен од 2007 година,кој има 12 години искуство за глобалната купувачи.ОВЖС Боја Код Конекции Жо

Бесплатен Превозот Compatibe за ГЕ TRUSIGNAL / DATEX, OHMEDA Животинско / Ветеринарна Earclip Употреба Spo2 Сензор ,Oximeter Сонд

Тие може да ви треба за вашиот телефонски број да се јавам за да го собереш Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ

54 mm 1pinЖенски ЖенскиДолжина : 20cmКоличина : 40pcs(40pcs x 1)40pcs 20cm 2.Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство! Задрж

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Сите вратени предмети МО

Бесплатен Превозот Compatibe за ГЕ Ohmeda Tru Sat OXYF4MC Возрасни прст клип spo2 сензор ,Oximeter Сонда Сензор,Кислород Сен

Имате 14 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Ние не сме одговорни за

Бесплатен Превозот Compatibe за ГЕ TRUSIGNAL / DATEX, OHMEDA Возрасни Fingerclip Spo2 Сензор ,Oximeter Сонда Сензор,Spo2 Адаптер Кабе

САД $ 108.98 / многу многу многу многу многу многу многу многуFFC FPC Флексибилно Рамно Кабел 0.5 mm теренот 12pin 70m

Одговара на повеќето видови на постарите DIN е радио за автомобил антенски приклучок е НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Пр

2pin 2.54 mm dupont линија единствен раководител кабел жица подигнат терминал блок dupont терминал на линија2 PIN ед

ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив...

4 G LTE omni антенски кабел 2m RG174SMA / TS9 / CRC9 конектор за Антена PanelПламнал брзо 4 G LTEСе прошири на вашиот сигнал о

(GMT+8) од понеделник до петокИ нашата канцеларија е затворен во недела и државни празници (Пекинг) ако има

Компатибилен За Drager 7pin Животинско / Ветеринарна Earclip Spo2 Сензор Пулсот Oximeter Spo2 Сонда Кислород Сензор Кабе

Т 6 Pin жици се подигнат комплет Водоотпорен автомобилската жици конектори автомобил жици се подигнат 28209

(5pcs / многу)Висок квалитет 20706 105 C 60 V 51pin злато позлатен должина 1000mm FIRE51 FFC кабел за TV LCD реклама екран Ние с

ДОБАР ДЕН ДРАГИ ПРИЈАТЕЛКарактеристики : 1 Рачни и електрични емајлирани жица боја scrapper, ротирачки со по

Тоа само ќе ве однесе 1 минута Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 10 дена да се вратат од денот таа е при

Бесплатен Превозот Компатибилен за ГЕ Marquette MAC400, MAC500, MAC1000, MAC1100 / 1200,МОБ ЕКГ ЕКГКабел 10 Leadwires АХА Клип / Гра

Please wait...