0
clear
  • 1Pc Алуминиум Лемење Морон Desoldering Пумпа Алатка за Отстранување Уред Вакуум Лемење Железо Desolder Алуминиум Лемење Морон DK002
  • -20%
  • -20%
1Pc Алуминиум Лемење Морон Desoldering Пумпа Алатка за Отстранување Уред Вакуум Лемење Железо Desolder Алуминиум Лемење Морон DK002

1Pc Алуминиум Лемење Морон Desoldering Пумпа Алатка за Отстранување Уред Вакуум Лемење Железо Desolder Алуминиум Лемење Морон

DEN 159.84
DEN 112.00

Достапност
Производот е достапен


1 Pc Алуминиум Лемење Морон Desoldering Пумпа Алатка за Отстранување Уред
Вакуум Лемење Железо Desolder Алуминиум Лемење Морон DK002
Опис :
Метално Тело, Висок Вшмукување Власт, Мала Тежина
Идеален за сите видови на поправка
Сите метална конструкција е идеален за тешки користите вклучувајќи производство ре-работа и поправка.
Обезбедување на безбедни, ниски трошоци за средства за desoldering конекции, PC одбори и компоненти.
Голем капацитет пролет-натоварени клипот брзо ги отстранува лемење во една акција. Алатка за лесно disassembles за брзо чистење, совет и "О" прстен замена. Внатрешни клипот pin автоматски purges лемење од совет со секоја употреба.
Моќен вшмукување за лемење отстранување
Лесно една рака употреба
Големина : 7.5 во x 0.6 во
Боја : Сина, Сребрена и Црна
Пакетот Вклучува :
1 Pc×Лемење Песна Отстранување

Кон својствата

Број На Модел На:
DK002
Бренд Име:
YOFE
Тип:
Рака Алатка Делови
is_customized:
No

Производи во категоријата

Winstar екранот WF80 QTIFGDBT0 8 инчен TFT со LCD Контролер Одбор екранот 800 x 480 Resistive екран на Допир Панел (RTP)Нови и ори

Дел број : Дел име : хидраулично масло филтерпогоден за Шангај Newholland мотор 495 A

1 лист 25cmx100cm Сјајот Винил направени во Јужна КорејаВинил за пренос е сега најпопуларната топлина притис

Дел име : посредува опремаДел број : SG254.42.104погоден за Кина Yituo SG254 трактор

55 mm (одговара на 2.Одличен помошник за користење, наскоро и погодно Ние ќе ви обезбедиме услуга како најд

Дел име : нафта печат седиштеДел број : SG254.39.103погоден за Кина Yituo SG254 SG284 трактор

на механичка сила е висока, термо изведба е добро, и површината на контактот на загреана објект е голем,

1,Epacket бесплатен превозотЕвропа : Велика Британија, Шведска, Швајцарија, Белгија, Данска,Ирска, Португали

Испорака и Услуга Детали Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни денови по приемот на вашата испла

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира Услуга tranist време е пр

Спецификација : Бренд новиМатеријал : Пластични, МеталниБоја : ЦрвенаДимензии(прибл.) : 110x50mmОдговара за :

Карактеристики : 1.Цела црево врски на двата адаптери : 1 / 4" SAE машки одблесокот2.Се продава месинг метална

TK3300 за недеструктивните испитувања и поправка на автомобил коло бодликава жица multimeter игли Поставите ХУ

секој пакет содржи 4 парчиња со иста големина или различни големини.baby Birds Мека Цевка за Хранење Исечете

Please wait...