0
clear
  • Големина 33 Медиум Посочи Пети Сјајот Високи Потпетици Чевли Оптоварување Дијамант Свадба Пумпи Кристал Кристал Златен Метал Сребро Пролет
  • -20%
  • -20%
Големина 33 Медиум Посочи Пети Сјајот Високи Потпетици Чевли Оптоварување Дијамант Свадба Пумпи Кристал Кристал Златен Метал Сребро Пролет

Големина 33 Медиум Посочи Пети Сјајот Високи Потпетици Чевли Оптоварување Дијамант Свадба Пумпи Кристал Кристал Златен Метал

DEN 2758.08
DEN 1765.00

Достапност
Производот е достапен


Оваа чевли големина(8cm потпетици) се помали од стандардните, ве молиме изберете една големина поголема
Горниот Материјал : СТП
Обвивка Материјал : СТП
Пета Висина : 8cm/3.1 инчен
Ние сме биле отстапување се во оваа индустрија за толку многу години, нашите defination нели е променет малку, ние се провери секој пар на чевли многу внимателно, за да бидете сигурни дека вашите чевли ќе биде во совршена состојба, ние сме вашиот мода наоѓање пријатели : )
Нашите чевли се Кинески големина, ако не го знаете вашиот Кинески големина, ве молиме изберете ја вашата големина врз основа на вашиот метри должина. Плаќањето ќе биде потврден во рок од 24 часа, 1-2 работни дена за копното, а потоа испрати.

Кон својствата

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Број На Модел На:
559543978812
Повод:
Свадба
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Платформа Висина:
0-3cm
Горниот Материјал:
Sequined Платно
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Пети Форма:
Посочи Пети
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Outsole Материјал:
Гума
Стил:
Класици
Пета Тип:
Оптоварување
Моден Елемент:
Кристално
Сезоната:
Пролет/Есен
Бренд Име:
RPBDZKQO

Производи во категоријата

ако сакате мали димензии, ве молиме, напишете марка да ми на цел, како што ни 3 големина, како во големина

добредојдовте на нашата продавницаМожете да се меша било брендови , бои и големини .Трговија на големо &

Ќе бидат насочени на работа и преку Али плати Ние би сакале да работиме заедно со вас за решавање на како

НИ 3.5 = ЕВРА 33 = Нога Должина 21.5 cm НАС 4 = ЕВРА 34 = Нога Должина 22.0 cmНИ 5 = ЕУР 35 = Нога Должина 22.5 cm НИ 6 = ЕВРА 36 =

12914 ПрепорачувамСите чевли се направениза ред,па ние треба 79 работа обработка дена да се направи чевли з

12914 ПрепорачувамСите чевли се направениза ред,па ние треба 79 работа обработка дена да се направи чевли з

Политика На Враќање : 1 Ние би сакале да работиме заедно со вас за решавање на каков било спор...

започнетекрајотГолемина : 34,35,36,37,38,39,, големината.Материјал : СтадотоПета Висина : 9 CMБоја : погледнете ка

Плаќање : 1 Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ.Ако имате било какви прашања во донесувањето на плаќањето, ве молиме ко

НИ 3.5 = ЕВРА 33 = Нога Должина 21.5 cm НАС 4 = ЕВРА 34 = Нога Должина 22.0 cmНИ 5 = ЕУР 35 = Нога Должина 22.5 cm НИ 6 = ЕВРА 36 =

П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловна

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : не ми се допаѓа бојата и моделот и големината не се вклопуваат ,може да

Оригиналната Намера 2017 Висок квалитет на Жените Пумпи Секси Посочи Пети Тенки Потпетици Пумпи Леопард

..Ако добијам чевли,нема квалитет проблем ,но не ми се допаѓа тоа?Ве молиме Контактирајте со нас прво.ние

Горниот Материјал : Изшкуркан МикрофиберОбвивка Материјал : СТППета Висина : 11cm / 4.3 инченПлатформа Виси

Внимание Pls : 1.Ве молиме, изберете ја големината според вашиот метри должина 2.Тоа е подобро да се одберат

00 / пар Ако вашата цел е голема, ве молиме контактирајте со нас за да се пресмета цена, ние може да понуди

Добредојдовте на Нашиот магазин, Уживајте во вашата шопингЗадоволството На Клиентите : Ако имате било к

Се препорачуваДобредојдовте дојде до Batzuzhi Официјалната ПродавницаДраги Ценети Клиенти,1) ве Молиме изб

Please wait...