0
clear
  • Нова Козметика, Шминка Палета 10 Боја Мат Трепет палета Сенки голи сенката за Очи
  • -20%
  • -20%
Нова Козметика, Шминка Палета 10 Боја Мат Трепет палета Сенки голи сенката за Очи

Нова Козметика, Шминка Палета 10 Боја Мат Трепет палета Сенки голи сенката за Очи

DEN 368.64

Достапност
Производот е достапен


CIBBCCI Козметика, Шминка Палета 10 Боја Мат Трепет палета Сенки голи сенката за Очи
По-продажбата на услугата
1. Плаќање
Ние ги поддржува следниве методи : Western Union,Yandex. Пари, Visa/Маестро,Web Money и така натаму ,Зачувам е нашиот препорачува начин на плаќање
2. Превозот
Подготовка на Време : ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена по вашата исплата . Ако не се примените стоки во 60 дена ,ве молиме контактирајте со нас за некое време . проширување ,не се отвори спорот за оваа причина ,бидејќи испораката е сосема надвор од продавачот контрола,тоа треба да биде поштата должност,благодарение Ако сакате брза испорака,ние препорачуваме да изберете изразат како што курирската служба DHL ,EMS итн. бидејќи економскиот пратката начин не е дека брзо
3. Наплата
1.Дали вашиот производ се појави на квалитетот на проблемот или е оштетен ,ве молиме слободно контактирајте со нас ,ние ќе ја или наплата за вас
2.Ако не примате предметот по заштита на време ,ние ќе го препрати или наплата за вас
3.Ве молиме имајте во предвид ние не се преземе одговорноста на сопствени грешки и данок .Ние секогаш се декларираат стоката како подароци за да се избегне или намали царинските давачки и леснотија обичај постапка
4. Feed врати
1.Ако ви се задоволи со објектот и услуги ,ве молиме оставете Позитивни Повратни информации (5 ѕвезди) за нас , ви благодарам многу
2.Ако нешто се направи да не се satified или несреќни,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине на повратни информации ,Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас
3.Ве молиме e-mail на нас befor напуштање на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите

Кон својствата

Тип:
Сенката За Очи
Заврши:
Сјајот,Трепет,Метален,Мат
Земја/Регион на Производство:
Кина
Корист:
Долго-траен,Лесно да се Носат,Други,Водоотпорен / водоотпорен
Големина:
Full Size
Број На Модел На:
JMHB994
сертификација:
GZZZ
Состојка:
палета сенки
Бренд Име:
JURLINGO
Количина:
1pc
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes
Единствена боја/мулти-боја:
Над осум бои
НЕТО-WT.:
20g

Производи во категоријата

Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 ѕвезди) или негат

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продав

Она што превозот методи може да се избере?Можете да изберете превозот методи од страна на државата / рег

Бренд : IMAGIC Нето WT : 5*2g Производ големина : 15.4*4.1*1.9 Пакување, Вклучувајќи : 5 x Сенки Дијамант Палета Овие се

Боја : Како се појави во слика на Нашите производи се направени во кина фабриката, но квалитетот е многу

РибиМодели Скала : големина:3.9*3.9*0.43 вотежина:80g; може да се стави 18pc 26mm еден сенки големина на : 7*3.9*0.43 во

2018 Нов Цвет Сенката за Очи Плоча Голема Големина Слива Цвет Ротирачки Сенката за Очи Кутија Козметички

18 Бои На Сенки Шминка Палета Трепет Мат Хром Пигментирани Притисне Очи Сенка Природни Долготрајни Козм

28 Бои Природен Пигмент Мат Сенки Палета со Четка Долготрајни Козметички Сочинуваат Убавина Алатки HJL2017

Фер кожа ги Собереш вистински црвено.Можете да изберете од Express Стандард, Малезија препорачана Пошта, К

Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве вебсајт со користење на вашиот

Ако ви се задоволи со објектот и услуги, ве молиме оставете Позитивни Повратни информации (5 ѕвезди) за н

10 Бои Трепет Сјајот Сенки Палета на Професионални Голи Мат Пигмент Сенката за Очи Палета Сјајна Козмети

Професионални Сјајот Мат Неутрални Сенки Палета 10 Нијанси Високо Пигментирани Сјајот Сенки Природни Т

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Листата На Желби,Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Про

Случај Материјал : ПластикаПакет се Вклучени : 1pc______________________ 颜色展示 _______________________

O ДВЕ.О 4colors Палета Сенки Со Четка ја Сочинуваат Сенката за Очи За Жените Подарок Палета Професионална Шм

2018 Бренд Шминка 9 Бои Дијамант Светли Сенки Гол Smoky Палета Козметика Поставите Maquillage Професионални Биде

Боја : 201,202,203,204(крем и прав микс)Боја униформа кадифена, нежно светло, сјае со создавањето на прецизен сј

Име на производ : Трепет Двојна боја Сенки Шминка ПалетаБоја : како на сликата Пакет Содржина : 1pc сенката

dianxiaobao_1Совети : Тоа е поевтино да плаќаат преку мобилен телефон(Попуст над 2%)dianxiaobao_2Ве Молиме Имајте Во П

Напомена : 1.Палетата на бои е magentic направени од страна на магнет подлога,само може да adsorb железо тави.2.Ак

40 Бои Палета Сенки Сјајот Моќ Трепет Мат Сенката За Очи Шминка Палета Виножито Дијамант Голи Smokey Eyes Козм

Ние сме посветени на обезбедување на вас со Најдобра Услуга на Клиентите и Квалитетот на Производите Мо

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продав

9 Бои Блеска Сјајна Eyeshdow Pallete Пигмент Трепет Виножито Дијамант Притисне Палета Сенки Очи Убавината Ја Со

Тежина : 1.4 KG за Јачина на звук / single : 25 * 16 * 12 CM Боја : МИС ЗГОЛЕМИ Козметички Случај Козметички Случај Мул

15 Бои Професионални Сенката За Очи Козметика, Шминка Палета Гол Сенки Pallete Мат Пигменти Сочинуваат Алат

Please wait...