0
clear
  • 5x 406-21898 Креативни Виножито Монистра Кафез Накит Правење на Резерви Бисер Кафез Pendant Етерично Масло Diffuser Трендовски Locket Шарм
  • -20%
  • -20%
5x 406-21898 Креативни Виножито Монистра Кафез Накит Правење на Резерви Бисер Кафез Pendant Етерично Масло Diffuser Трендовски Locket Шарм

5x 406-21898 Креативни Виножито Монистра Кафез Накит Правење на Резерви Бисер Кафез Pendant Етерично Масло Diffuser Трендовски

DEN 459.84
DEN 428.00

Достапност
Производот е достапен


Точка Законик 21898-5x
1 Количество=
Мешани 5pcs во пакет
Материјали Алуминиум,Пластика
Вклучуваат
1pc Виножито Кафез на Секој Бои,вкупно 5pcs
Главно, Боја на Злато/Сребрена Позлатен/Светла/Гроздобер Сребро Позлатен/Пиштол Црна(како фото)
L*W*Дебелина
& Забелешка Треба locket големина-побара услуга на клиентите Без мирис/ етерични масла
~_~
5pcs locket+30-40pcs Мешани Бои, Монистра +некои случајни боја топки pompon
Ако ви се допаѓа подолу предмети,може да кликнете на сликите цел нив,повеќе стилови, како што е подолу.
Ако не ви се допаѓа горенаведените предмети,ние имаме повеќе стилови линк можете да изберете,како што следи.
Слатка Забелешка :
Единствена цел над НАС$120, Бесплатен превозот од EXPRESS( : .EMS/DHL/Другите. : )
Ве молиме да се комбинираат 1 фактура за плаќање, со цел повеќе од $6 од побрзо брод
Заштита Време
( 100% Осигура) Ако САМО 5days не сте добие, E-mail мене ,јас се прошири
~_~ Сад, Epacket/USPS, обично 8-19 дена на начин,со следење на број.
~_~ Меѓународна шпедиција, Кина Пост/Стандард Mail, обично со 25-35 дена,без следење на број.
~_~ Сите под $5 цел, брод од страна на Економијата на превозот, САМО може да се бара во Кина,без следење на број.

Кон својствата

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
locket накит
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Бренд Име:
GLOWCAT
Материјал:
Пластични
Шарм Тип:
виножито
4colors:
Злато/Сребрена Позлатен/Светла/Гроздобер Сребро Позлатен/Пиштол Црна
is_customized:
Yes
подарок:
30-40pcs Мешани Бои, Монистра +некои случајни боја топки pompon
без:
Ароматерапијата /Етерични Масла/Парфем
Pendant:
лебдечки locket шарм
Пол:
Жените,Девојка,Деца,Унисекс
Повод:
Ангажирање,Канцеларија,Забава,Обично,Подарок
Locket Кафез Внатрешниот Амбиент Одговара:
Еднаква или помала од 6mm Монистра/Бисер/Камен ...
шарм големина:
33*35mm=1.3*1.38
Вклучуваат:
5pcs,1pc Виножито Кафез на Секој Бои

Производи во категоријата

ГОЛЕМИНА на(Приближно) : 17.9x13.4mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуда, ако не

RONGQING 60pcs / многу 20 MM 2 боја Birdie антички легура шарм pendant Шарм одговара Нараквици & Ѓердани DIY НакитОбрнете В

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата ште

50mm круг рачно изработени жици дрвото на животот по случаен розова,зелена,виолетова,кристално камен pendant

сад $ 1.63 / Парчесад $ 0.09 / Парчесад $ 1.8 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчес

ОписМатеријал : Цинк ЛегураКоличина : 20pcsСостојба : НоваПодолу се примероциНапомена : Ве молиме да забел

Welcom до нашата продавница.Спецификации : Големина : 1419mm (една рунда) Материјал : алуминиум,Количина : 50pcsПр

ОписМатеријал : Цинк ЛегураКоличина : 20pcsСостојба : НоваПодолу се примероциНапомена : Ве молиме да забел

ГОЛЕМИНА на(Приближно) : 28x15mm,дупка : 1mmМатеријал : цинк легура метали (олово бесплатно)Ве молиме не понуда

Обрнете Внимание На : Совети : Превозот време не е depond на нас,кога постои фестивал одмор,пратката може да

Повод : Подарок / свадбена / партија / годишнина / Роденден / ДругиСтил : Европски и Американски СтилМатери

На сликата прикажана е застапеноста на објектот ќе добијат слични еден(а) од достапните многу Превозот

Welcom до нашата продавница.Спецификации : Големина : 22*32милиметри(за)Материјал : Алуминиум.Количина : 30pcs / м

ОписМатеријал : Цинк ЛегураКоличина : 20pcsСостојба : НоваПодолу се примероциНапомена : Ве молиме да забел

Шарм Големина : 7mm*15mmШарм Тежина : околу 1g по парчеМатеријал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик & КристалПредности

Повод : Подарок / свадбена / партија / годишнина / Роденден / ДругиСтил : Европски и Американски СтилМатери

DIY треба лепакметал : стаклоголемина на топка : 20mm*15mmОтворање : За 12mm50sets / многу можете да добиете не заврш

Опис : Количина : 10 PCSБоја : Мешана БојаМатеријал : BirthstoneИспорака Метод : 1) Точки ќе бидат објавени во рок о

1lot =50pcsМешани случаен = мешана боја имаме во акции.Количина за секоја боја е случаен.Ние можеме да произв

Совршен сјајна Одличен квалитет ОЕМ е добредојден Парична казна изработка

​DC 10pcs / многу 11x28mm Нерѓосувачки Челик Метал Печат Ќорци Шарм Приврзоци за Капка & Dangle Обетки Накит Наоди

Повод : Подарок / свадбена / партија / годишнина / Роденден / ДругиСтил : Европски и Американски СтилМатери

Начин на плаќање : прифаќаме само Зачувам .Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака ад

На сликата прикажана е застапеноста на објектот ќе добијат слични еден(а) од достапните многу.Име : DIY penda

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 [објект големина] : 18mm*16mm [боја] : како на сликата покажува [материјал] : цинк легура [пакувањ

Please wait...