0
clear
  • N00270 20pcs N52 Блок Ретки Земјата Neodymium Магнет,R11.68x12.68x3.1 × 1.3мм,Cuboid Ndfeb Магнет ,Магнет за фрижидер,Никел
  • -20%
  • -20%
N00270 20pcs N52 Блок Ретки Земјата Neodymium Магнет,R11.68x12.68x3.1 × 1.3мм,Cuboid Ndfeb Магнет ,Магнет за фрижидер,Никел

N00270 20pcs N52 Блок Ретки Земјата Neodymium Магнет,R11.68x12.68x3.1 × 1.3мм,Cuboid Ndfeb Магнет ,Магнет за фрижидер,Никел

DEN 96.00
DEN 91.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Бренд Име:
iMagnet
Со Дупки:
No
Обликот:
блок
Примена:
Индустриски Магнет
Број На Модел На:
N52
Композитни:
ретки земјата магнет
Тип:
Постојано
Обложување:
никел

Производи во категоријата

ElectromagnetМоделD(mm)d(mm)H(mm)ММоќност(W)вшмукување(kg) JK08 / 20 Φ8 Φ3 20 M3 2 0.15 kg JK08 / 25 Φ8 Φ3 25 М3 2 0.2 kg JK10 / 10 Φ10 Φ4 10 М3 2 0.3 kg JK10

start21530084397796end21530084397796 1pcs Супер Моќна Силна Масовно Мал Круг Nd Fe B Neodymium Диск Магнети Кол 50mm x 15mm N35 Ретки Земј

start21530084397796end21530084397796 1pcs Супер Моќна Силна Масовно Мал Круг Nd Fe B Neodymium Диск Магнети Кол 35mm x 5mm N35 Ретки Земј

Молекуларна Формула : Eu2 O3 99.99%Молекуларна Тежина : 351.9262Густина : 7.42 g / m LТочка на топење : 2002 °CРетки Земјат

ElectromagnetМоделD(mm)d(mm)H(mm)ММоќност(W)вшмукување(kg) JK08 / 20 Φ8 Φ3 20 M3 2 0.15 kg JK08 / 25 Φ8 Φ3 25 М3 2 0.2 kg JK10 / 10 Φ10 Φ4 10 М3 2 0.3 kg JK10

Ураганот Магнети&Материјали Инженеринг[NDFEB SMCO ALNICO ФЕРИТНИ MOLYBDYMUM SPUTTERING ЦЕЛИ]Димензии : Дијаметар 10.00 x деб

start21530084397796end21530084397796 1pcs Супер Моќна Силна Масовно Мал Круг Nd Fe B Neodymium Диск Магнети Кол 60mm x 30мм N35 Ретки Зем

20sets / многу EPC17 8 6 PC95 Феритни Магнетното Јадро и 4 Игли Врвот Влез Пластични Bobbin Прилагодите Напонски Тран

5 Kg ЕлектромагнетниотИспоракаПлаќањеНие прифаќаме Alipay, T / T, Western Union и Visa платежни.15 kgJK08 / 25Φ8 Φ3 25 М3 2 0.Сите

Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош бидејќи имаме споменато превозот в

Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитетРаде : N35Температурата

!!! Ве молиме да обрнете внимание кога ќе сакате да го купите.Ниска потрошувачка и сигурен.2、 Правилна

Следење на број ќе биде надграден во ред или во цел порака по испорака направени Секогаш има начин да се

Внимание ве молам : овој вид на феритни јадро не е магнет, тоа е nonmagnetic железото не може да се адсорпција.2

start21530084397796end215300843977961pcs Супер Моќна Силна Масовно Мал Круг Nd Fe B Neodymium Диск Магнети Кол 60mm x 10мм N35 Ретки Зем

Формула См 2 O 3 99.99%Молекуларна Тежина 348.8Изглед бледо жолтаSolubility Нерастворливи во вода, умерено раствор

313 / 271352731113 / 301353031120 / 1520815422.52036 / 38363852540 / 2040182053.525 / 1125101142525 / 2025122042530 / 22301222431030 / 25301225431234 / 18341618431834 / 2534162553.(Ако д

ние ќе бидеме така жал ми е за тоа ,но тоа ќе биде aslo силна ,и не влијае да се користи .Answer : ___________________________ N

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и поштенски код е точен.Тешко дробење ќе предизвик

Добредојдовте крајните корисници, големо, дистрибутери од целиот свет купување на нашите силни магнети

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв

Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитетРаде : N35Температурата

Внимание ве молам : овој вид на магнетен прстен не е магнет, тоа е nonmagnetic железото не може да се адсорпциј

Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитетРаде : N35Температурата

Примена : Овој плоштад магнетни менгеме е погодна да се поправи железо плоча, цевки, стап, дрво, агол чели

Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитетРаде : N35Температурата

Одби да го оспори, на ваш сопствен ризик.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА.313 / 271352731113 / 301353031120 / 1520815422...

Широко се применуваат во automations : собранието линија, сортирање машина, механичка рака, експериментални о

Please wait...