0
clear
  • Труба Копче Врска Пол Клипот Поврзување Прачка Пакување од 3 Парчиња
  • -20%
  • -20%
Труба Копче Врска Пол Клипот Поврзување Прачка Пакување од 3 Парчиња

Труба Копче Врска Пол Клипот Поврзување Прачка Пакување од 3 Парчиња

DEN 384.00

Достапност
Производот е достапен


Описи
100% Сосема нов, не се користи .
Објектот е боја може да бидат различни од сликата, поради аберација .
Спецификации :
Труба Копче Врска Пол Клипот Поврзување Прачка Пакување од 3 Парчиња
Ве молиме проверете ја големината информации пред купување
Специфични димензии : како слика се прикажани
Плаќање
· Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
Услови за продажба
Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Испорака детали
Ние ќе го испрати на предмети во рамките 2-4 работни дена се очекува викенд и одмор по вашата исплата е расчисти.(ние ќе ве информираме преку е-Маил ако одлагање да се случи поради одмор настани)
За време на испорака, ве молиме да имаат референца :
Да се САД, велика БРИТАНИЈА и О : за 12-30 дена
Франција & Германија : околу 14-35days.
ДА Бразил,Аргентина,Чиле,Русија и други далечински земји:35-45 дена
Контактирајте со нас
Бизнис Час : од понеделник До петок : 9 : 00 часот и 6 : 00 ЧАСОТ (Пекинг Кина време)
Ве молиме контактирајте со нас vis aliexpress порака.
Ви благодариме за вашата љубезност да соработуваат.

Кон својствата

Број На Модел На:
Завртка Капа Сет
Бренд Име:
ној

Производи во категоријата

7) 4096 дел прецизност, 0 SАВТОБУС сигнал канал(3 pin на ред 11) излез 12 канали SАВТОБУС сигнал, PWM сигналот канал

Лекција 1 LED Трепка Лекција 2 Ѕвончето Лекција 3 Контрола на LED со копчето Лекција 4 Навалите Switch Лекција 5 L

htmlПревозот1).com / payment_method.ако не знаете како да се плаќаат пари,ве молиме погледнете го ова link : http : / / help...

Службен вики : вики.doit.сумНоминална Напон : DC12 VНеоптоварување Тековната : 100m AРаботен напон спектар : 612 VН

Летмодел на Еден начин метал Воздух Додатен Вентил D2.5 x D8 x L25 mmSpecif ication : Тежина : 4gГолемина : D2.5 x D8 x L25 mmGallary

Било доцна известување на враќање, и ние не ќе се обезбеди враќање и наплата на услуги Ве молиме да се из

Ние ќе ви помогне во секој можен начин И имаат за цел да одговори на сите пораки во рок од 2448 часа.Било до

ИзвестувањеПочитувани Купувачот : ако сте од Русија, ве Молиме да ни даде целото ваше име Ние треба тоа к

Ултра Моќ UP4 AC Плус 30 W 100240 V AC Полнач За Li Po Живот Li Hv Ni MH Ni Cd БатеријаБренд Име : Ултра МоќТочка Име : UP4 AC Плу

Функција : 280 редуктор мотор (челична топка) во внатрешноста на менувачот е мала modulна метал опрема, врати

Опис : Pin Рогови 4 дупки(1.5 мм)Pin дијаметар = 2mmPin должина = 21mmШирина на основата = 12mmВисина од основата = 11mmВк

Било доцна известување на враќање, и ние не ќе се обезбеди враќање и наплата на услуги.Пакет Количество

Опис : Материјал : Јаглерод влакна DJI Фантом Верзија 2 компатибилен Вградени во автозаклучување орев, уп

Продавачот ќе плаќаат поштарина, како и, се Врати превозот надомест надомест е 1 35% од неисправни објект

специфични изјави : Материјал : ПластикаНие ight : 40gПрефрлување на струјата : 15 AКабел должина : 15cm (22 # силик

Tamiya 1 / 10 1 / 16 Скала На Патот Лебдат Автомобили РК Гуми Цементирање Помошни Тркала Центар Тркало Пречник н

Сите наши бесплатен превозот предмети ќе биде транспортирана со следење на број, можете да ги пратите о

За 1 / 8 РК автомобил Тешко елоксирани на опрема површината Рѓадоказ за третман на површината на степенит

Службен вики : вики.doit.сумИме : Серво Центар Рог (или се каже Метал воланот)Материјал : алуминиум легура, п

Добредојдовте на хоби Зона.Понуда на различни R / C модели и делови.Добар квалитет на разумна цена,Додаде

(негативна повратна информација НЕ е мудро решение за решавање на било какви проблеми)Ако планирате да

Запечатени диференцијални случај со Појачани челик пси диференцијални опрема за 2 WD Traxxas Стампедо, Rustler,

Спецификација : 20pcs / многу Дијаметар 2.6 / 3.1 / 4.1 мм Кормило Оружје Опрема за Слетување Волан Рака DIY Додато

Компактен и лесен, на HAWKEYE Малку Пилот ситевоедно 5 инчен 40 CH FPV следи изграденаво 5.8 G висока чувствително

YUKALA Батеријата за WLtoys L333 L343 L353 РК Автомобил играчка автомобил резервни делови 6.4 V 320m Ah батеријата додато

Лет 110 E Трупот & Крило Заштита, Кеси За F3 A RC Модел Авион Авионот Сина спецификација : За F3 A 110 E РК Авион Бој

APM е отворен извор контрола на летање, може да се игра APM и зависи од индивидуалните способности Играчот

Опис : Ова 3 сечилото влакна засилен најлон пропелер поставен е за РК брод Постојат четири реквизити во о

Please wait...