0
clear
  • OTEN Пролет, Есен Жените 1950-тите Гроздобер Домот 3/4 Ракав Лимон Флорални Печатени Замав Партија Коленото Должина midi Фустан со Појас
  • -20%
  • -20%
OTEN Пролет, Есен Жените 1950-тите Гроздобер Домот 3/4 Ракав Лимон Флорални Печатени Замав Партија Коленото Должина midi Фустан со Појас

OTEN Пролет, Есен Жените 1950-тите Гроздобер Домот 3/4 Ракав Лимон Флорални Печатени Замав Партија Коленото Должина midi Фустан

DEN 1103.52
DEN 772.00

Достапност
Производот е достапен


Топло прашува :
Различни типови на компјутери и монитори покажат истата слика малку поинаква. 1. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! 2. Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди ќе бидат високо ценети ако сте задоволни со нашите производи или услуги. 3. Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. 1.Ние само брод да се потврди цел адреси.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. (Наредби не може да се постапува ако нема телефонски број или поштенски код). 2. Ние обично се комбинираат наредби и брод заедно без претходна најава .Ве молиме да ни остават порака однапред дали ќе им треба да биде предаден одделно. 3.Услуга транзит време е предвидено од страна на одредена превозникот со исклучок на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона. 4.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од вашето плаќање на ден,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Нашата цел е задоволството на клиентите! 5.Важно давачки,даноци и давачки кои НЕ се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот страна. Ве молиме проверете со вашиот локален обичај статистика за да се утврди она што овие предмети се случило. 1. Добредојдовте да контактирате со нас преку E-mail или Trademanager ако имате било какви прашања или потреби. 2. Сите пораки или E-mail пораки ќе се одговори во рок од 24 часа (исклучува одмор или викенд дена ). 3. Ако вие не го добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите E-mail на нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Сезоната:
Пролет
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Бренд Име:
oten
Стил:
Гроздобер
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Деколте:
О Деколте
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
327
Половината:
Природни
Декорација:
Sashes
Големина:
S,M,L,XL,XXL,3XL
боја:
Сина,Жолта

Производи во категоријата

4484907929710332 девојки фустан парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче п

2017 Летен Фустан Секојдневен партија фустани жени без Ракави бела гроздобер канцеларија фустанМатерија

Нови Девојки Фустан Девојки Фустан за Лето 1.материјал : Памук : 95% SP : 5% 2.боја : како на сликата покаже 3.па

Познатата Марка На Hangzhou, Кина.ВОА Дизајнер вели Во профилот на профилот меѓу arched начин да облагородувањ

превозот : 1, ние бесплатен превозот само со Кина пост парцела наместо EMS, кога цел на $150, може да биде од Е

Pregnan Жените се облекуваат Породилно Фотографија Реквизити Домот на Бременоста Облека Фустани Породилн

$ДОЛАРИ 17.98$ДОЛАРИ 16.98$ДОЛАРИ, 15.98$ДОЛАРИ 16.98$ДОЛАРИ 13.98$ДОЛАРИ 13.98$ДОЛАРИ 16.98ГолеминаМОДЕЛ ШОУ$ДОЛАРИ 10.92$11.

Голема цел ќе биде испорачуван изразат начин!!трговија на големо и на мало5 6 различни големини,одговара

OLGITUM 2018 Мода Пролет Лето Жените Чипка Шупливи Надвор Долго Фустани Femme Секојдневен Облека на Жените Секс

ПРОИЗВОДСТВО ОПИС Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга...

Одличен квалитет lotракав Божиќ фустан со две бувови печатење На блескава златна sequin на здолниште се обр

02 90 1218 Месеци 17.ОписДОБРЕДОЈДОВТЕ на Квалитетот е на прво со најдобра услуга.Ако објектот е избега од пр

2017 Најновото Издание на Жените&Девојка Пролет&Лето Мраз Свила Плетени Ткаенини Овратот Половина Ракави

Answer : ___________________________ Note : 1 Pls се обрне внимание на големината,ние мерење на облека големина од нашата стра

Известување : Почитувани купувачи, ова е нашата нова продавница отвори, за сите производи направен огра

Напомена : ние ќе ги провери секој фустан квалитет и големина пред превозот,значи, ако можете да ја остав

Домот гроздобер печати жените памук, лен фустан 2017 нови лабава повик краток ракав плус големина Oвратот

Бренд ПозадинаKIWORLDS е во комбинација со деца и светот, која била изградена од страна на Hilarie Тсао.Таа беше

Please wait...