0
clear
  • Купувачот Ѕвезда 6 бои 18/10 Нерѓосувачки Челик Црна Dinnerware Поставите Злато Прибор за јадење Поставен Вилушка Нож Топки Свадба Сребрениот Сет
  • -20%
  • -20%
Купувачот Ѕвезда 6 бои 18/10 Нерѓосувачки Челик Црна Dinnerware Поставите Злато Прибор за јадење Поставен Вилушка Нож Топки Свадба Сребрениот Сет

Купувачот Ѕвезда 6 бои 18/10 Нерѓосувачки Челик Црна Dinnerware Поставите Злато Прибор за јадење Поставен Вилушка Нож Топки Свадба

DEN 1579.20
DEN 869.00

Достапност
Производот е достапен

Купувачот Ѕвезда 6 бои 18/10 Нерѓосувачки Челик Црна Dinnerware Поставите Злато Прибор за јадење Поставен Вилушка Нож Топки Свадба Сребрениот Сет
Функција :
1.18/10 нерѓосувачки челик Flatware, поминаа на ФДУ, LFGB и ЕУ ХРАНА БЕЗБЕДНО ТЕСТ.
2.Тоа е здрав за човечкиот организам. Се чувствуваат слободни да го користите.
3. Единствена форма, необично.
4.Огледало полски. Мазна површина и доброто форма.
5.Топлинска изолација и анти-scald.Дизајн за Чувство.
Детали :
Бренд Име : Купувачот Ѕвезда
Место На Потекло : Guangdong,Кина
Материјал : 18/10 Нерѓосувачки Челик
Боја : Црна, Златна, Бела Злато, Розово Злато, Сива Злато, Зелено Овошје Злато, Злато
Применливи Прилики : Tabletop, Кујна, Ресторан
Вклучува :
5 Парчиња Flatware Сет (Вечера Нож, Вечера Лажица, Вечера Вилушка, Чај Лажица & Салата Вилушка, 1 од секоја точка)
Инструкции :
1.За прв пат употреба,ве молиме да се става во зовриена вода да се вари и користете детергент за чистење.Тоа може да се направи нечистотија беше отстранет во процесот на транспорт.
2.По секоја употреба, ве молиме да користите чисто, како што се памучна крпа не брис со жица, со цел да се избегне гребење огледало, и се става во сув вентилирани место.

Кон својствата

боја:
Црното Злато, Сива Злато, Розово Злато, Злато, Бело Злато, Овошје Зелена
Dinnerware Тип:
Dinnerware Поставува
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Производство:
Лажица/Вилушка/Нож/Стапчиња За Јадење Комплет
Број на Корисници:
1
Број На Модел На:
C263
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Бренд Име:
Купувачот Ѕвезда
Шаблон Тип:
Цврста
Техника:
Гравирање
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Стил:
Западен

Производи во категоријата

1 PC Цинк Легура Вилушка Лажица Садови Постави Штанд SwanНосителот Dinnerware Поставува Носителот Свадба Парти

торбаХрана Плодови Сад за Складирање Ручек Кутија Сет од не ' Рѓосувачки Челик Јапонски Кутија DIY Пренос

Боја на каросеријата Други бои Контрола методи на Механичко Капацитет (L) 3 литри или помалку Лагер матер

торбаХрана Плодови Сад за Складирање Ручек Кутија Сет од не ' Рѓосувачки Челик Јапонски Кутија DIY Пренос

Материјал : не ' рѓосувачки челик, Големина : 19.7x14.5x2.5cm Пакување : OPP вреќа Пакет Вклучуваат : 1set x лажица и с

8122 Коска кина садови поставите 22 черепот порцелански дома корејски керамички чиста бела јадења плочи22

торбаИнформации За ПроизводотМатеријал : Нерѓосувачки челикГолемина : 9*5.5 cm,9*11cmБоја : Розова,Сина

Опис на Материјалот : буковата+ ' рѓосувачки челик Боја : дрво / Сребрена Производ големина : Вилушка : За 21

торба1 : за Германија клиентиве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или

Висок Степен на 18 / 8 Нерѓосувачки Челик Прибор за јадење Поставен Црното Злато Dinnerware бело злато Сребрен

Да се стави на вашиот вечера маса или полица во вашето семејство,тоа може да биде убава сцена.0СВ 4101Корис

merci pour la навигација sur notre бутик s'il voplaît fournir votre1 : околија снимање adresse et de détail, maison nombre,2 : la bonne zip nombre и numéro d

5pcs Прст Сунѓерот Случај Daubers Пена за Примена Сликарство Мастило Печат Креда Mayitr Раѓа DIY Занает Уметност

Име : Вечера поставите 4pcs Материјал : Храна Одделение 18 / 8 од не ' Рѓосувачки Челик Боја : Роза Злато / Gold / Ц

Цреша јадење овошје чаши салата сад Јапонија стил стакло dinnerwares вечера плочи bandeja assiette prato

BF020 Мода 3in1 микробранова кутија за храна контејнер 23*15*7cm бесплатен превозотНајчесто поставувани ПРАШАЊ

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број Добри се за : ученици, Канцеларијата на р

835Нерѓосувачки челик тенџере домаќинство зеленчук перење слив Кујна Печење јајце супа задебелување сл

Опис Бренд Име : LNRRABC Количина : 4 PCS / Set Тип : Dinnerware Поставува Боја : 6 Colors да се избере Материјал : не ' Рѓосув

8123 Бели порцелански сад Варен Ориз печење сад коска кина садови, керамички сад работ4 парчиња 4 инчи Цена

Садовите Dinnerware Поставува Овошје Вилушка Toothpick Поставување Прибор Tools 6 Птици На Дрвото Креативни Модни В

добредојдовте во мојата продавница! 1 Кога купување на стоки, ќе се обезбеди вашето име и презиме, адреса

Porcelaneoware беше прв пат се направени во Кина, па оттука и нејзиното заедничко име кина Тоа е произведена од

Please wait...