0
clear
  • YRRETY Есен Зима Плетење Fingerless Овци Ракавици Жените Мода Прилично Чисто Дама Ракавици Слатки Девојки Женска Рака Белезници
  • -20%
  • -20%
YRRETY Есен Зима Плетење Fingerless Овци Ракавици Жените Мода Прилично Чисто Дама Ракавици Слатки Девојки Женска Рака Белезници

YRRETY Есен Зима Плетење Fingerless Овци Ракавици Жените Мода Прилично Чисто Дама Ракавици Слатки Девојки Женска Рака Белезници

DEN 148.80

Достапност
Производот е достапен


Големина : 17*9 см
( 6.69* 3.54 инчи )
Ако имате било какви прашања , можете да не контактирате во секое време.
Големина На & Гаранција За Квалитет
Секој од нашите производи помина строго упатство за инспекција пред испраќање.
Пет Ѕвездички Повратни Информации Барање
Секој еден од нашите prouct е навистина ниска добивка, ние само се надевам u како тоа
и оставете го Пет ѕвездички на повратни информации за поддршка,ви благодариме .
Превозот
? Кога ќе се примени на ред и Примате платформа за тргување испорака известување, ние ќе ја испорача стоката, како е можно поскоро.
? Ние Брод на Светот,
? Предмети се испраќаат од Кина користење на Кина Пост Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 20 до 40 дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.
Плаќање
? Ние прифаќаме alipay тука.
? Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и др
Гаранција и Гаранција
?12 месеци Гаранција. Купи со доверба!
? Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
? Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителни трошоци.
Други Политики
?Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
? Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
? Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
? П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.
? П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.

Кон својствата

Ракавици Големина:
17 X 9 СМ
Бренд Име:
YRRETY
Материјал:
Акрилик,Волна
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
G111
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Објектот:
Ракавици
Стил:
белезници
Тип:
врвка за околу рака
Обликот:
Fingerless
боја:
Сива,Црвена,Беж,Браун
Материјал:
Акрилик
Сезоната:
Зима
Повод:
Фитнес Ракавици
Функција:
топло
Одговараат на:
Жените

Производи во категоријата

20167new зима мажите ракавици дебел памук, полиестер маскирна боја активности на отворено мека топло прила

ГРИЖА ЗА ВАШИОТ РАКАВИЦИ1.Рекорд на обемот на мерењеова ќе биде вашата ракавица големина.Ако не го добие

Како ракавици се сушење,стави ги рацете на носителите неколку пати Можете да ги примите ракавици со мет

Љубезно се напомене дека ние не прифаќаме негативни повратни информации Секогаш ја избрише секоја солз

Топло Плетени Бебе Зимски Ракавици Снег Дебели Деца Момче Девојки Белезници Деца Целосна Прст Ракавици

Ве молиме не го отвори спорот директно.Ако soiling е светлина и не се суши,вие може да се обидете следниве : 1.

Предмети се испраќаат од воздухопловната, 1525 Работни дена да повеќето земји и области ве молиме погледн

трговија на големо : поддршка состојба : 100% нов Материјал : плетење на превозот : поддршка кина пост и epacket

За Да Најдете Повеќе Женска Нова Мода Fingerless Вистински Кожни РакавициПроизводство Опис1 100% Goatskin Кожа Goatsk

Ова е друга дама на екранот на допир, ракавици, Секоја со различна боја, Ако сакате, можете да кликнете на

Количина : 1 Pair Пол : Жените и Мажите Материјал : Памук и Велур Големина : Слободен Големина, Боја : Црна,Каф

DecoroЦрна Жените Волна Ракавици Зимски Дебели Топли Ракавици Слатка Чипка Везови Стп Лак Вратоврска Мека

Please wait...