0
clear
  • Liyuke Небото Сино Коктел Фустан Елегантен Strapless Сатен Со Tulle Ткаенини Коленото Должина Исклучување На Рамо За Коктел Забава
  • -20%
  • -20%
Liyuke Небото Сино Коктел Фустан Елегантен Strapless Сатен Со Tulle Ткаенини Коленото Должина Исклучување На Рамо За Коктел Забава

Liyuke Небото Сино Коктел Фустан Елегантен Strapless Сатен Со Tulle Ткаенини Коленото Должина Исклучување На Рамо За Коктел Забава

DEN 5966.40
DEN 4773.00

Достапност
Производот е достапен


*За Повратна Информација*
-Ние сме многу среќни да работи за вас, и сите наши напори се со цел да се добие повеќе и повеќе подобри услуги за поддршка на вашите потреби во фустани или бизнис. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да се разбере оваа ситуација.Можете да го испрати е-мејл или разговор со нас на линија,сите е-мејл биле одговорени во рок од 1. Влијаат многу фактори, како што се осветлувањето, фото агли, дигитални фото обработка, или дури и со различна резолуција на екранот, таму ќе биде одредена боја, не може да се избегне, не квалитет проблем. И вашата брза позитивни повратни информации ќе бидат високо го цениме . Ние може да се свитка gown внатре кон надвор за да се заштити beading или алкохол. Answer : ___________________________ Note : должина не е мери почнувајќи од облека деколте
* Боја Шема *
- Ова е сатен боја шема,ако вашиот венчаница не е изработен од сатен,ве молиме контактирајте со нас за да ја потврдите боја,ви благодариме!
*Процес На Производство*
*Liyuke Свадба Фустан Продавница*
*Превозот Метод*
-Предмети ќе се испрати со ТНТ, UPS-от, Fed Ex, DHL, EMS,Кина Пост итн Превозот време : 4-7 дена од ТНТ, UPS-от, Fed Ex, DHL -Ова е меѓународен пратката. Исто така, ако имате прашања за нашиот имиџ, ве молиме да бидат слободни да контакт.И дека дефинитивно ќе им се помогне и на нас во иднина бизнис соработка. (в) Armseye (за облека со ракави) Мерката од врвот на рамо, долу на предната страна на рамото, под рака јама, и до задниот дел на рамото. Цената е само за облека , не се вклучуваат било какви додатоци како што се ракавици, јакна, превез и petticoat. Како чесен Продавачот, сите фустани ние ги направивме во 90% ~ 95% сличност со оригиналната слика ОСВЕН нашиот вистински слики . кога ќе изберете Стандардна Големина, ве молиме референца нашата големина на табелата. Драг пријател,какви било промени во големината,бојата,посебно барање не се прифатливи по цел надминува 24 часа. Ако сакате 100% точно истите, ве молиме да го прости. Ако постои било прашина, валкани места, промена и така натаму, ние не нудиме надоместок. -Пред пратката ќе направи внимателно испитување, обиделе да биде без проблеми. Но, понекогаш во некои земји,царинскиот службеник може да биде стриктна. Така, љубезно и задоволни коментари враќаат се многу важни за нас. ние не одговорни било царинска такса, ве Молиме проверете на царинската политика на свој место. Ние ќе го пријават како примерок и ниска вредност за да се избегне данок. Драг пријател,ние не стандардна големина или сопствени направени големина,цената се исти. Ние не може да гарантира, затоа ве молам не го оставајте цел ако сеуште инсистира 100% сличност.

Кон својствата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W, Custom Size
Тип На Објект:
Коктел Фустани
Повод:
Коктел Забава
Фустани Должина:
Колено-Должина
Декорација:
Нивоа,Beading,Appliques
Моден Елемент:
едноставна
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Деколте:
Strapless
Силуета:
А-Линија
Материјал:
Акрилик
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Бренд Име:
Liyuke
Ткаенина Тип:
Сатенски
Воз:
Никој
Број На Модел На:
CT10
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Половината:
Природни

Производи во категоријата

Зачувам е СЛОБОДЕН обезбеди плаќање услуга која е автоматски достапна за сите трансакции Добрата вест

Шупливи до Подот= cm5 Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царинск

Топло ПрепорачувамБелешки1 Остави порака во следната состојба : сакате сопствени направени големина и

Таму ќе биде Ако сметаме дека на стока не е неисправна на било кој начин или е злоупотребена, тогаш стока

Руски Клиенти, ве молиме да бидат сигурни дека вашето име е полно име Бразил Гости купување на овој прои

Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката Сите цената е во право, на нашата веб ст

Луксузна Лубеницата Секси Backless АЛинија Оглавник Краток Коктел Фустани 2017 со Кристал Партија Пром Фуста

Повратни информацииЗадоволството на клиентите е многу важно за нас.Начин на плаќање и Рок на Плаќање : М

ПревозотНие само брод вашата потврди адреса.Големина На Топ ЛиститеПроверете Боја на топ Листите , избе

Вие коментар е многу важно во нашите бизнис успех Ние ќе го пријават како примерок и ниска вредност за д

Свадби Настани Посебни Мода Девојка Новиот Дизајн на Облека Де Коктел Партија се Облекуваат Секси Еден

Состојба без Нови ознаки Боја Како слика или Изберете од Боја Шема со Големина Од НАС големина од 2 до НА

Ако имате било какви други прашања во врска со нарачување на правото големина, не двоумете се да контакт

Повратни информации : Задоволство,ве молиме да дадете 5 ѕвезда Било какви прашања, може да се sloved преку к

Рамо до подот (со чевли на) : ________6.5 104 43 109 45 114 47 119 49 124 51 130 53 135 Половината 25 Под Притисок 7 Ние ќе ве остави п

Nota : Se si desidera че ил сопствени направени , Si prega ди scegliere qualsiasi formato standard al momento dell'ordine, quindi scrivere јас dati misurazioni nel

Време на испорака ќе врз основа на различни земји или региони низ светот Ве молиме да го користите редов

2.Мерење УпатствоСовршенфитинг облека започнува со совршен мерења Пред да нарачате направидамерка фус

Ако ова производи може да избере да ги Прилагодите големина значи може да го прилагодите направени голе

Оваа gown може да биде сопствени направени според вашите мерења.Вашето задоволство е од суштинско значењ

Ако ја изберете оваа превозот начин, поштенски ќе околу $20 $25 DHL, UPSот, ТНТ, Fedex1 Ако сте задоволни со нашите

Да се направи сопствени направени големина, ако не знаете како да се измери себе е точно, ве молиме распр

Уште еднаш,ви благодариме за нарачување и се надевам ви се допаѓа вашата нарачка овде : )Обичај прави Усл

Please wait...