0
clear
  • голема достапни DIY влага со хранење област мравка гнездо ,мравка фарма acryl, инсекти мравка гнезда вила милениче манија за куќа мравките
  • -20%
  • -20%
голема достапни DIY влага со хранење област мравка гнездо ,мравка фарма acryl, инсекти мравка гнезда вила милениче манија за куќа мравките

голема достапни DIY влага со хранење област мравка гнездо ,мравка фарма acryl, инсекти мравка гнезда вила милениче манија за

DEN 1738.08

Достапност
Производот е достапен


Се обрне внимание на вода приклучување тест цевка проблем :
Имајте на ум дека тестот цевка мора да бидат блокирани со sliver. Затворање не е премногу лабава или Вода Истекување брзина е поголема од апсорпциона стапка на сунѓерот може да Истекување Вода backplane
Погоден за мал мравки :
Голема глава а и Б во ставот повеќе од 3000
Средни мравка
Жетвата мравките : Б 500
Голем мравка
Camponotus Б повеќе од 200
Bionic Б став 15-10-10 CM

Кон својствата

Големина:
XXL
Бренд Име:
ZSTPETFARM
Материјал:
Кристално
Тип:
инсекти

Производи во категоријата

Купувачот е Одговорен за сите на Превозот Обвиненија.нова јајца се дадени некои млеч во текот на развој

Име : Нерѓосувачки челик Мед стружење нож Материјал : не ' Рѓосувачки челик Големина : околу беа 25,5 см Пак

Наслов на Студентите Присутни Работилница за Образование И Наука Играчки Мравките Гнездо На Мравка Фар

Употреба метод : Во внатрешноста на капакот, а потоа фиксна восок восок првенство, Ванг Тајван првенство

Наслов За Аларм Пчела Гнездо Вратата, Аларм Саќе АнтиКражба Вратата МедГнездо вратата, алармАнтикражба

ОписФункција : Сосема Нови, Високо Квалитетни Уникатен Алги Гел, Безопасни за Мравките НЕМА Храна или В

Стави пластична кеса околу мравка гнездо, и вие треба да бидете трпеливи доволно да се чека за голем обр

Титулата На Цар Подолго Затвор Кафез И Кафез Мејлинг Посебни Кралицата Пчела Пластични Ms Кафез Кралот Ц

Пчеларството опрема Материјали : Дрво Рачка + нерѓосувачки челик Должина : беа 25,5 см Апликација : пчеларс

Answer : ___________________________ Note : мравка гнездо само не вклучуваат мравка outworld големина : 100*600*45mm,цевка големина 15*

Answer : ___________________________ Note : мравка гнездо само не вклучуваат а мравка гнездо вклучуваат : комора со големин

Наслов Пеперутка Мравка Hin Еколошката Наука Играчки Мравка Рај На Мравка Дом На Мравка Фарма Вила На Мра

Наслов Електрични Ge Mi нож извоз на квалитетот на Ge Mi машина рамки чешел фондацијата пчеларството апарат

Бубачка сандаче Величаат Инсекти Гледачот 2 Леќа 4x Зголемување Зголемувачот Детето Детска Играчка Entomolo

Please wait...