0
clear
  • За ХОНДА Африка Близнак AfricaTwin CRF1000L CRF1000 Мото Додатоци Универзална Трик Спојки Лост Лесно се Повлече Кабелски Систем
  • -20%
  • -20%
За ХОНДА Африка Близнак AfricaTwin CRF1000L CRF1000 Мото Додатоци Универзална Трик Спојки Лост Лесно се Повлече Кабелски Систем

За ХОНДА Африка Близнак AfricaTwin CRF1000L CRF1000 Мото Додатоци Универзална Трик Спојки Лост Лесно се Повлече Кабелски Систем

DEN 958.08
DEN 862.00

Достапност
Производот е достапен


Мотоцикл Спојки Лост Лесно Се Повлече Кабелски Систем
Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Материјал : Алуминиум CNC
Позиција : помеѓу спојката кабел и спојката fiexed заградата
Функција : Да се намали за 50% на спојката рачката е притисок,
направи го користите поудобно. Спојката кабелот ќе биде подолго (13-14cm) од оригиналот е.
Боја : Црна/Црвена/Сино/Gold/Портокал/Зелен/Титаниум
(боја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет)
Пакет содржи : 1 кутија и 2 кабли
Пред да го инсталирате овој производ, ви препорачуваме да се ре-инсталира оригиналниот спојки кабел.
Кабелот крајот дијаметар е 8.5 мм, дебелина е 9.5 mm. Одговара на Моделот : За ХОНДА Африка Близнак CRF1000 2015-2017 (години) ( ве Молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел )

Кон својствата

боја:
Црна, Темно Сива, Златна, Портокалова, Црвена, Сина, Зелена
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Ширина:
4.6cm
Материјал Тип:
CNC Палка Алуминиум
Име На Модел:
кентаки-Кабел-04
Објектот Висина:
1.3inch
Motobike Направи:
Хонда,Универзална,Триумф
Објектот Тежина:
0.16kg
Објектот Должина:
8.5cm
Бренд Име:
ДИВЈАК
Тип На Објект:
Спојката Лост Лесно Се Повлече Кабелски Систем
боја:
зелено злато црвен портокал црна, сива

Производи во категоријата

информации за објектотОбјектот Состојба : 100% сосема новОбјектот материјал : cnc 6061 алуминиумОбјектот игр

Состојба : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Алуминиум Color : blue / зелена / црвен / портокал / црна / сребр

10 mm CNC Алуминиум главниот дел на задната суспензија Лизгачот Spools За kawasaki ZX6Состојба : 100% Сосема НовФакулт

Мотоцикл 6mm Пред Фендер Рамка Лизгачот Завртка Болт За KTM РК 390 200 125 ВОЈВОДАТА 390 200 125 1190 1290 RC8 / R 690 950 Матер

Опис на производот : 100% Сосема Нов И Висок КвалитетЕлоксирани бои за да се спречи од оксидирачки и scratcheВ

Име на производ : мотоцикл пригушувач задниот поклопец Спецификации : 100% сосема нов Материјал : ABS пласти

7370095160471742Детали За Производот : Ве молиме проверете ја големината пред да ја купитеУниверзална одговара

​Универзален Мотор Bendable Издувните Пригушувач Цевки За Топлина Shield Покрие Пета Guard Универзална Dirt Bike Из

Специфични : 100% Сосема нов Материјал : CNC Алуминиум Боја : Портокал Количина : 1 pc покрива со 4 компјутери

Овие трошоци се на купувачот одговорност,Сите пазарот е таков; Ако треба "Комерцијална Invoice...

Пред Носот Горниот Обтекател Cowling Светлата Headlamp Остане Заградата За 2004 2005 2006 2007 ХОНДА CBR1000 RR CBR 1000 RR 1000 RR SC5

100% Сосема НовБоја Како СликаЛесно Да Се ИнсталираОдговара За KTM : 125 SX 16150 SX 16200 EXC 16250 XCF 0716250 SXF 0716250 SX 0616250 XC 0

Тема : Состојба : 100% сосема новМатеријал : алуминиум CNCКоличина : 1 парчеБои : Црна, Сина, Црвена Злато Зеле

Descripition : Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Боја : како на сликата шоу.Количина : 1 Buc.Позиција : Пред.

4, Опис : Направени од високо квалитетна ABS пластика!!100% Сосема нов резервни делови (не ОЕМ) ,дупки се преdril

Овие трошоци се на купувачот одговорност,Сите пазарот е таков; Ако треба "Комерцијална Invoice.Некои Обтека

Стандард на Превозот : Ние ќе го организира производството за вашиот обтекател комплет во рок од 24 часа

Цена за 1 парче на управниот амортизерите и 1 сет на заградата Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надо

Опис : Состојба : Резервни 100% Сосема НовБоја : Мат Црна како слика покажаМатеријал : Челик со 1" Челик цевк

Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нови, високо квалитетни Материјали : CNC Палка Алуминиум Количина : Едн

За Kawasaki ZX9 R 20022003 година Мотоцикл Маска Целосен Сет Мотоцикл Маска / Спорт Велосипед Телото Колекции Мат

Пред Горниот Обтекател Cowling Светлата Остане Заградата За 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 година ХОНДА CBR1000 RR CBR 1000 R

Превозот:Купи 1 пакети на Кина default испраќање поштенски парцела пост Време на испорака обично е околу 60

Please wait...