0
clear
  • Есен големи дворови жена тексас палто, женски масти MM100kg, дама Покаже тенки каубој носат копчето декорација
  • -20%
  • -20%
Есен големи дворови жена тексас палто, женски масти MM100kg, дама Покаже тенки каубој носат копчето декорација

Есен големи дворови жена тексас палто, женски масти MM100kg, дама Покаже тенки каубој носат копчето декорација

DEN 1213.92
DEN 1153.00

Достапност
Производот е достапен


ГОЛЕМИНА SPEC големина(cm) градите должина рамо ракав ткаенината полите Советува Тежина (kg) L 100 54 40 50 20 94 57.5-67.5 XL 105 55 41 51 21 97 67.5-75 2 XL 110 56 42 52 22 100 75-82.5 3 XL 115 57 43 53 23 103 82.5-92.5 4 XL 120 58 44 54 24 106 92.5-100 Големина случаен decimation мерење овозможи имаат 2-4 см грешка

Кон својствата

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Материјал:
Памук
Стил:
Повик
Декорација:
Џебови,Копче
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Краток
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Пак надолу Јака
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Стил:
Редовни
Тип:
Редовни
Маскирани:
No
Број На Модел На:
OLS-1105
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Стил Категорија:
Women 's грб
Стил:
Корејската
Шема:
Полна Боја
Популарната елементи:
Копчето, permanganate се мијат, џеб
Оглас Година / Сезоната:
2016 Есен
ткаенина име:
Тексас
Главните состојки ткаенина:
Памук
Содржината на главната ткаенина состојки:
71%-80%
Боја:
1105 краток капут
Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL

Производи во категоријата

Плочка за грешка при мерење на околу 13cmВе молиме да се разбереГолемина на Рамо Должина Биста s 35 44 86 м 36 44

откако ќе знаете вашето тело мерења,консултирајте се со Големината на Табелата на производот страници

Име На Производ : Жените Тексас Јакна 2017 Зима Нова Мода Долг Ракав Згусне Топло Кашмир Женски Фармерки Г

Големина Должина(cm) Половината (cm) Ракав (cm) Градите (cm) M 70 78 56 88 L 71 82 57 92 XL 72 86 58 96 XXL 73 90 59 100 XXXL 74 94 60 104 ЗАБЕЛЕШ

Менаџерот Препорачуваме : Производи Покаже : Услуги И Плаќања : Превозот : Ние брод на сите наши објекти в

Нови Летото 2017 Мода Секси Спречи Bask Јакна Корејски Жени Студент Тенка Маскирани Џокер Спојување Со Долг

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница и Сакате имате многу убаво искуство тука!Ве молиме пров

Како да се track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве вебсајт со користење на ваши

Бесплатен превозот средовечни жени на модата highend мода женски грб јакна 91549ГолеминаБистаРамодолжина на

Можете да не контактирате ако следење на информации на вашиот парцела не ажурирање во долго време , ние

.Иако секој производ од нас е совршено дизајнирани како слика,Ако сакате да знаете големината на друг мо

Моден Улица СТП Кожа Кратко Палто Јакна Пролет, Есен Црна Надвор Рамо Долг Ракав Основните Јакни Тенок О

Ана Рече : Материјал : Памук Облека Само Една Големина : L Одговара ~ 4 XL Кина Големина ...

Жените Повик За Грб Јакна ЈакнаЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја ку

Euramerican жените мода ретро маскирна lapel долг ракав јакна пролет, есен стојат јака патент јакна грб windbreaker

Големина (cm) Рамо(cm) Биста(cm) Должина(cm) Половината(cm) Ракав M 38 83 48 70 46 L 40 8749 73 47 XL 42 91 50 76 48 XXL 44 95 51 80 49 Погоре е

Големина на : не Постои големина за следниве оглас,pls дозволете 12cm се разликува поради прирачник за мере

Please wait...