0
clear
  • Nishine 120pcs/број 4 Chiffon Чипка Цвет За Headband Коса Клипови Мрежа Цвет За рачно изработени Девојки Headwear Коса Додатоци
  • -20%
  • -20%
Nishine 120pcs/број 4 Chiffon Чипка Цвет За Headband Коса Клипови Мрежа Цвет За рачно изработени Девојки Headwear Коса Додатоци

Nishine 120pcs/број 4 Chiffon Чипка Цвет За Headband Коса Клипови Мрежа Цвет За рачно изработени Девојки Headwear Коса Додатоци

DEN 1848.00

Достапност
Производот е достапен

modname=ckeditor
Добредојдовте на Nishine Официјалната Продавница (*^__^*) Карактеристики : Предмет Тип : цвет коса&headwear Големина : 10cm.4" Боја : 16 бои. Пол : Унисекс Материјал : ткаенина. Шаблон Тип : Цврста Стил : Мода Тежина : Околу. околу 6g / еез. Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет. Направени од мека плетени ткаенини и многу удобен за носење. Широк спектар на цврсти бонбони бои за вашиот избор,со сите бои во акции. Одличен додаток за да ги задржи ќе изгледаат кул и елегантен,нов моден стил бебе grils headwear коса додатоци. Одличен подарок за вашиот симпатична бебе или пријатели,симпатична мода phptography реквизити. Белешки : ве Молиме овозможи 1~2cm(0.4~0.8")разликите,поради прирачник за мерење,ви благодариме. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. Пакетот вклучува : 120pcs*цвет За нас : Ние сме Nishine,на НАС бренд,една фабрика кои се специјализирани во бебе прибор за повеќе од 10 години,Nishine желби понуда симпатична бебе мода производи да се направи бебе целиот свет повеќе симпатична и убава,се надеваме дека нашите производи може да се направи вашето бебе и семејството повеќе среќни!

Кон својствата

Бренд Име:
Nishine
Пол:
Унисекс
Материјал:
Акрилик,Полиестер,Spandex,Сатен,Chiffon
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Моден
Тип:
Headbands
Шаблон Тип:
Флорални
Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Унисекс
Материјал:
chiffon,ткаенини,тантела
Тип:
diy цвет
Тип На Објект:
Headwear
боја:
16 бои во парк
Стил:
Моден
Големина:
flower size is about 10cm,4
Is_customized:
Yes
Пакет:
opp вреќа или кутија
Корисност:
фотографија реквизити,роденденски Подароци,партија декорација

Производи во категоријата

1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Затоа, вашите повратни информации е од и

ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН Нова Пристигнување 17color Дами Fasc

Повратни информацииНие го ценат секој повратни информации ќе го оставиме тоа е голема поддршка за нас,

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Лесен и удобен за носење.Симпатична меки топката декориран

1.Објектот спецификите 20pcs Бесплатен превозот St Patricks Ден Коса, Лак, Св Pattys Клип 8inch 20cmОваа Симпатична Свет

Големина : ги собере сите возрасниМатеријал : кадифеБоја : како на сликаПакување : 1pcs еден polybag Висок квал

Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат.Плаќањето мора да се изврши во рок о

Спецификации : Пол : Бебе девојкиПовод : СекојдневниотМатеријал : Полиестер+БисерШаблон Тип : ФлоралниВо

100% сосема нов и висок квалитет Материјал : Памук, Големина : 19cm x 6cm Пакетот Вклучува : 1 x Headband1 Ние прифаќам

Вовед1)Боја : 2color алтернатива(како слика)2)материјал : памук3)Тежина : 26g / еез4)ГОЛЕМИНА : 38*5cm5)пакување : 1pcs е

Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа.Може да очекувате вашиот цел да се обработуваат и се исп

100% Нов Материјал : Ткаенина Бои : 18 Бои како сликата Лак Големина : 12 3.8 cmПакет содржи : 500 компјутери 120 ДО

кликнете тука за повеќе нови предмети : 1 Ако ви треба во комбинација превозот од Express (EMS, Fed Ex, UPSот)...

Жените чипка Beanie Шапка цвет Хаубата Chemo Капа Муслиманска Шамија Hijab Исламската Turban Карактеристики : Сост

Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.Тие беше шалче со Пе

~~~~ОПИС~~~~Вие сте наддавање за поставување на 50 Компјутери убава Две Тон Ангел коса лакови Тие се супер з

Објектот Количество 3pcs / многуТочка Бр.SYHC45Објектот МатеријалиПластичниГлавната БојацрнаОбјектот Окол

ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН Нова Пристигнување повеќе Бои C

Ако некои боја е надвор од акциите , ве молиме дозволете ни да се промени тоа за вас , но ние ќе ве контакт

20pcs / Многу Бутик Лента Rib Точки Лак за Коса Клип Barrettes Бебе Коса, Шноли Лакови Девојки Клипови Diy Деца Коса

1.Објектот спецификитеЛента Тип : ПолиестерМатеријал : ПолиестерЛак Големина : 7cm(ОЕМ е прифатливо)Headband :

~~~~ОПИС~~~~Тука се 50 Компјутери Corker конска опашка и Streamers коса лакови.Тие се супер забава.Има 10 компјутери C

Пакување : 1 Купувачи се одговорни за враќање трошоците за превозот.Замена е прифатена ако објектот е не

~~~~ОПИС~~~~Вие сте наддавање за поставување на 100 Компјутери убава мода headbands.На пациентот headbands се направе

Повратни информацииЗадоволството на клиентите е многу важно за нас.(Со исклучок на Викенд и одмор)Како

розови рози цвеќе на главата венец headband за невестата headwear рачно изработени цветни круна headress hairbandМатер

1.Објектот спецификите 70pcs DHL Бесплатен превозот Фламинго Полиестер Grosgrain Коса Поклон Лето Коса Поклон Д

Замена е прифатена ако објектот е неисправен или не е како descriped Фото Probs !! Или Партија .Бесплатен Превоз

Please wait...