0
clear
  • Smart Watch 3G Android Систем 5.1 Quad Core 8G Меморија отчукувањата на Срцето Информации за Синхронизација Бизнис Спорт Bluetooth Smartwatch
  • -20%
  • -20%
Smart Watch 3G Android Систем 5.1 Quad Core 8G Меморија отчукувањата на Срцето Информации за Синхронизација Бизнис Спорт Bluetooth Smartwatch

Smart Watch 3G Android Систем 5.1 Quad Core 8G Меморија отчукувањата на Срцето Информации за Синхронизација Бизнис Спорт Bluetooth

DEN 9552.00
DEN 8024.00

Достапност
Производот е достапен


превозот 1 По плаќањето, ние организираме на пратката во рок од Три дена (освен празници) 2 Кинески поштенски парцела превозот време е за 15-60 дена, во оддалечените области ќе биде подолг 3.EMS превозот 15 дена или така, UPS-от, DHL, TNT, Fedex обично трае 4-6 дена. 4 производи по многу ниски цени да испратите декларација за намалување на данокот треба да се плати Пакување 1 Сите производи се 100% сосема нов испратени. 2 производот пред да го испратите ние ќе ги тестираат за да се обезбеди без проблеми. 3 транспорт лесно да се оштетат стоки, ние ќе го отстрани оригинално пакување, и да се замени со повеќе робустен пакет (се надевам да ја добиете вашата разбирање) Услуга 1 купувачот добива стоката не се задоволни можете да се вратите во рок од 15 дена од денот на производ 2 дефекти, ќе можат да аплицираат за замена или рефундирање на услуга! Повратни информации Почитувани купувачи, ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек. Ако имате прашања во врска со производи или сугестии, ве молиме оставете ни порака! На крај, ви посакувам среќен шопинг! Ви благодариме!

Кон својствата

водоотпорен одделение:
Професионални Водоотпорен
Функција:
Одговорите на Повик,Календар,Недела,Бирање, Повик,Интерактивни Музика,Аларм,Passometer,Порака за Потсетување,Спиење Tracker,отчукувањата на Срцето Tracker,24 часа настава,Повик за Потсетување,Фитнес Тракер
СТАН Симнување на Располагање:
Yes
Бендот Кој Се Одвојува:
No
Стил:
Спорт
ПРОЦЕСОРОТ Модел:
Други
Капацитетот На Батеријата:
300-450mAh
систем:
андроид носат
Батеријата Монтажни:
No
Компатибилност:
ios
Случај Материјал:
Челик
бендот материјал :
Вистинска Кожа
RAM меморија:
512MB
Механизам:
Yes
Бренд Име:
FEIZHOUYING
ПРОЦЕСОРОТ Производителот:
Mediatek
Големина На Екранот:
1.39
Задна камера:
Никој
Движење тип:
Електронски
Екран Форма:
Круг
Повеќе Бира:
Yes
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
Јазик:
Англиски
SIM Картичка Достапна:
Yes
ROM:
8GB
Network Mode:
3G
gps:
Yes
Тип:
На Рачниот Зглоб
Резолуција:
400*400

Производи во категоријата

Од 89 H цврстинаУлтра тенок, околу 0,3 mm, ултра и издржливи.Боја : Транспарентна; Производ Димензии : 38 * 38 * 0.3

Антиизгубени Деца Деца Smart LBS Tracker Зглоб Види СОС Повик За Android и IOSФункција : 1 СОС една клучна помош : Во сл

Клиент Информации : Андроид Системот може да ги поддржи сите во функција на описНо IOS само поддршка : Pedomet

3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се п

0 Smart Watch ООП Стабилна Чип DA14580 Водоотпорен Bluetooth Smart Watch За Над Андроид 4.0 Smart Watch ООП Стабилна Чип DA14580 Водоо

1 инчен • Тежина : 2.Smartwatch M26 Bluetooth Smart Зглоб Види Pedometer Музичкиот Плеер Водоотпорен погоден за носене Уред

Третиот плаќање услуга, исто така, ќе се осигураме дека нашите права 3) ве Молиме контактирајте со нас пр

За Плаќање : За повратни информации : ОСТАВЕТЕ 5 ЅВЕЗДИ ПОВРАТНИ информации, да ДОБИЈАТ ПОПУСТ ЗАБАВА! 1...

2018 DZ09 Bluetooth Smart Watch Андроид Smartwatch Телефонски Повик SIM ТФКартичка Далечински Камера за Android Носат Smartwatch PK А1

Answer : ___________________________ Note : 1 На часовникот Работи Со Android 4.3 Или понова, IOS 7.0 Или понова.2 За Андроид Телефон Г

Држејќи во 2 G SIM картичка и можете да се јавите на вашиот зглоб Во меѓувреме, Geofence, Глас мониторинг, Message ale

Функција *Порака *Бирате *Телефонски именик *Картичка *Камера *Музика *Bluetooth *Спорт *Спиење Следење *Sedentary

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

SMARCENT D99 Постарите Деца GPS Tracker Android Паметни се Види на Мапата заS рачен часовник GSM Wifi Безбедност АнтиИзгуб

Опис На Производот : Повик на Функција : GSM / GPRS 850 / 900 / 1800 / 1900 четири фреквенција разговор, Dial, handsfree, телефо

ОписМодел : Q18(Apro.s), Различни од Q18(Apro)ПРОЦЕСОРОТ : MTK6261 DГолемина на : 48*40*11.8 ммМатеријал : Метал рамка, при

Отворено Производи на Спортот Серија 1.Поддршка за WIFI smart далечински управувач(надворешниот нето); 2.Подд

keyou X6 хривнија паметни часовници bluetooth андроид smartwatch 2017 damen електронски sim картичка достапна опрема паме

K8 Smartwatch MTK2502 C Bluetooth 4.0 Поддршка Sim Картичка ТФкартичка отчукувањата на Срцето се Следи Здравјето на Tracker Sm

Времето intime, Пропуштите повик15.Далечински МузикаОтворете го вашиот телефон музика од страна види3.Топл

Please wait...