0
clear
  • Бокс Shield Целна Голема Борбена Обука Градите Заштита Целна Taekwondo Нога Удирање Крива Фокус Влошки 1 Пар Подарок Завој
  • -20%
  • -20%
Бокс Shield Целна Голема Борбена Обука Градите Заштита Целна Taekwondo Нога Удирање Крива Фокус Влошки 1 Пар Подарок Завој

Бокс Shield Целна Голема Борбена Обука Градите Заштита Целна Taekwondo Нога Удирање Крива Фокус Влошки 1 Пар Подарок Завој

DEN 2207.04
DEN 1126.00

Достапност
Производот е достапен


Почитувани купувачи,бокс завој што има четири бои(црвена,сина,жолта,црна ),ве молиме да ни остават messge која боја ти треба,или ние ќе го испратам до тебе случајно.

Кон својствата

is_customized:
Yes
Тип:
Sandbag Категорија
Број На Модел На:
Бокс круг shield целна
Возраст:
>6 Години
боја:
Црвено/сино/црна/жолта/зелена
Големина:
35*15cm
Пол:
Машки/женски/дете/младински
Материјал:
Висок Квалитет на стп Кожа
Применливи Луѓе:
возрасни деца мажи жени
Примена:
Бокс/Санда/Taekwondo/ММА/Muay Тајландски
Пакет:
1pc Бокс shield целна+1 пар завој

Производи во категоријата

100cm Обука Фитнес ММА Боксерска Вреќа Кука Виси saco де boxe Удар се Борат Вреќа Песок Удар Удирање Торба Sandbag(

60100cm Бокс Sandbags Забележителен Пад Празен Празен Удирање Торба со Синџир & Кука Muay Тајландски ММА Тренинг

Висина од 70 см / 100 cm Muay Тајландски Бокс Sandbag Карате ММА Борба Удирање Торба Боречки Вештини Санда Обука О

150cm Обука Фитнес Бокс Удирање Брзина на Топката Надувување Aerated Наводнување вода Чиста Фитнес Боксерска

Материјал : Тешки челични цевкиБоја : ЦрнаДимензии : Должина : 80см, Висина : 50cmСи дозволат : 80 KGТешка вреќа

Пердуви : Дизајниран со високо квалитетен материјал, тоа е многу издржливи.Тоа ќе направи да се добие по

1 PCS Бокс влошки Тајландски Удар Бокс Штрајк Крива Влошки Muay Рака Удар ММА За Бокс Taekwondo Нога ЦелнаКаракт

40*25cm Фитнес Кунг Фу Винг Чун Платно Ѕид Торба Бокс Удар Обука Удар Торба Фитнес Тренингот Кутија Впечатл

Добредојдовте на Lucamino3.283.30 СПАСИ ГОЛЕМ НА ГОДИШНИНАТА ПРОДАЖБАСе стави на вашиот омилен производ во кол

100cm Обука Фитнес ММА Боксер Боксерска Вреќа Кука Виси Спорт Вреќа Песок Удар Удирање Торба SandbagКарактер

2017 Топла Продажба 150cm Гумени Гимнастик Обука Фитнес Боксерска Вреќа Песок Виси Удар се Борат Торба Удир

Please wait...