0
clear
  • Кула фан делови фан мотор кула фан мотор големина 7016 AC220V-240V
  • -20%
  • -20%
Кула фан делови фан мотор кула фан мотор големина 7016 AC220V-240V

Кула фан делови фан мотор кула фан мотор големина 7016 AC220V-240V

DEN 480.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Тип:
фан делови

Производи во категоријата

12 инчи 3 blades Transparent табела фан bldes За 300мм дијаметар електричен вентилаторцентралната дупка големина 8ммд

Карактеристики : Моќен и високо ефикасни перформанси.Висок квалитет на челик фан на ножот, издржлив и си

Висок квалитет на електричен вентилатор, вентилатор timer timer switch 60 минути тајмер за електричен вентилато

Име на производ Крокодил Тест Менгеме Апликација за Тестирање на Работа се Подигне Големина 45 x 10мм / 1.77"

Производи вклучуваат рака чудак, четири жици, мотор,а вечера светла led светилки,регулатор на напон на мо

Сите бесплатен превозот на производот, Ако нема посебно се потсетат на купувачот, тоа е до продавачот да

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Три блок двојно топката имајќи фан мотор(чист бакар)220v50hz60w1200r / минПрактична и издржливаМ

Карактеристики : Осигурач Заштитени УЛ наведени за безбедно користење на Еден контрола switch за 3 поставк

Фан Делови компјутер прашина чистење компресор пластични фан сечилото 6 X8mm дупка 10.5 см дијаметаровој фа

Please wait...