0
clear
  • Бизнис Луксузни Кожни Покрие Тенок Заштитен Случај За Huawei MediaPad М3 Лајт 10.1 BAH-W09 BAH-AL00 10.1 Таблет КОМПЈУТЕР Книга Маска
  • -20%
  • -20%
Бизнис Луксузни Кожни Покрие Тенок Заштитен Случај За Huawei MediaPad М3 Лајт 10.1 BAH-W09 BAH-AL00 10.1 Таблет КОМПЈУТЕР Книга Маска

Бизнис Луксузни Кожни Покрие Тенок Заштитен Случај За Huawei MediaPad М3 Лајт 10.1 BAH-W09 BAH-AL00 10.1 Таблет КОМПЈУТЕР Книга

DEN 732.48
DEN 593.00

Достапност
Производот е достапен

com ќе го објави пари за нас. Ние сме мило да испрати нова по што се добива на неисправни објект. Било увозни давачки или такси се купувачите одговорност.Затоа што секој човек екран ефект е поинаква, ќе има мало боја разликата!
4 . Ве молиме вратете го во рок од 14 дена за размена или наплата. Ако не можете да потврдите испорака веднаш и ни остави 5 или 4 ѕвезди повратни информации, ние се ценат. Ние поддршка капка превозот за некои дистрибутери со Кина Пост Регистрирани Airmails, ние треба потпише договор за соработка. Pls бидат сигурни да се добие задоволни конечно решение. Ако вие не може да се песна со советува оригинални следење во 4 дена, тоа може да се промени или погрешно напишани по грешка, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за проверка понатаму.
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$11.Кога ќе изберете Бесплатен Превозот,тоа не може да се следи по парцела лево Кина(Без следење),ако не може да се прифати , ве молиме изберете друга превозот начин кој може да се следи(Кина Пост Регистрирани Воздух Mail)
3 . Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.
Од тука, може да бидете сигурни дека вашиот пакет е испратена на време и ние ќе ја додадете на следење на информации кон вашата цел детали, така што ќе можат да се следат
вашиот пакет кога и каде сакате. Ова Пониска Вредност не се одразуваат на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Превозот надомест за двете начин треба да биде дадена од страна на купувачот. Ако не сте задоволни со предметот или на превозот време, ве Молиме да не брзаат да го отвори спорот, можете да контактирате со нас, прво да комуницираат!
За Huawei Media Pad М3 Лајт 10. Pls потврди испорака штом ќе ја прими стоката.
Секоја цел што може да биде брод во рамките на бизнис 2 дена.
Добредојдовте на нашиот мобилен телефон додатоци продавница. Ако не примате стока кога неговата близина на определено време поставени од страна на aliexpress. Откако ќе прими предмети назад во неговата оригинална состојба, добро, ние ќе се направи замена или рефундирање за вас. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, тоа може да биде уште испратена назад за размена. Кликнете На "View Детали"
3. Ние брод предмети преку DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, Посебно Авио Служба за избрани земји, ние брод преку Кина Пост Воздух (CPA), EMS на Светот, освен APO / FPO.Со цел да се осигура дека ќе го добиете вашата цел со данок при увоз, ние може да се прогласи со пониска вредност. Како можам да ги пратите цел испратени преку Aliexpress на Превозот?
Можете да проверите логистика информации директно во вашата нарачка детали. Ова е безбедно ЗАЧУВАМ УСЛУГАТА на Превозот : Пратката · 1.

Кон својствата

Материјал:
кожа
Модел Компатибилност:
За Huawei MediaPad М3 Лајт 10.1
Должина:
24.9inch
Бренд Име:
OL
Број На Модел На:
За Huawei MediaPad М3 Лајт 10.1
Ширина:
18.6inch
Пакет:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Капка отпор,Тешко,Shockproof,Анти-Прашина
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Стил:
бизнис
Апликацијата Лаптоп Големина:
10.1
Компатибилен Бренд:
За Huawei

Производи во категоријата

Внимание : Тоа е универзална таблета случај тоа би можело да не може да ги собере точно, Ако не можете да

Може да се користат само За i Pad Воздух 9.7 "модел на таблет, други модели не им е дозволено да ги користитеМ

Пакетот вклучува : 1pcs кожа случајпо се стави производот во пакет ,тоа ќе се допаѓа ова

Пакетот вклучува : 1pcs кожа случајпо се стави производот во пакет ,тоа ќе се допаѓа ова

Пакетот вклучува : 1pcs кожа случајпо се стави производот во пакет ,тоа ќе се допаѓа ова

Бесплатни 3 Подароци : Држете пенкало*1 + Посветен Екран Заштитник*1+Ламиниране алатка*1Моден СТП Случај п

Кога ќе изберете Бесплатен Превозот,тоа не може да се следи по парцела лево Кина(Без следење),ако не може

СТП Кожа Filp Стојат Покритие За Поттикне Пожар HDX 7 инчен Случај Покритие За Амазон Поттикне Пожар HDX7 HDX 7 Eb

​Може само да им биде дозволено да аплицираат За Kindle Paperwhite (За Kindle Paperwhite 3)(За Kindle Paperwhite 2) (6 инчен) ,

Добредојдовте на нашата продавница! За Слободен Подарок : Ако може да се стави мојата продавница "Add To Мо

Добредојдовте на нашата продавница! За Слободен Подарок : Ако може да се стави мојата продавница "Add To Мо

1 пакетот вклучува : 1pcs кожа случај2.Удобно, Компактен и стилски дизајн3.Материјал : СТП4.Топ прилагодливи

Внимание : Тоа е универзална таблета случај тоа би можело да не може да ги собере точно, Ако не можете да

ВНИМАНИЕ : 1 Три задржани камера дупки, кои може да не може да се вклопи совршено 2 Погоден за сите 10.1 инче

Опис На Производот : 1 нови 100% 2.Висок квалитет на случај 3.Мода, популарна, удобно 4.Добра визија чувство и

Пријателски потсетник1 Тоа одговара за УНИВЕРЗАЛНА Таблети со ДИМЕНЗИИ : должина од 1521cm ПОКРАЈ ширина 814

Внимание : Тоа е универзална таблета случај тоа би можело да не може да ги собере точно, Ако не можете да

3 D Шарени Случај За Apple i Pad Mini4 Мини 4 7.9" Smart Случај Покрие Fundas Таблета Мода Цртан филм Силикони СТП Кожа Ко

Внимание : Тоа е универзална таблета случај тоа би можело да не може да ги собере точно, Ако не можете да

Пакетот вклучува : 1pcs кожа случајпо се стави производот во пакет ,тоа ќе се допаѓа ова

Внимание : Тоа е универзална таблета случај тоа би можело да не може да ги собере точно, Ако не можете да

Bluetooth тастатура случај за 10.1 инчен Алкател Pixi 3 10 Таблет КОМПЈУТЕР за Алкател Pixi 3 10 тастатура случај

) Кога се направи исплата користење Зачувам , парите се депонирани сигурно во вашата сметка .За Повратни

Може само да им биде дозволено да аплицираат За HP Чеша 7 3 Gдругите ќе бидат во можност да не ги користитеВ

Покрие случај за Samsung Galaxy Tab 8.0 СМT380 T385 2017 folio стојат Покрие случај за samsung Galaxy Tab А2 S СМT380 T385+подарокФункциј

Icare Ракав за Apple Молив Вистинска Кожа Случај Торба Торбичка Таблета Пенкало Заштитна Маска за ipad про 10.5 и

com ќе го објави пари за нас.com, откако ќе ја прими стоката, Aliexpress Кликнете На "View Детали"3 Ви плаќаат за да Ali

Добредојдовте на нашата продавница! За Слободен Подарок : Ако може да се стави мојата продавница "Add To Мо

Please wait...