0
clear
  • 2018 Нови Миленичиња Куче Поводник Автоматско Стигнале Јака Куче Доведе 3M 4M 20 КГ поводник за Мали Големи Куче Подигнат Dele Куче Синџир Јаки
  • -20%
  • -20%
2018 Нови Миленичиња Куче Поводник Автоматско Стигнале Јака Куче Доведе 3M 4M 20 КГ поводник за Мали Големи Куче Подигнат Dele Куче Синџир Јаки

2018 Нови Миленичиња Куче Поводник Автоматско Стигнале Јака Куче Доведе 3M 4M 20 КГ поводник за Мали Големи Куче Подигнат Dele

DEN 881.28
DEN 617.00

Достапност
Производот е достапен


ПРОИЗВОД КАРАКТЕРИСТИКИ
Тема : 2017 Нови Миленичиња Куче Поводник Автоматско Стигнале Јака Куче Доведе 3 M 4 M 20 КГ поводник за Мали Големи Куче Подигнат Dele Куче Синџир Јаки
Fucntion 1 : Убаво outlook со солидна боја
Функцијата 2 : Гумена рачка, ви нудат удобно чувство.
Функција 3 : Независни switch дизајн , можете да се чувствуваат слободни да ја контролира должината
Функцијата 4 : Висок квалитет на јаже бенд , нема лесно да се скрши
Материјали : Најлон појас & Нерѓосувачки челик кука
Големина на :
Должина 3m , Бендот поводник, Тензија Сила 15kg
Должина 4m , Бендот поводник, Тензија Сила 20 кг
КАКО ДА СЕ КОРИСТИ
(Автоматски Стигнале)
ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
ПРОИЗВОД БОИ
ЗА НАС
ДОБИЕТЕ СИНИ КАРТОНИ СЕГА

Кон својствата

Големина:
S(3M 15KG), M(4M 20KG)
Тип:
Кучиња
Материјал:
Најлон
Функција:
Персоналните,Брзо Ослободување
Тип:
Leashes
Бренд Име:
PETASIA
Сезоната:
Сите Сезони
Куче Поводник Тип:
Стигнале Leashes
Шема:
Цврста
домашно милениче:
15kg 20 кг 25kg 30kgr. 35kg
Употреба:
Јаки & Води
Должина:
3M 4M 5M
боја:
Пинк Црвена Сина, Темно сина, Виолетова
Функција:
Автоматско Милениче поводник
Функција:
Миленичиња куче, Мачка доведе подигнат автоматско поводник
Тип:
стигнале поводник
Јака Тип:
Лизга Синџири, Раководител Јаки

Производи во категоријата

Материјали : НајлонПоловината појас може да се прилагоди во текот на 70120cm / 27.6за 47,3 инч.Рефлексивни поја

MUTTCO промет на мало со лекови самодизајниран fashionale рачно изработени куче поводник НА БРАУН ОДГОВАРААТ н

Висок Квалитет На Крокодил Шема Мека Кожа Миленичиња Куче Поводник Доведе Кутре СинџирМатеријал : Крок

Кожа Куче Одење Поводник & Половина Синџир Задави Милениче Обука Јака СетБренд нови кожа куче поводник

MUTTCO промет на мало со лекови самодизајн свеж стил прилагодливи поводник ЗЕЛЕНИ ПЛАНИНСКИ печати мека к

4 Pcs Прилагодливи Миленичиња Куче Појасот Милениче Мало Куче Безбедност Седиште Доведе Поводник Куче По

Тип : Пет ПоводникИме : (50 Парчиња / многу) Топла Продажба Обичен Sytles Стп Кожа S / M Големина Leashes Доведе на К

Карактеристики : Материјал : ABSБоја : Црвена, Црна, Сина, ЖолтаГолемина : 2 M Рамен Појас е погодна за домашн

Објект : Миленичиња Куче Трчање, Џогирање Поводник Јаже поставено ( поводник и половината јаже со џеб)Ма

Мултифункција Куче Обука Поводник Најлон Рефлексивни столче Безбедност Seatbelt Високо Еластична Bungee Пово

Најлон еластична Куче Велосипед Влечење Појас Јаже Куче Поводник Велосипед Прилог Милениче на Прошетк

[xlmodel][фото][0000] Фотографии ЛистаКласичен & Поместена Обична Боја Контрола Синџир Јака Поместена Поводни

MUTTCO промет на мало со лекови самодизајниран рачно изработени најлон куче поводник НА ЖАН mazarine и кафеава

2017 Нови Пристигнување Куче Доведе Висок Квалитет На Води За Куче Одење Топла Продажба Куче Leashesизвестув

Плетенка Валани Кожа Куче Јака & Поводник СетВисок квалитет на сосема нов вистинска кожа плетенка куче

НИ 14.99 / парче НАС 11.99 / парчеИме : 3 M Рефлексивни Куче Стигнале Поводник Автоматско Кучиња Води Проширу

Тип : Пет Стигнале ПоводникИме : Нови Пристигнување Топла Продажба Бренд 3 M Автоматско Стигнале Заштита

Опис : Тип : Truelove Најлон Двојно Куче Поводник За Две Кучиња Спојка Нема МетежотМатеријали : Најлон, од не '

Совет : 12cm прирачник за грешка при мерење е нормалноKEMISIDI Меки Малку Флексибилност Најлон Ткаенина Пет К

Рацете Слободни Половината Куче Доведе Појас Џогирање Работи Одење Храна Јаки Води Домашни МиленициОп

3, : Зошто го користите куче модел? Зошто не го стави облека на живи кучиња? Јас сум загрижен дека ако обле

MUTTCO промет на мало со лекови самодизајн убав рачно изработени куче поводник ЦРВЕНИОТ КОСТУМ уникатен д

Материјал : ABS / TPE Пластика и поводник јаже за најлон и LED светло и Ѓубре КутијаБоја : Црна , Сина,Црвенате

M06 Мода 3m 5m Милениче Стигнале Куче Поводник Кутре Автоматско Продолжување на Куче, Мачка Одење Води Chihuahu

Please wait...