0
clear
  • Модерната 3W LED Ѕид Светилка Алуминиум Затворен Осветлување За Бар Оркестарот Светла Luminaire Sconce Позадина Светилки Божиќ ноќ на Вештерките
  • -20%
  • -20%
Модерната 3W LED Ѕид Светилка Алуминиум Затворен Осветлување За Бар Оркестарот Светла Luminaire Sconce Позадина Светилки Божиќ ноќ на Вештерките

Модерната 3W LED Ѕид Светилка Алуминиум Затворен Осветлување За Бар Оркестарот Светла Luminaire Sconce Позадина Светилки Божиќ

DEN 696.96
DEN 523.00

Достапност
Производот е достапен


На гласачките места : предметот треба да ги жица тоа во куќата на електрична енергија за работа.
Функција :
- Уметнички,модерна/comtemporary и модерен дизајн
- AC напојува алуминиум led светла ѕид
- Животната средина-пријателски и заштеда на енергија
- До 90% спаси потрошувачка на енергија
- Содржи основни монтажа додатоци за лесна инсталација
- Совршени за дневна соба,спална соба,кујна,трпезарија,итн
Спецификација :
-Име на производ : LED Светилка Ѕид
- Напон : 95-265 V 50/60 Hz
- Материјал : Алуминиум
- Сијалица Тип : 3 W
- Главната Боја : топло бела, бела(3000-3200 K),црвена,сина,виолетова,жолта,зелена
- Лумен : 300 LM
- Агол На Гледање : 60
Големина на : 75mm * 50mm
Пакетот Вклучува :
1x 3 W LED Ѕид Светлина

Кон својствата

Боја На Каросеријата:
Сина, Зелена, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Топла Светлина, Мулти
Бренд Име:
FGHGF
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Алуминиум
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Стил:
Современа
База Тип:
Оптоварување
сертификација:
CCC,CE
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Примена:
Foyer
Осветлување Област:
5-10square метри
Техника:
обложено
Напон:
90-260V
Гаранција:
/
Извор На Енергија:
AC
Заврши:
Бранеа Од Нерѓосувачки
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Материјал:
Легура
Број на извори на светлина:
1
Број На Модел На:
led светилка ѕид
Карактеристики:
Позадина Светилки
Употреба:
празник
Тип На Објект:
таванот светла

Производи во категоријата

Англиски и на руски јазик јазици се достапни тука!Prodcut Информации : 1.Напон : AC90260 V2 Боја : Како на сликата п

Модерната LED Таванот Лустерот Светилка Дневна Соба Студија Соба LED Таванот Лустерот Светла Тела за дома

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

1.LED : E27 Сијалица (5 W)2 Големина : D20x H20cm3 Тежина : за 0,7 кг4.Домување Ко lor : Multicolor5 Материјал : Стакло6 Текст : 90264

Материјал : сликарство метална база+ акрилик lampshades*Големина / димензија : погледнете ја сликата за детал

Со дијаметар од 500 * 140 (mm) Број на светилки : 6 Светилки интерфејс : E14 Материјал : хромобложено шасија + крис

за овој далечински можеме да ја користиме новата технологија и тоа е да ја смените бојата на температур

Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на б

Ние сме фабриката директна продажба,Ако ви треба големо, (може да се примени за големопродажните цени) Н

Англиски и на руски јазик јазици се достапни тука!Prodcut Информации : 1.Напон : AC90260 V2 Боја : како на сликата п

Ние сме фабриката директна продажба,Ако ви треба големо, (може да се примени за големопродажните цени) Н

Dear Dear пријател / купувачи,Добредојдовте во мојата продавница И имаат задоволување на шопинг!Затоа што о

Морска ѕвезда модерната LED таванот светла за дневна соба AC 90260 V спалната соба светлата деца таванот свет

Ние сме фабриката директна продажба,Ако ви треба големо, (може да се примени за големопродажните цени) Н

Ние сме фабриката директна продажба,Ако ви треба големо, (може да се примени за големопродажните цени) Н

Две Превозот Начин ДостапенПревозот Начин Превозот дена Кина Пост 2035 дена ЕМС 510daysЗабелешка : 1...

Please wait...