0
clear
  • Манекен Рака Ракавици Хривнија Накит Ѓердан Екранот Носителот Стојат
  • -20%
  • -20%
Манекен Рака Ракавици Хривнија Накит Ѓердан Екранот Носителот Стојат

Манекен Рака Ракавици Хривнија Накит Ѓердан Екранот Носителот Стојат

DEN 238.08
DEN 191.00

Достапност
Производот е достапен

Манекен Рака Ракавици Хривнија Накит Ѓердан Екранот Носителот Стојат Приказ 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Тоа е одлична за прикажување на накит Тоа ќе го направи фантастичен накит и се фати на клиентот внимание, Тоа го прави вашиот ракавици и камења многу полесно да се лоцира. Спецификација : Материјал : ПВЦ Големина : стан.28cmx26cmx17cm/11.02"x10.24"x6.69" Боја : Црна,Бела,Боја На Кожа Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Рака Манекен (без мало пакет)

Кон својствата

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Број На Модел На:
рака манекен
Производ Карактеристики:
приказ на случај
Бренд Име:
JAVRICK
Објектот Тежина:
189g
Објектот Висина:
28cm
Материјал:
Пластични
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува

Производи во категоријата

кутија име Розова / беж / kraft хартија подарок слајд кутија со јасни пвц прозорец бонбони услуги пакет & displ

JAVRICK Јасно Транспарентна Пластика OPP Само Лепило Печат Торба Resealable Поли Вреќи 9 x 13 cm100% сосема нов и висок

Од безбедносни причини,Ние само го прифати Ali Express Зачувам Ве молиме да не ја напушти која и да Неутрален

Прирачник за Мерење на Дозволено Отстапување ±0.5 cmСостојба : НоваМатеријал : МеталБоја : како на сликаКо

Organza кеси големина Круг Organza Торба Други вреќи Кликнете тука : , , , , ,Топло совети : Големини од мерењата пр

Поради светлосни ефекти и монитор е brightness / contrast settings итн,на тон на боја на вебфотои вистинскиот објект м

Кина Пост Воздухопловната Пратката нормално зема во рок од 1545 работни дена да пристигнат.Шопинг Процес

Добредојдовте на нашата ПродавницаТрговија На Големо Директно Од Фабрика,Добра Guality И Конкурентна Цена

Функција : Продавница ѓердан, обетки, прстени, накит Материјал : Акрил,МеталБоја : Транспарентна, Black Голе

НИ 13.61 / парче НАС 11.95 / парче НАС 13.89 / парче НАС 5.68 / парче НАС 5.45 / парче НАС 12.98 / парче НАС 5.41 / парче

Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка или преку.Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress п

Топло прашува : Бидејќи на различни големини, цена, исто така, малку се разликува.Ве молиме потврдете го

Ние само продажба на накит екранот стојат, но и други предмети кои не се вклучени.Многу видови на екрано

ПВЦ КУТИЈА за 200pcs 7x8x9cm накит за подарок кутија јасно кутии, пластични транспарентна кутија за чување пвц

ПВЦ КУТИЈА 50pcs 2.5 x Wx H накит за подарок кутија јасно кутии, пластични транспарентна кутија за чување пвц к

4 тип Висок Квалитет Leatherette Накит Кутија парична Казна Накит за Подарок Пакување Прстен Хривнија Ѓердан

Точка бр : DOU1689Име : прстен кутијаМатеријал : хартија 800gsmБоја : синаГолемина : 553cmТежина : 15g / pcКористење : п

Ве молиме да забележите тоа!ви благодариме за разбирањето!За печатење на Логото : Драг пријател,ако сака

59 / многуСАД $ 6 Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и

Материјал : АкриликБоја : ЈасноПакет Се Вклучени : 1pcs акрилик екранот носителот(Никој накит вклучени,сам

Please wait...