0
clear
  • prativerdi 1PCS Слушалка Случај Складирање Торба за Носење Тешко Кутија Слушалки се Залагаме За Earbuds Мемориската Картичка Пари Кутија патувањето Организаторот
  • -20%
  • -20%
prativerdi 1PCS Слушалка Случај Складирање Торба за Носење Тешко Кутија Слушалки се Залагаме За Earbuds Мемориската Картичка Пари Кутија патувањето Организаторот

prativerdi 1PCS Слушалка Случај Складирање Торба за Носење Тешко Кутија Слушалки се Залагаме За Earbuds Мемориската Картичка

DEN 108.96
DEN 86.00

Достапност
Производот е достапен


prativerdi 1 PCS Слушалка Случај Складирање Торба за Носење Тешко Кутија Слушалки се Залагаме За Earbuds Мемориската Картичка Пари Кутија патувањето Организаторот
Карактеристики : Направен од врвен квалитет, трајни ЕВА здроби отпорни, анти-шок материјал. Мека внатрешна ткаенина обвивка, една мрежа џеб внатре. Уникатно топката форма дизајниран да обичај се вклопуваат вашата мали електронски уреди (како што се : за i Pod, Слушалки, Мемориски Картички, USB Флеш Диск и филтер леќа). Компактен и функционален тежок случај држи предмети безбедно и исклучително пренослив. Едноставно zip тоа и фрли го во вашата чанта, briefcase или багаж за лесно патување. Тип : Хард Диск футрола Торба Материјал : ЕВА, Најлон Погоден За : Хард Диск, Моќ Банка, Кабел, Слушалки, итн. Внатрешна Големина : 7cm*6.5 см*3.5 см Складирање Торба боја стил : ( стил е испратен од страна на случајни,Ако треба да ја одредите стил, ве молиме оставете порака ) Пакување : 1 x Слушалки кутија

Кон својствата

Тип:
Складирање Кеси
Број На Модел На:
E-09
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Патување
Капацитет:
50МЛ
Дебелина:
6 жица
Форма:
Три-димензионални Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Применливи Простор:
дневна соба
Материјал:
Платно
Бренд Име:
prativerdi
Шема:
Три-димензионални Тип
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Производот:
dustproof маска
Спецификација:
7cm*6.5cm*3.5cm
Број На Модел На:
Чување на Сметководствена Тешко Торба Кутија Случај за Earpho
Име на производ:
слушалка за складирање торба
Име на производ:
за iphone слушалка торба
Применливи Опсегот:
Headphone кабел, кабел за податоци, У диск, картичка за читање
Производот:
Канцеларија Организатор
type5:
Мини Случај
type4:
headphone кутија
type6:
монета

Производи во категоријата

Почитуван Господине / Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди Ако сакате да го

Име : OPPМатеријали : новата висококвалитетни BOPPБоја : Транспарентнаголемина : 25cm x34cmДебелина : 0.05 mm(двојно

6*9cm 300 Pcs / Многу Отворени Врвот Сребро Алуминиумска Фолија Јасно Пластика, Пакување Кеси Димензија : 6*9cm, 2

Спецификација : Рамка : 12*20cm Материјал : Kraft Хартија & Пластични Боја : Кафена Пакет : 50pcs / Многу Функција : З

Спецификација : Рамка : 15*22cm Материјал : Kraft Хартија & Пластични Боја : Кафена Пакет : 50pcs / Многу Функција : З

Почитуван Господине / Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди Ако сакате да го

Детали за производот Материјал : алуминиумска фолија Боја : црвена Дебелина : 0.09 mm / страна (3.5 мили) Тема :

Спецификација : Рамка : 11*16cm, 4.3"*6.3" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Мо

1.Прилагодување A 12 Бои на Логото печатење, MOQ : 200pcs,printinting задолжен : за 1 боја 1 страна Слободни печатење ак

.Преносни Мултифункционален Оксфорд Платно Ротирачка Алатка Торба Хардвер Поправка Алатка за Поставув

1 PC Виси Складирање Торба Фен Решетката За Перница потпирачи за глава Cushi Hydroponic Мрежа Кукла Сушење Рек За

Материјал : Пластични ЕваОбјектот Големина : S : 25x35cm, M : 28x36cm, L : 28x40cm, XL : 30x40cm, XXL : 35x45cmПакет Содржина : 10pcs / мн

Темно Златна Застане Врежана алуминиумска фолија zip Заклучување торба со Мат јасно прозорецотСосема Но

100 Парчиња Шарени Алуминиумска Фолија Торба Само Печат Ziplock Пакување Храна Торба,Мало Зелено, Сино Црна

Производ детали за цртање Во пита ces обично купувачи на истиот ден или следниот ден испорака по плаќањет

Сосема нов и висок qualit Материјал : ЈП Стил : Како што е прикажано Големина : S : 20cmx27cm,M : 30cmx40cm,L : 35cmx45cm Дебели

Драги Ценети Купувачи, Ние ќе испраќање вашиот пакет за време на processting време! : ) По вашиот објект присти

Ние може да прилагодено на вашето лого на кои кеси, и мини количина е само 100pcs, ако треба pls контактирајте

Нови Доаѓањето На Одење Мртов Сезона Drawstring Кеси Обичај Складирање Печатени Добие Торба Тип Перници за С

Please wait...