0
clear
  • 240pcs Целосно Покривање француски Ноктите Природни Краток Големина Круг Вештачки Притиснете На Ноктите Дама Прст Совети Нокти Алатка трговија на Големо N208
  • -20%
  • -20%
240pcs Целосно Покривање француски Ноктите Природни Краток Големина Круг Вештачки Притиснете На Ноктите Дама Прст Совети Нокти Алатка трговија на Големо N208

240pcs Целосно Покривање француски Ноктите Природни Краток Големина Круг Вештачки Притиснете На Ноктите Дама Прст Совети Нокти

DEN 446.40
DEN 406.00

Достапност
Производот е достапен


240pcs Целосно Покривање француски Ноктите Природни Краток Големина Круг Вештачки Притиснете На Ноктите Дама Прст Совети Нокти Алатка трговија на Големо N208
Секој пакет содржи 240 ноктите, БЕЗ било лепак
Повеќе коцки на природен, здрав изглед на ноктите веднаш
Се носат до 10 дена, над 10 дена не се препорачува. Оставете ноктите да дишат природно редовно. Многу бои на располагање Забелешка : Доволно акции. Ако сакате да се купи голема количина или треба ни да се откажат од бродот, pls контактирајте со нас.
Превозот Термини :
Ве молиме бидете сигурни дека ќе ни остави Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) /Поштенски Код се точни.Ние не би одговорни за погрешна адреса.
Испорака Метод :
Изберете метод што сакате.
Повратни информации :
1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.Значи, ако имате било какви прашања.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
2. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време.Затоа што тоа ќе биде благодарен и корисно за нас.
3. Ве молиме не ни остави Негативен или Неутрален повратни информации по случаен избор! Ви благодариме

Кон својствата

Бренд Име:
EchiQ
Материјал:
Акрилик
Примена:
Прст
Тип:
Целосна Помине Совети
Број На Модел На:
Лажни Ноктите
Големина:
acrylic nail
Количина:
240pcs=10 колекции
Должина На Ноктите:
Краток
Ноктите Ширина:
Медиум
Тип На Објект:
Лажни Нокти

Производи во категоријата

Користење на увезените суровини, увезени тонер направена, производ дебелина симетричност...

12pcs Топла Продажба Лажни Нокти За Возрасни 24pcs Топла Продажба Лажни Ноктите 24pcs Топла Продажба Лажни Нок

100pcs Јасна Боја Лажни француски Стил Акрилик Половина Помине Уметност Совети DIY Лажни Лажни УВ Гел Нокти

Добредојдовте на Julianna Убавина! 1.Нема следење на број за цел испраќаат од страна на Кина Пост Обичен Мал

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет помине уметност совети стаповиИдеален за професионална

10set Акрилик Лажни Нокти Совети Мат Јасно Кратки Нокти DIY Нокти Лажни Нокти Салон Производи трговија на Г

Сите Корисници ќе бидат Послужени со Careness. Кога не можете да го најдете parcle, ве молиме контактирајте со н

60pcs обоени глазура Помине Совети Јасно Акрилик УВ Гел Лажни Лажни Мода Убавина Стакло Мозаик Помине Уме

Во овој момент, сфатив дека одговорноста како син е далеку поголем од дечко, па решив да го напушти градо

Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,

24pcs Бадемово Форма Stiletto Помине Розова Беж Медиум Остри француски Преддизајнирани Нокти DIY Жените Прст Л

Спецификација : Количина:500 Компјутери / МногуМатеријал : СмолаБоја : Транспарентна / ПриродниТежина :

150 Совети Боја Картичка Лажни Фан Помине Совети на Екранот Природни Транспарентен Бамбус Лажни Пракса У

Сјајна Лажни Нокти Совети Природна Розова француски Лажни Ноктите Големото Око Притиснете На Нокти Ман

, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени На

Функција : 100% НОВИ 50 совети за секој постави Јасни боја Фан облик дизајн,лесно да се носат и прикажување

24pcs / комплет Транспарентен француски Помине Уметност Совети Бела Squoval Среден Стан Акрилик Лажни Ноктит

pm1pm2часот3Користење на увезените суровини, увезени тонер направена, производ дебелина симетричност...

Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќ

ноктите цртање на доградба на акрилни нокти уметничка четка за нокти во прав со четка sable помине четка kol

24pcs Природна Боја француски Лажни Ноктите Класичен Пред Дизајниран Мода француски Помине Совети Лажни

Не заборавајте да го изберат модели кога ќе ја поставите вашата цел!ако не изберете модели,ние ќе се меш

12pcs Топла Продажба Лажни Нокти За Возрасни 24pcs Топла Продажба Лажни Ноктите 24pcs Топла Продажба Лажни Нок

или, можете да изберете да имате замена Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора

1 Испратено : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 5 дена по вашата исплата потврди.(Доколку имате одр

Опишете : 100% сосема нов и издржливБоја : крем белаМатеријал : пластикаПогоден за професионални или лични

500 Компјутери / Set Транспарентен Лажни Нокти корејски Акрилик УВ Салон Дизајн Елипса Целосна Помине Сове

500 Компјутери Со Кутија Убавина Бели Нокти Совети Француски Помине Уметност Совети Салон Полн Покрие Ла

Please wait...