0
clear
  • Гласник Торба Мажите Кожа Рамо Кеси Мажите Crossbody Кеси Мал Бизнис Чанти Рамо Вистинска Кожа Мажите Торба LI-2062
  • -20%
  • -20%
Гласник Торба Мажите Кожа Рамо Кеси Мажите Crossbody Кеси Мал Бизнис Чанти Рамо Вистинска Кожа Мажите Торба LI-2062

Гласник Торба Мажите Кожа Рамо Кеси Мажите Crossbody Кеси Мал Бизнис Чанти Рамо Вистинска Кожа Мажите Торба LI-2062

DEN 4927.20
DEN 2611.00

Достапност
Производот е достапен


Гласник Торба Мажите Кожа Рамо Кеси Мажите Crossbody Кеси Мал Бизнис Чанти Рамо Вистинска Кожа Мажите Торба
Материјал : Cowhide вистинска кожа
Можеби големина има 1-2cm грешка бидејќи различни мерење начин
Плаќање
1.Зачувам, T/T, western union се достапни. итн.
2.Сите плаќања треба да биде во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
3.Купувачот ќе биде одговорен за даночни или царински од нивната земја.
Превозот време
1. Кина пост воздух mail & Сингапур пост воздух mail време на испорака : 10-60 дена во нормална состојба( зафатен сезона,лошите временски услови, одмор, ќе доведе до одложување)
2. EMS време на испорака : 2-30 дена
Политика на враќање
1. Ние обезбедуваме 7 дена гаранција за оваа точка. Но ние не прифаќаме враќање на стоката е по употребата, не се компензира за било вештачки штета.
2. Ве молиме контактирајте со нас преку E-mail и краток опис на физичка слика дека испратени оштетена стока.
3. Ние ќе се справи со два дена откако си ја примил стоката известување, наплата само производ не е на располагање или да испратите грешка, да ги оштетат, купувачот е задолжено за враќање на ставката на превозот.
4. Ве молиме оставете малку боја разлика, Diffrences во боја може да биде предизвикана од различни причини, како што се бојата одраз во различни монитори,осветлување, позадини и др.
Повратни информации
1. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Кон својствата

Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Број На Модел На:
Вистинска Кожа мажите Рамо Кеси патни торби
Обликот:
Кутија
Тврдост:
Мека
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Стил:
Гроздобер
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Надворешноста:
Тиња Џеб
Бренд Име:
FORUFORM
Пол:
Мажи
Декорација:
Никој
Обвивка Материјал:
Полиестер
Повод:
Разноврсна
Објектот Тип 1:
Гласник Ранци,чанти
is_customized:
Yes
Објект Од Тип 2:
мажите вистинска кожа гласник кеси
Големина:
26cmx7.5cmx19.5cm

Производи во категоријата

COMFORSKIN Алигатор Шема и Крокодил Главата Серија Мажите Гласник Кеси 100% Кравја Кожа Ретро Модата Мажите Гр

СТП Кожа Жените Черепот Шема Гласник Чанта Обичните Мали Рамо Crossbody ТорбаКарактеристики : Исклучителен

Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.можете да ги пратите наП : Ние сме една фабрика Штеке

Нови Платно Торба Men 's Слободно Торба Кореја Гласник Торба Мултифункционален Ретро Men' s Торба

3867119833854505 НАЈДОБРО ПРОДАВАНИТЕ парче парче парче парче парче парче парче парче

Основен ПараметарБренд : YUESKANGAROO Материјал : СТП кожна Торба тип : Чанти Големина : 39cm*30cm*8cm Ситуација : Биз

Плаќање : 1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ако сакате други услови з

072217 newhotstacy мажи еден рамо крстот тело торба

Главен материјал : кравја кожа Обвивка материјал : полиестер Внатрешни работи : картичка џеб, мобилен те

Идеални за патување, работа, училиште,пешачење, кампување, велосипедизам и други активности на отворен

100% Вистински Кожа Мажите Кеси Човек Бизнис Лаптоп Торба Голема Големина Евра Briefcase Crossbody Рамо Чанта Мажи

Топло известување 1.Мерење грешки во рок од 3cm / 0.7 инчен се неизбежни и acceptalbe 2.Може малку боја разлика пре

Материјал : Вистинска Кожа+ПлатноДимензии : Должина : 27 см, ширина : 9 см, Висок : 20 смAnswer : ___________________________ Note

Производ Карактеристики.100% Гаранција за одлична првиот слој од вистинска кожа (крава кожа) .Големина пр

Големина : 21x15x6 CMЖените Монета Purses Бренд Симпатична Шарени Мини Партија Гласник Crossbody Кеси за Жени, Мали

XОнлајн 011817 нова жешка човек мали размавта торба машки торба

XОнлајн 032817 топла продажба човек крстот тело торба мажите најлон патна торба

Вистинска Кожа Мажите Торба Рамо Кеси Мажите Briefcase Бизнис Лаптоп Мажи за Патување Crossbody Кеси Tote Мажите Г

newhotstacy торба 060717 мода mens бизнис торба еден рамо tote торба

Мажите Гроздобер Платно Мултифункционален Патување Satchel Секојдневен Гласник Торба Спецификации : Со па

Dispalang Коњ Печатење Мини Рамо Кеси Мажи Жени Crossbody Торба Преносни Деца Гласник Торба Tote Деца Чанта BolsasАко

Идеални за патување, работа, училиште и други активности на отворено, работи одлично како подарок! Усвој

Топло известување 1.Мерење грешки во рок од 3cm / 0.7 инчен се неизбежни и acceptalbe 2.Може малку боја разлика пре

Кул Камера Детска Мини Крстот Тело Торба за Мали Гласник Торба Рамо Кеси За Момчиња и Девојки Малку Мажи

Производи покажува За Производи ♥ Стил : 2017 Нова Личност Дизајн Најлон Чанта Голем Капацитет Жените Тор

Please wait...