0
clear
  • Бела Sliver Лак Сјајот Sequin & Прав Прашина Самовила Прашина Шминка, Маникир Декорација На Ноктите Додаток Дома Ѕид Декорација
  • -20%
  • -20%
Бела Sliver Лак Сјајот Sequin & Прав Прашина Самовила Прашина Шминка, Маникир Декорација На Ноктите Додаток Дома Ѕид Декорација

Бела Sliver Лак Сјајот Sequin & Прав Прашина Самовила Прашина Шминка, Маникир Декорација На Ноктите Додаток Дома Ѕид Декорација

DEN 480.00
DEN 312.00

Достапност
Производот е достапен

Спецификација : Количина : 1 Торба Боја : сребро Пакет Содржина : 1 Торба Помине Сјајот Функција : Совршен за природни нокти лажни нокти и 3 D помине уметност како и Погоден за помине уметност декорација со лак, ув гел лак, и др. Може да се носи на лице и тело! Исто така може да додадете на врвот на вашиот сенката за очи и осветлувајќи твоите очи! Направи вашите нокти очите и блеснаа и додадете сјајна боја на вашата шминка!
Поради разликата помеѓу набљудувачите, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Се надеваме ќе можат да го разберат

Кон својствата

боја:
100g, 200g, 450g
Тип На Објект:
сјајот на ноктите
НЕТО-WT.:
100G/200G/450g
Материјал:
glitter
Број На Модел На:
QS03
Количина:
1bag
S:
1mm
боја:
Сребро.

Производи во категоријата

Ние не квалитет проверка пред испраќање на предмети Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни

Genarally,стоката ќе пристигне во yourside околу 1545 дена .Ние може да ги прифати T / T,Western Union ,Paypal и други .79 / торба

Натопи Во Прав Ноктите Потопување Ноктите ПредОбврзници СистемПовеќе Бои се достапни преку линкот под

Или ако ви треба повеќе брза испорака,само ве молиме контактирајте со нас.Добредојдовте да контактират

14ml Четка Спаси Activator Гел База За Потопување во Прав Природен Сув Без Буквар Без Светилка Помине Sealer Сува

20g / торба 3 D Бонбони Нокти Сомот Прав Црни Нокти Декорација Fuzzy Собираат Најлон Прав За Нокти Сјајот Умет

Или ако ви треба повеќе брза испорака,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас O(∩_∩) OЗа испора

ТОПЛА 1 / 2 / 3 MM Holographic Сјајот Микс Holo Точки Буци Помине Уметност Сјајот ВиолетовоСина Злато Црвено 12 Парче

Сјај во темна Прав 50g Светло Сино / Зелено Phosphor Прав Светат во Темница во Прав Светлечки Пигменти за лак,DI

HH123309 Меша Бои Хексагонални и Срце Облик Сјајот Sequins за помине уметност DIY и декорацијаПразник украсиОпи

Ако не сте задоволни со стоки ќе нареди,ве молиме вратете го во рок од три работни дена Ве молиме провере

TCA100 Ласерски Сребрена Боја чадор Форма 5 MM Големина Сјајот прашина ,Specular сјај сјајза нокти,tatto,Уметност и

Цел : 50 / 200g Микс големина и форми пакување Не Sperately пакување.Овие трошоци се на купувачот одговорност...

Ајде ,cantact ни една минута време ќе заштедите многу пари и да се најде задоволни снабдувач .Објектот : Сјај

Спецификација : Материјал : Пластика100% сосема нов со кутијаКоличина : 1 BagГолемина : 0.3 mmБоја : Транспарент

TF3369 Микс од Бои и Триаголни форми Сјај за нокти уметност помине гел лакноктите лепак шминка и DIY декорац

Спецификација : Материјал : Пластика100% сосема нов со кутијаКоличина : 1 BagГолемина : 1mmБоја : Транспарентн

20g / торба Нокти Сомот Прав Светло розова Помине Декорација Fuzzy Собираат Најлон Прав За 3 D Бонбони Сјајот

Please wait...