0
clear
  • Калено Стакло За Samsung Галакси J7 2017 J730 J730F J730FN J730H СМ-J730F/DS ДУА Екран Заштитник Случај Целосна Заштитна Маска
  • -20%
  • -20%
Калено Стакло За Samsung Галакси J7 2017 J730 J730F J730FN J730H СМ-J730F/DS ДУА Екран Заштитник Случај Целосна Заштитна Маска

Калено Стакло За Samsung Галакси J7 2017 J730 J730F J730FN J730H СМ-J730F/DS ДУА Екран Заштитник Случај Целосна Заштитна Маска

DEN 282.24
DEN 223.00

Достапност
Производот е достапен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Калено Стакло За Samsung Галакси J7 2017 J730 J730 F J730 FN J730 H СМ-J730 F/DS ДУА Екран Заштитник Случај Целосна Заштитна Маска

Кон својствата

боја:
Златна, Бела, црна
На работ на работ Покриеност:
Yes
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy S
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
Бренд Име:
mksup
Големина:
for temperato temperato Mobile balr Screen Verre Cove fundas
Големина:
for Samaung Samasung Cove carcasa Galaxie Samung Accessory Telefon Gal
Место на Потекло:
за Samsug Sansung школка Мобилен Galax Sansumg Мобилни balr Galxy
Тип На Производ:
за Галакси Samsuns casa Caso Galaksi Smasung Додаток став Sansung
Обликот:
за Samsung Samusng случај amsung heacy capa vendita estojo
дизајн:
за Заштитник за Заштита на Телефонски телефонски Зајакнато Verre estuche ајакс
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
No
Модел:
За Samsung Галакси J7 2017 J730 J730F J730FN J730H СМ-J730F/DS ДУА
Материјал:
9H Калено Стакло / 2.5 D / Целосна покриеност филм покрие случаи fundas capa

Производи во категоријата

Добредојдовте на нашиот продавница : Шопинг Совети >>Цел ≥ 2 Парчиња 5% Попуст !!Првиот е КИНА ПОСТ Нормалн

2015 година Нови Пристигнување Nilkin Калено Стакло Екран Заштитник за i Phone 6 2.5 D 9 H+ Тешко АнтиНула 0.3 mm Супер

Повратни информации Plz cheack пакетот и објектот внимателно за да бидете сигурни дека нема проблем пред да

9 H 0.26 mm 2.5 D АнтиЕксплозија Екран Заштитник Калено Стакло За Huawei Чест 6

wyприклучокstartЖешка Стока$5.8$1.68$1.38$1.38$1.68$13.8wyприклучоккрајГуангжу Шун Електронски Technology Co Ltd е да се фокус

Ние ќе rsolve проблем да ве задоволи Ако Вкупниот 75days минатото се уште не го добие тоа, ќе те направи целосн

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се

Топло Добредојде Во ПродавницаВистински Производ Фотографии Навистина Во ПаркВрвот Продавачот на Тел

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

За Лета IQ452 ЕГО Визија 1 5.0 инчен Универзална Заштитен Екран Стакло Филм ЛЕТААТ IQ 452 9 H 2.5 D Калено Стакло Ек

Белешки : Нема Меурчиња, постои лепило само околу стакло периметар, која може да се избегне бела меур раб

За i Phone 7 (4.7 инчи екран) За i Phone 7 Плус (5.5 инчи екран)Карактеристики На Производот : 1 9 H цврстина2...

(100 парчиња / многу)АнтиОтсјај Мат Пред Екран Заштитник Филм huid Маска За iphone 7 8 / 7 PlplusКарактеристики : Вис

10pcs / многу Заштитни филмови За Xiaomi Микс 2 / 2 S + крпа;3 вида на Екранот заштитник : Пакет & инсталацијаНашиот

за Xiaomi Redmi Забелешка 4 / Забелешка 4 Про за Xiaomi Redmi Забелешка 4 X (3 GB) / Забелешка 4 X ПРО(4 GB) за Xiaomi Redmi Забелешк

Чекор 3 Солза пониски заштитна фолија, лесно прилог усогласување телефон огледало, долу, лево, десно гра

XSKEMP 9 H Цврстина Нема Отпечатоци Калено Стакло За ГАЛАКСИ Tab Pro S W700 N само 11,6 инчен Екран Заштитник Зајакна

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

Добредојдовте на нашиот продавница : Шопинг Совети >>Цел ≥ 2 Парчиња 5% Попуст !!Првиот е КИНА ПОСТ Нормалн

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

Please wait...