0
clear
  • Vonada Кадифен Случај за Алкател Еден Допир Pixi 4 6.0 3G / 4G Симпатична Зајакот Ушите Крзно Покрие TPU Дијамант Jewelled Мека Случај Маска
  • -20%
  • -20%
Vonada Кадифен Случај за Алкател Еден Допир Pixi 4 6.0 3G / 4G Симпатична Зајакот Ушите Крзно Покрие TPU Дијамант Jewelled Мека Случај Маска

Vonada Кадифен Случај за Алкател Еден Допир Pixi 4 6.0 3G / 4G Симпатична Зајакот Ушите Крзно Покрие TPU Дијамант Jewelled Мека

DEN 489.60
DEN 416.00

Достапност
Производот е достапен


Забелешка!!!
Ве молиме проверете на сликата,3 G верзија е различна од 4 G верзија. Ве молиме изберете точниот модел.
Забелешка!!!
На врвот и од страна на дупки се блокирани.Ве молиме видете на сликата.
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме Бидете сигурни дека се избере точниот модел и вашата омилена боја.
Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
Ако имате било каков проблем по примените предмети или ако не добиете предмети, ве молиме контактирајте со нас, прво преку постави прашање на Trade Manager, ние ќе ви одговори на вашата порака и понуди најдобро решение за вас.

Кон својствата

Материјал:
Pixi 4 6.0 инчен 3G, Pixi 4 6.0 инчен 4G
Големина:
14 * 8 * 1 cm
дизајн:
Симпатична,Егзотични,Животински,Jewelled
Функција:
Анти-удар
Тип:
Половина завиткани Случај
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
крзно случај
Бренд Име:
VONADA
Компатибилен Бренд:
Алкател
Стил:
Животно Случај
Превозот Пакување:
Со OPP пакет
Е Прилагодена:
Yes
статус:
во парк
Земја на потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
клучен збор:
за Алкател еден допир pixi 4 6.0 зајакот крзно случај
Одговара модел:
за Алкател Еден Допир Pixi 4 6.0 3G / 4G
НЕМА.:
VD1711150001
Материјал:
TPU + Крзно

Производи во категоријата

Работи Камила Јасно Транспарентен Тешко Пред Назад Целосна Пластичен Капак на Школката Случај За Apple i Po

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

Сите непримени предмети предизвикани од невалидна адреса не се во нашата целосна наплата или замена по

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

Шарени Маска За i Phone 6 6 S Плус Случај Луксузни КОМПЈУТЕР Хард Назад Пластични Телефон Покрие Случај За Appl

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

Mai Ya Ca Суровата Reaper Скелет Череп Врвот Детални Популарен Телефон случај за samsung галакси s7edge s6 работ плус s

Mai Ya Ca основање Неверојатни пејзаж мека tpu Телефон Случај за samsung галакси s7edge s6 работ плус s5 s8 s7 случајДоб

Транспарентен Јасен Случај За Apple i Phone 4 5 5 S 5 C SE 6 6 S 7 Плус Мека TPU Случај Силиконска Маска Ултра Тенок Моби

ве молиме email повторно преку alibaba систем како што понекогашнашата mail сервери имаат грешки.Ве молиме не г

Добредојдовте во мојата ПродавницаAnswer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел)1 Произво

9 H 0.3 mm Пред Калено Стакло За AsZenfone 2 Ласерски Ze500 KL Ze550 KL Ze601 KL C 5 Padfone S Selfie ОДИ Max Заштитник Филм СлучајОпис н

сметаме дека ова ќе биде најголема поддршка за нашите клиенти, ние сме сигурни дека ќе може да се прошир

Ние НЕ се ОДГОВОРНИ за испорака штета на САМИОТ ПРЕДМЕТ .пакет слика : Добредојдовте на нашата продавниц

Ве молиме имајте во предвид дека купувачот пријатели : 1.Производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Об

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

y5 ii телефон случај е ист како Y6 II компактен телефон случај

Наша цел : Целта на нашиот бизнис е доведување на нашите клиенти најдобри производи во светот Ве молиме

Please wait...