0
clear
  • Модерен Африкански кабелот чипка,Hihg одделение везови полиестер, вода растворлив чипка ткаенина за фустан EWP44(5yds/многу)
  • -20%
  • -20%
Модерен Африкански кабелот чипка,Hihg одделение везови полиестер, вода растворлив чипка ткаенина за фустан EWP44(5yds/многу)

Модерен Африкански кабелот чипка,Hihg одделение везови полиестер, вода растворлив чипка ткаенина за фустан EWP44(5yds/многу)

DEN 4824.00
DEN 3136.00

Достапност
Производот е достапен


За да се избегне доцнење, ве молиме бидете сигурни да ни дадете точни, прецизни и детални превозот адреса.Ве молиме да уживате во вашата шопинг време тука. Ве молиме да оставите позитивен фидбек. пакување : 5yards/многу, 5 метри во еден поли торба,50 јарди во тетрапак.
Политика На Враќање :
1. Враќање или Повраток е прифатена во рок од 5 дена, ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса.
Опис на производот :
1.За да се избегне испорака изгубени, вратите треба да бидат договорени од страна на регистрирате воздухопловната, такси превозот на вратите треба да бидат платени од страна на купувачот. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Вашето задоволство е наша извршување. Ве молиме бидете објектот остане оригинална состојба, Ако тоа не се вклопуваат за вас, ние само го прифати не се оштетени објекти.Ако сте задоволни со објектот што сте го добиле. Ве молам, кога ќе се вратите на стоки,кажете ни прв, а ќе се врати EMS, тогаш може да се реши брзо.
Превозот :
Бесплатен превозот, цел ќе бидат испратени од страна на DHL или FEDEX и ПРОЗОРЦИ обично.
Нормално објектот ќе пристигне во рок од 3-6 работни дена, откако беше објавено.
Добредојдовте на нашата продавница
Ние ги доставуваме сите видови на висока класа ткаенина,како супер/реалниот/hollandais восок ткаенина,памук, чипка ткаенина,сомот чипка ткаенина, везови чипка ткаенина,handcut чипка,вода растворлив чипка,на нето-чипка,organza чипка,француска чипка,џорџ чипка ткаенина .
Производот покажува
Забелешка : вистинската боја на производот можеби таму е малку различен од слики,поради светлината и компјутерски монитор ,ве молиме да бидат awared на тоа.брза испорака и превозот
4. Ќе бидат насочени на работа и преку Али плати. се користи за фустан ,здолниште ,облека за партијата и на свадба партија,evenning фустан ,црквата се облекуваат ,се наврати облека,
2.
Откако ќе го завршите вашето купување за овој објект, ние ќе ги подготви стоката што го наредил и да се направи пратка што е можно поскоро (1-2days) .вклучуваат име, поштенски код, телефонски број и адреса за испорака,на добивањето на адреса детали.
Повратни информации :
Клиентите задоволство е многу важно.И hangbag и чевли.ширина : 51"/52"
2.
Купување детали
Исплата се должи во времето на купување.јас
Услуги На Клиентите :
Негативна или неутрална повратни информации влијае на нашиот бизнис, па ако имате проблем, ве молиме ги споделите со нас пред да замине повратни информации како Ние сме среќни да се решат проблемите, како брзо како што може. Ние би сакале да работиме заедно со вас за решавање на каков било спор. За да купите објект,кликнете "Купи Сега" копчето.

Кон својствата

Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
51/52
Функција:
вода растворливи
Број На Модел На:
EWP
Декорација:
Чипка
Техника:
Извезена
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
кабелот ткаенина
боја:
мулти боја
Користење За :
партијата облечи

Производи во категоријата

ОписМатеријал : Полиестер&Кристал монистраШирина : За 8cm / 3.14"Боја : 7 боја за да изберетеПакет : 12 M / МногуУ

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishmen

дворИме : L аце Водат3.5 СМ широкМин цел : 10yards / бојаВкупно 14 боиЗабелешка вашите бои кога ќе го поставите ц

Добредојдовте на kalume продавницаДОБРА ВЕСТ За нашите почитувани клиентиКонечно,kalume01 сега може исто так

Добредојдовте на Nanxuan Уживајќи во Мода!Вовед : Guipure Чипка така е наречен како Венецијански Чипка, Bobbin Чип

дворИме : L аце Водат3.5 СМ широкМин цел : 10yards / бојаВкупно 14 боиЗабелешка вашите бои кога ќе го поставите ц

Производот Се ПокажеНајчесто поставувани ПРАШАЊАQ1 Може ли да се добие било попуст?А1 : цената е да се пре

дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворЦена : Цената е за 1yard.1 двор=125cm широк*91cm должинадок

Добредојдовте на Вовед : На Tulle Чипка Ткаенина Е голема класа на везови чипка, ќе имаат убави и посебен мо

дворИме : L аце Водат3.5 СМ широкМин цел : 10yards / бојаВкупно 14 боиЗабелешка вашите бои кога ќе го поставите ц

20.5 см Ширина Облека Чипка Додатоци Црна, Сина Еластична Водат Чипка Applique Скриј Лента DIY Шиење долна обле

Купувачот информации : 1,Било прашања или email одговор во рок од 24 часа2,Голем попуст, ве молиме контактира

Напомена : 1 двор = 0.9144 метар.Име на производ : 8 см ширина Embroid ЧипкаПроизводот НЕ : 2873Чипка ширина : 8cm(најм

започнетекрајоткрајот започнетеen Производ шоуПред нарачување на ткаенина што треба да знаете за следн

Повеќе стилови на повеќе концесииСАД $ 9.89САД $ 4.49САД $ 7.39САД $ 23.9САД $ 18.99САД $ 7.79САД $ 6.19САД $ 5.09САД $ 7.49САД $ 2

15yards Бела Вода Растворлив Везени Чипка Ткаенина DIY рачно изработени Носии Облека, Додатоци Чипка Намали

Ако не можете да најдете начинот на плаќање што го сакате, само да не контактирате преку Trade Manager.Ние само

дворИме : L аце Водат3.5 СМ широкМин цел : 10yards / бојаВкупно 14 боиЗабелешка вашите бои кога ќе го поставите ц

големина : pls се погледне сликаКупувачот информации : 1,Било прашања или email одговор во рок од 24 часа2,Голе

1 Piece : 5 метриКонтактното Пакување : 5 дворови / polybag,15 метри / пакетМинимална цел количество : 5yards за акции,1

Добредојдовте на Nanxuan Уживајќи во Мода!Вовед : Guipure Чипка така е наречен како Венецијански Чипка, Bobbin Чип

Должина : 5 метриШирина : 51 52 инчи ( околу 130 cm )Карактеристики : На Кореја Камења се супер сјајСе користи з

Имаме и други слични производи, ве молиме посетете ја првата категорија "" во мојата продавница, ви благо

Топла продажбаСликата покажуваафрикански bazin riche ткаенина висок квалитет bazin riche getzner со нето чипка блуз

Please wait...