0
clear
  • SBART 2mm Neoprene Surf Wetsuit Мажи За Пливање, Нуркање Опрема Едно Парче Spearfishing Едрење Влажни им Одговара на Мажите Mergulho N
  • -20%
  • -20%
SBART 2mm Neoprene Surf Wetsuit Мажи За Пливање, Нуркање Опрема Едно Парче Spearfishing Едрење Влажни им Одговара на Мажите Mergulho N

SBART 2mm Neoprene Surf Wetsuit Мажи За Пливање, Нуркање Опрема Едно Парче Spearfishing Едрење Влажни им Одговара на Мажите Mergulho

DEN 3697.92

Достапност
Производот е достапен


Добредојдовте на нашата продавница
(1) Видови : Wetsuit
(2) Точка вклучува : 1 buc Влажни Одговараат на
(3) Функцијата : Нуркање , Сурфање , Капење , Пливање , Анти УВ , Анти Медуза , Upf50
(4) Материјал Состав : Neoprene
(5) Боја : Црна, Плава Комбинација
(6) Процесирање На Нарачката Време : Обично Во 1-3 Дена , Брз Брод ! ! !

Кон својствата

Големина:
M, L, XL, XXL, 3XL
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Шаблон Тип:
Крпеница
Број На Модел На:
1118
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Бренд Име:
Sbart
Пол:
Мажи
Материјал:
Најлон,Neoprene
боја:
Црна, Плава Комбинација
Тип На Објект:
Влажни Одговара
Материјал:
90% Neoprene+10% Најлон
Големина:
M / L / XL / XXL / XXXL
Пол:
Men / Мажи
Функција:
Кратко Sleeve,дебелина 2MM
Функција:
Заштита од сонце,се Задржи топло,Анти-Медуза
погоден:
Сурфање / Пливање / Нуркање
Процесирање на нарачката време:
Обично потрае 1-3 работни дена
Трговија на големо прифатливо?:
Yes

Производи во категоријата

Мажите 3мм SCR Wetsuit Бренд Име : Нурне & Плови Модел# : WDS4131 A Материјали : Најлон + 3мм SCR (Премиум Neoprene) + Кадифен

SLINX 2mm Neoprene Бански Сурфање Нуркање Панталони Wetsuit сурфање на ветер Риболов Нуркањето Зимски пливачки Топ

Мажите 5mm SCR Wetsuit Бренд Име : Нурне & Плови Модел# : WDS4132, WDS4131 Материјали : Најлон + 5mm или 3мм SCR (Премиум Neoprene) +

Нови 3мм Нуркање костум neoprene мажите pesca нуркање spearfishing wetsuit snorkel костим за капење, Сплит Одговара combinaison ш

3мм Нова ЕденПарче Wetsuit Половина Должина Патент се Насочат Бански Stirrup Панталони Нуркањето Одговараат н

Sbart 3мм Neoprene Мажите Keep Warm Wetsuit Маскирани Вест Анти медуза сурфање Нуркање Костум Костим за капење, Сончањ

Answer : ___________________________ Note : кошули и панталони може да се нарача во различни димензии(како што кошула M+ пан

SBART 5 MM Neoprene Wetsuit Јакна Mens Долг Ракав одговараат на Врвови За Сурфање Топло СонцеAnswer : ___________________________ Note : О

Целосна Wetsuit Бренд Име : Нурне & ПловиМатеријали : Најлон + 3 мм NeopreneДизајн : Полно Тело, Назад ПатентМажите

БАНКАРСКИ Трансфер / 14.КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАСДобредојдовте испрати порака или email на нас секогаш кога има

Please wait...