0
clear
  • 3.8*3.2*2.7 м дедо мраз куќа шатор гумени Божиќ куќа за надворешна рекламирање украси
  • -20%
  • -20%
3.8*3.2*2.7 м дедо мраз куќа шатор гумени Божиќ куќа за надворешна рекламирање украси

3.8*3.2*2.7 м дедо мраз куќа шатор гумени Божиќ куќа за надворешна рекламирање украси

DEN 21600.00
DEN 19872.00

Достапност
Производот е достапен

9 милиметри високо квалитетни ПВЦ церада, која е вода доказ и оган retardant се сретне со ASTM, BS7837 (British standard), EN71 и SGS сертификати.7 м дедо мраз куќа шатор гумени Божиќ куќа за надворешна рекламирање украси
Добивме многу видови на рекламирање на производи како гумени куќа,гумени бројки,гумени ballons, гумени маскота, бела екрани и гумени цртан филм ликовите. Големина на : 3.Што и да барате ,ние може да го направи тоа за вас. Воздушниот компресор ќе се задржи на воздухот е свеж , не постои ништо да се грижите за здив. Додатоци : еден CE/UL компресор
5. Ние можеме да снабдување сите други сертификати според вашето барање.
Овие inflatables се направени од 0.Превозот начин & Примање време : вашиот производ ќе биде предадена од страна на DHL,UPS-от или Fedex. Воздухот компресори се сретне со CE, и УЛ стандарди и може да се користи во различни пазари.но, сите тие се добри.Некои особено цртан филм производот може да се носат ,кога човек носи цртан филм платно за тоа како изгледа тоа на цртан филм ликовите одење на истиот.
Ве молиме не двоумете се да ме контактирате доколку ви треба било каква помош.Ако тоа може да се слика, тоа може да биде созд!Ние ги користиме на класичната оксфорд ткаенина да се направи производ како и обично, но ако сакате да чанг материјал во ПВЦ , дека 's OK (ок).
Детални Слики
Материјал примерок&Додатоци за надувување Божиќ куќа : со производот
Повеќе гумени рекламирање на производи за Божиќ :
Advertisings опрема на картон е широко се користи во голем број на употреба како што може да се користат за промоции , апсорбира толпата ,изложби, или едноставно декорација и така натаму. Правење занает : шиење, издржливи.
Пакување & Испорака
Пакување :
PVC кеса за Надувување божиќ куќа,Картон за компресор Превозот :
Од страна на морето/By ер/Со експлицитна Сертификати Нашата Компанија Gansi Забавен Опрема Копродукции,Ltd е специјализирана за производство на гумени производи,како што се надувување балон фудбалска топка,гумени вода топката,гумени zorb топката,гумени ролери топката,гумени банана-брод,летање риба,воден парк,шатор,гумени слајд,гумени пречка,гумени гигант играчка,гумени bungee скокање,гумени качување санта мраз , Рамка Базен , и др. Цена : цената вклучува додатоци
6. Материјал : оксфорд ткаенина
3. Ние треба 5-7 дена за да го направи вашиот производ, и да ги изразат ќе потрае околу 5-7 дена, па ќе го добиете вашиот производ во 10-15 дена откако ќе ја потврди вашата нарачка.Можете да го користите кога кога било и каде било кога ви треба, бидејќи тоа беше се надува. ПВЦ ќе се потрајни, но не е лесно да се пакувам нагоре,но во оксфорд ткаенина ќе биде многу лесно да го земам . Употреба на оксфорд ткаенина ќе биде повеќе светлина од PVC .

Кон својствата

Бренд Име:
GANSI
Возраст Опсег:
> 8 години
дизајн:
Голем Отворен Гумени Рекреација
Број На Модел На:
QDCH-1122
Материјал:
Oxford
Тип:
Гумени Божиќ куќа
Објектот:
Гумени Божиќ куќа
Големина:
3.8*3.2*2.7m
Материјал:
Оксфорд ткаенина
Технички:
Шиење
Употреба:
Божиќ декорација
Додатоци:
компресор

Производи во категоријата

Производство на време 710 работни денови.Ве молиме Љубезно се Прошири 5 дена од денот на превозот време от

Фабрика за посета ?A : Секогаш се добредојдени ние ви препорачуваме да го бродот на нашите преку океанот

Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Бесплатен Превозот Airtack 8x2x0.2m Гумени Воздух Песна Гумени Мат Воздух Песна Гимнастика Брануваа Мат Добре

Она што боите на вода брануваа можете да изберете од?A : на цената на водата брануваа се исти.Поројниот до

Може ли да го користам мојот спедитор за транспорт на производи за мене?A : Да, ќе може да Со нашите супери

започнетекрајотМатеријал : ПВЦедна нарачка за еден компјутериГОЛЕМИНА на : висок 60 CM

Како што се вода totter, санта мраз, вода брануваа, аква планирам и така натаму.Најчесто поставувани ПРАШАЊ

Производство на време 710 работни денови.Ве молиме Љубезно се Прошири 5 дена од денот на превозот време от

Еден надува спреј кабина структура Ние ќе ви помогнеме да го поправи производот, во рамките на своите це

Ако не сте добиле објектот во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас Ако email не се одг

Производство на време 710 работни денови.Ве молиме Љубезно се Прошири 5 дена од денот на превозот време от

Божиќ Оркестарот 1.8 m / 5.9 ft Мавтајќи Рака Татко Божиќ Гумени Дедо Мраз Божиќ Отворено Божиќ Декорација за

Бојата може да се customed според да барањата на клиентите За плаќање, ние прифаќаме Т / T, Western Union и Paypal Ако са

Дали е можно да се печати ништо на топки? A : Да,само нас контакт пред да го поставите цел,ние ќе се направи

Материјал на надувување структура е ПВЦ мушама и транспарентен ПВЦ прозорец или 600 D оксфорд ткаенина и

Превозот Совети1.Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викенд

Производство на време 710 работни денови.Ве молиме Љубезно се Прошири 5 дена од денот на превозот време от

Гумени вода брануваа за продажба,гумени вода лебди,вода скокови Материјал ПВЦ церада (вода доказ и оган

игралиште куќа игри шарени отворено Топлопродажба затворен големи Вода слајд / комерцијални гумени slid

Производот Сликата : Имекориснички гумени комбо гумени нешто големо со лизгачот за деца гумени нешто го

Производство на време 710 работни денови.Ве молиме Љубезно се Прошири 5 дена од денот на превозот време от

Гумени Воздух Песна Австралија, Мини Гумени Воздух Песна За ПродажбаСпецификација : Големина : 6m L*2m W*0.2 м

Please wait...