0
clear
  • Делта AUB0612L 7V06 DC 12V 0.16 НА 60x60x25mm Серверот Плоштадот фан
  • -20%
  • -20%
Делта AUB0612L 7V06 DC 12V 0.16 НА 60x60x25mm Серверот Плоштадот фан

Делта AUB0612L 7V06 DC 12V 0.16 НА 60x60x25mm Серверот Плоштадот фан

DEN 872.64

Достапност
Производот е достапен

(4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да платат за тоа. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби! Ви благодариме!
. И ние ќе рефундирање на вашите пари назад.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби! Со ЕМС : за 5-10 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Од DHL : за 3-7 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Замена/Exchange/Наплата (1) да ја прифатиме размена во рок од 14 дена по добивањето на неисправни објект.16 А, 60x60x25mm 3-жица, 3-пински конектор
Објектот Состојба : Користено
Гаранција : Два Месеци Гаранција
Превозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) . Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад. Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн. Доколку купите повеќе, Ние се повеќе се занимава. Така, немојте ДА БРОД НА ТАА АДРЕСА.(Стандард Превозот Побрзо tha Mail)
Ali Express Стандард Брзо !! 10-28 дена (Поединечни земји или дури и подолго)
e Packet ,Хонгконг Пост ,DHL Глобалната Mail : околу 15-30 дена(Поединечни земји или дури и подолго) 2. (2) Ако купите погрешен точка pls контактирајте со нас веднаш и ние ќе испорака друг вистинскиот ако го имаме. Повратни информации задоволството на Клиентите е многу важно за нас. Постојат многу акции не на полиците, ако е потребно, ве молиме да обезбеди модели и слики да ни се. Европските земји го користат DHL express. Ве молиме, напишете EORI број. Превозот Aramex ве Молиме приложете копија од лична карта(земе фото). Ви благодариме. Во меѓувреме треба да ни обезбеди некои докази, како што се слика, за да ни покаже тоа е дефектен. Иако тоа се користи. Сите производи гаранција 2 месеци.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно,Ние поддршка на пратката од страна на e Packet(САД), Ali Express Стандард Превозот, DHL, EMS, и локација за подигнување на Глобалната Mail и повеќе. Но, не влијае врз работата и квалитет, имаме многу добар фидбек. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме оценува деталите на трансакцијата Aliexpress со Совршен"5 Звезди"и ни остави позитивен евалуација на повратните информации. Ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса. (3) Unwished производ се врати ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е исто како што ние ги испраќаат. Пошта поштенски промена на политиката во руската Федерација,(10-22 дена) Испорака! купувачот треба да се напишани на полно име.Ние ќе ви ја испратиме стоката во 1-3 дена по вашата исплата е потврди со Aliexpress. Ако ви треба било каков производ, може да обезбеди слика или модел кај нас.ако ви треба било каков производ,може да обезбеди слика или medel за нас.

Кон својствата

Пакет:
Yes
Линии:
3 Линии
Моќ Интерфејс:
3PIN
Heatsink Материјал:
Пластични
Фан Живот:
100000 часа
Бренд Име:
Делта
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
AUB0612L 7V06
Тип:
Фан
Фан Големина:
60X60X25mm

Производи во категоријата

Ви благодариме на Превозот Aramex ве Молиме приложете копија од лична карта(земе фото) Доколку купите пове

Најновите Esloth 120*120*25 мм Кул LED Светлото Frameless Шасија Фан Десктоп Компјутер Случај МО Вода за Ладење Ладењ

Објектот Спецификација : Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење вентилатор за ASS400 S400 C F502 F502 C(Оригинал)​1.Верзија : еден

6020упатство за 12 V KF0620 S1 HР вентилаторот за ЛадењеYY6020 H12 SDFS602012 HDFB602012 HAD0612 XBC72 GLAD0612 LXC70 GLD60 BV12 C

Gdstime Вентилаторот за Ладење 25x25x10mm 12 V 2 Pin Топката ФанПараметри : Димензии : 25мм x 25мм x 10ммИмајќи Тип : Топка

100% Сосема нов и висок квалитетУлтра тивок СРЕДИНАТА на брзина brushless DC фан, тивко ракавлого дизајнDual топк

Ние брод вашата нарачка во рок од 27 дена по расчисти исплата Ако не сте задоволни со вашиот шопинг Искус

Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и

Блок Поддршка : Се користи за AMD Radeon ВЕГА Граница Издание 16 G Користат за AMD Radeon RX ВЕГА 56 Користат за AMD Radeon R

Стандардна листа : резервоарот тело X 1 Транспарентни PCU stent X 2 Lоблик метал заградата X 2 Завртка Група Х 6 У

(4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да плата

Gdstime 48 V DC 2 Pin 92mm x 92mm x 25мм Компјутер Вентилаторот за Ладење КулерПараметри : Димензии : 92x92x25mmКонектор : XH2.54

Најновите Бела ПРО 120*120*25 мм Кул LED Светлото PWM Шасија Фан Десктоп Компјутер Случај МО Вода за Ладење Ладе

(3) Ако предметот не функционира во рамките на гарантниот период за абнормални употреба, ние не ќе размен

SANYOМодел : 109 R1212 MH1031електрични Притисок : 12 VАктуелни : 0.48 НаДиригент : четири жицаГолемина : 120*120*38 MM

А Т или други Увозни даноци, но ние не може да гарантира нема даночни давачки, како што е, зависи од вашат

ИЛИ, можете да изберете да имате замена Ние ќе остави Позитивни Повратни информации по прими плаќањето,

Ние обично знак на стоката како вашата потреба на profomal / комерцијална фактура и ние се обидува да им помо

Ние обично знак на стоката како вашата потреба на profomal / комерцијална фактура и ние се обидува да им помо

Ако не примите објект по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се

Нашата продавница не рамо било давачки во земјата на дестинација.Превозот1 Ние ќе ги сноси сите превозо

Бренд : Оригинален германски [EBMPAPST] Модел : 3318 / 21u Димензии : 90 × 90 × 32милиметри / 92 X92 X32mm Оценет напон : DC48

Ве молиме да ни ме преку "Мои Пораки" или "Пошта" ако имате било какви прашања во врска со нашите огласи ил

Бренд Нови BFB0705 HA За ASA83 A84 A83 S A84 S X84 X84 L X84 C K84 L X84 H Компјутерска Графика Картичка ВЕНТИЛАТОРОТ за Ладење Ин

Ве молиме, напишете EORI број.30 А, 45 X45x10mm 4Жица, 4Пински КонекторОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Дв

A9215 H12 S DC12 V 0.40 НА 88mm 42x42x42mm Фан 4 Pin За Калибар Еднорог X240 ИСКРА GT240 Графичка Картичка Вентилаторот за Ладењ

Превозот1 Ние обично знак на стоката како вашата потреба на profomal / комерцијална фактура и ние се обидува

Please wait...