0
clear
  • 2018 Унисекс картичка паричникот бизнис картичка носителот стп кожа монета џеб жените картичка Организатор мажите чанта пари торба пад на превозот
  • -20%
  • -20%
2018 Унисекс картичка паричникот бизнис картичка носителот стп кожа монета џеб жените картичка Организатор мажите чанта пари торба пад на превозот

2018 Унисекс картичка паричникот бизнис картичка носителот стп кожа монета џеб жените картичка Организатор мажите чанта пари

DEN 204.96
DEN 170.00

Достапност
Производот е достапен


Главен материјал : кожа стп
Големина на : 11.5cmx8.5cmx0.3cm
Тежина : 0.045 kg
Топло информации :
1.Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење.
2.Ве молиме оставете малку боја разлика предизвикани од камерата или монитор.

Кон својствата

Тип На Објект:
Картичка & ID Носители
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Број На Модел На:
407
Материјал Состав:
СТП Кожа
Пол:
Унисекс
Употреба:
Кредитна Картичка
Објектот Должина:
11.5cm
Објектот Ширина:
1cm
Обликот:
Перница
Објектот Тежина:
45g
Главен Материјал:
PU
Затворање Тип:
Патент & Hasp
Бренд Име:
Витез Li
Продажбата на моделот:
Пад на превозот

Производи во категоријата

Може исто така да бидат заинтересирани во : Производ Агол На Екранот Поради разликата помеѓу различни м

2016 Висок Квалитет На Мажите Кредитна Картичка Носителот Вистинска Кожа Средината Капацитет Мажите Purses

Политика на враќање : 1) Наплата се врши само ако замена не е достапна.Ние обезбедуваме 7 дена гаранција з

ОписТочка законик : K100Предмет тип : карта носителотИме : MSБоја : темно кафена,светло кафеаваМатеријал : Л

COMFORSKIN новодојдени Голем Капацитет СМАРТ Картичка Паричници Со ПВЦ Банка Топла Продажба Мултифункција

Опис на производотУлтра тенок карбонски влакна пари клип паричникот за мажи и жениИмате назад некогаш

Моден Вистинска Кожа Унисекс Мажите Држачот на Паричници Висок Квалитет на Жените Кредитна Картичка Но

Карактеристики : Материјал : Оксфорд ткаенина (водоотпорен најлон)Пакет внатрешна структура : картичкат

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ

држачот,кредитна картичка на носителот бизнис картичката во држачот,лична карта носител на картата,ли

Бренд Име : В.М МОДА БАКНЕЖТежина : 0.08 KGГолемина : 10cm*1.5 cm*6.5 смТкаенини : Вистинска Кожа + Алуминиумска кути

5)ве Молиме проверете следење на информации за следење на вебсајт Повратни информации ве Молиме оставет

5688048528409912 Најновите Стил парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче п

Карактер istic Бренд : DIKUDAKU Функција : 1pc пасош;5pcs кредитна картичка;билети Големина : 14.2 cm*9.8 cm mearsured од стран

Нов Тридимензионални Силициум Студент Кредитна Картичка Картичка Пакет Картичка Сетови 6 Видови На Црт

Како можам да се постигне плаќање?Почитувани купувачот, откако ќе кликнете "купи сега", ќе има многу видо

На крајот, можете да ги плаќаат заедно во количка.За квалитет : Ние сме производство на специјално произ

.AGBIADD Гроздобер Природни Лудиот Коњ Кожа руската Амблем на логото Пасош Покрие Капка Брод Мажите Вистин

Заштитна Водоотпорен И Нула Цврст PVC Картичка IC Card Поставува Автобус Картичка Поставува Од лична карта

Zongshu руски Студенти gradebook маскаМатеријал : СТП : нетоксични, без мирис за водоотпорен и нема прашина.Сунѓ

Please wait...