0
clear
  • 20 компјутери 6.5 инчи коса поклон Бесплатен Превозот Wholesalelot, Мини дијамант Hairbows БЕЗ КЛИП на Косата Додаток,pearlHair Лак
  • -20%
  • -20%
20 компјутери 6.5 инчи коса поклон Бесплатен Превозот Wholesalelot, Мини дијамант Hairbows БЕЗ КЛИП на Косата Додаток,pearlHair Лак

20 компјутери 6.5 инчи коса поклон Бесплатен Превозот Wholesalelot, Мини дијамант Hairbows БЕЗ КЛИП на Косата Додаток,pearlHair

DEN 806.40
DEN 685.00

Достапност
Производот е достапен


~~~~ОПИС~~~~
Вие сте наддавање за поставување на 20 Компјутери убава gerbera peony, лили, се зголеми различни цвет.
Секој цвет е направен со квалитетот на поли свила ливчиња. Одлично за pin up рокабили коса клипови, декорирање капчиња headbands или капи, scrapbooking и подарок кутии.
Мерка за 6-6.5" долго. Таквите мила Цвет може да се носи секојдневно.
Може да биде прикачена на некоја 1.78 " single prong наредени Алигатор Клип, ве Молиме видете на сликата.
Можете да го изберете вашиот Цвет од следните стилови.
Ве молиме дозволете ми да се знае вашиот избор на Број од оваа листа страница само при донесувањето на плаќање или во посебна e-mail.
Според нашето искуство, недостаток на било кој дел на избор на информации може да предизвика многу денови' одложување на одлуки и превозот.
Сите објекти од пушите, пет-бесплатна работилница.
Ве молиме имајте во предвид : бои може да се разликува малку од фотографијата.
Trustful Бренд - Прекрасна Бренд

Кон својствата

Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
благослов
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Viscose,Микрофибер
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Tiaras
Пол:
Девојки

Производи во категоријата

Рачно изработени Страна Селтик Јазол Headband корејски Braides Глава Заврши Еластичен Извртени Hairband за Жени и

Име : цвет венецOccation : свадба, партијаМатеријал : вештачко цвеќеБои : како слика се прикажаниИспорака : 1 lo

Жените чипка Beanie Шапка цвет Хаубата Chemo Капа Муслиманска Шамија Hijab Исламската Turban Карактеристики : Сост

Превозникот Име Проценето Време во Транзит Следење Служба DHL За 3 7days dhl.com EMS Околу 3 7 дена ems.com Кина Пост В

Се направени од 3 / 8" grosgrain лента и Сребро Позлата Зебра лента (сите краеви се затворени за да се спречи од

~~ Треба да знаете овие важни работи : 1pack=10yd 3.3 cm Бран Форма Чипка Скриј Лента за Жените Clothig Еластична Пле

ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН Жените Фенси Пердув БЕЛА убави

Замена е прифатена ако објектот е неисправен или не е како descriped Фото Probs !! Или Партија .Бесплатен Превоз

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Многу симпатична и убава дизајн Алигатор клип grosgrain лент

1.Објектот спецификите 70pcs DHL Бесплатен превозот Фламинго Полиестер Grosgrain Коса Поклон Лето Коса Поклон Д

~~~~ОПИС~~~~Вие сте наддавање за поставување на 50 Компјутери 2.75" 3" убава 2 Ѕвонење Двојно ABC коса лакови .Се

Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат.Плаќањето мора да се изврши во рок о

~~~~ОПИС~~~~ГолеминаМерка за 3.754.5" долго Таквите мила Цвет може да се носи секојдневно.Бојаистиот со слика ,

100% сосема нов и висок квалитет Материјал : Памук, Големина : 19cm x 6cm Пакетот Вклучува : 1 x Headband1 Ние прифаќам

и нашите нерѓосувачки челик прстени е претежно 1721 покажува,еднакви на НАС големина 7.П : Што добив е разл

кликнете тука за повеќе нови предмети : 1 Ако ви треба во комбинација превозот од Express (EMS, Fed Ex, UPSот)...

1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Затоа, вашите повратни информации е од и

~~~~ОПИС~~~~Тука се 50 Компјутери Corker конска опашка и Streamers коса лакови.Тие се супер забава.Има 10 компјутери C

~~~~ОПИС~~~Вие сте наддавање за поставување на 32 Компјутери убава korker Коса Поклон Овие коса лакови се сопс

Големина : ги собере сите возрасниМатеријал : кадифеБоја : како на сликаПакување : 1pcs еден polybag Висок квал

20 Pcs / Многу Бебе Девојки Двоен Лак Headband Bowknot Headbands Бебе Коса Додатоци за Деца венчиња Цвет Полиестер Headbands

Please wait...