0
clear
  • Преносни Мини Електрични Ориз Шпорет 220V 1.2 L за 1 -2 Луѓе Мали Електрични Ориз Создателот Машина
  • -20%
  • -20%
Преносни Мини Електрични Ориз Шпорет 220V 1.2 L за 1 -2 Луѓе Мали Електрични Ориз Создателот Машина

Преносни Мини Електрични Ориз Шпорет 220V 1.2 L за 1 -2 Луѓе Мали Електрични Ориз Создателот Машина

DEN 3312.00
DEN 2915.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

боја:
Бела, Розова
Приклучок Тип:
CN, САД, ЕУ, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ
сертификација:
CE,ГШ
Времето на пазарот:
Април-15
Функција:
Готвење & Stewing & Греење
Капацитет:
Енергетска Етикета:
Никој
Додатоци:
Мерење На Купот,Гребло,Испаруваат Кошница
Домување Материјал:
Пластични
Бренд Име:
Мечка
Тежина:
3.0kg
Обликот:
Rhombus
Поддржува Закажување На Времето:
No
Моќност (W):
200W
Број На Модел На:
2653
Контролирање На Режимот:
Дигитален Тајмер За Контрола На
Материјал:
Не-стап Слој
мечка модел:
DFB-A20Y1
LCD:
No
Греење Метод:
Underpan Греење
Примена:
1-2 луѓе
сертификација:
CCC

Производи во категоријата

Домаќинство smart ориз шпорет 4 L 46 луѓе Тао керамички лагер да книга ориз шпорет Керамички Кристал 220v800w 1pcС

1.2 L smart резервации времето мини ориз шпорет тридимензионални греењекаша готвење мали ориз шпорет 220 V 200 W

Мечка 2 L Три Слој од не ' Рѓосувачки Челик Внатрешна Лагер Вакуум Зачувување Електрични Ручек КутијаНап

FRF3001 EC 500 W Домаќинство кујнски апарати Smart 3 L Мини Ориз Шпорет За 24 Лица,220 V / 50 Hz Ориз Cookers бел / кафеавЗабе

Orthewise, сите тежината и одговорноста ќе биде на товар на вашиот сопствен!!За Гаранција : 1,Сите производи с

Производ параметри : Напон : 220 V Моќ : 900 W Капацитет : 6 L Производ големина : 300*300*345mm Внатрешни мочниот меур,

Please wait...