0
clear
  • образован слатководни бисер хривнија кристал монистра мрежа хривнија boho накит евтини бохемски стил накит вистински бисер накит бо
  • -20%
  • -20%
образован слатководни бисер хривнија кристал монистра мрежа хривнија boho накит евтини бохемски стил накит вистински бисер накит бо

образован слатководни бисер хривнија кристал монистра мрежа хривнија boho накит евтини бохемски стил накит вистински бисер накит

DEN 1082.40

Достапност
Производот е достапен

слатководни бисер и кристално хривнија spsb1921zz2 OT нараквици Материјал : свежа вода бисер монистра,кристал (со кои се соочуваат стакло) монистра метал : сребро позлатен бакар,никел и олово слободни хривнија должина : приближното 7inch/18cm. Shining Story Мода Накит трговија на големо - Големи редовни акции Shining Story е specilized во рачно изработени модни накит производство и трговија на големо. Имаме голема колекција на кожни нараквици , ткаени нараквици, мала монистра, молитва монистра нараквици, tassel ѓердани..
Ние снабдување на нашите клиенти со најдобри quaility и фабрика цена. Бесплатни слика даунлоадирање Можете да имаме слики без нашето лого, само нас контакт откако ќе поставите цел.
Како ние пакет за вашата цел предмети се добро заштитени од меур торба и надворешниот картон. Превозот - Вашата цел се доставени од страна на професионални курир
Вкупно Цел вредноста Цел $40 Цел>$150 Превозот метод Сингапур воздух mail услугата Сингапур воздух mail услугата(Trackable) * DHL, Fedex, EMS, или не други комерцијални изразат компанија * Комерцијални експресна услуга е обично се користи за клиенти во САД, Канада, Европа, Австралија и Јужна Америка. Оддалечена област купувачи, ве молиме контактирајте со нас за ова. Плаќање & Купувачот Заштита Можете да изберете плаќање на вашите цел користење на кредитна картичка, запад унија, банкарски трансфер..итн. И вашата исплата ќе се објавени за нас откако ќе ги примите и среќни со вашата нарачка. Вашето купување се целосно заштитени од aliexpress.
Нашата Служба за корисници Ако не сте задоволни, ние не сме среќни. Ти си повеќе од добредојдена да контактирате со нас во секое време ако имаш било прашање или проблем. Ние гарантираме за одговор во рок од 1 работен ден.
Gurantee Ние gurantee ќе ја прими стоката во добра состојба, во време.
Ние ќе се препратат на стоки или надоместок, доколку го следново случи :
1.Пакет е изгубен, прекината, или украдени пред да стигне до вас
2. Воздушно Mail пакет не пристигнале по долго време на Овие случаи се ретки, и ако ова некогаш се случува, ние ќе ве информира на рокот за испорака за вашите пакет, кој ќе биде околу 30 дена во зависност од регионот.
3.Клиент е цел пристигна со производи во оштетена состојба.
Ние обезбедуваме брза услуга кога ќе се соочи со проблем.

Кон својствата

Должина:
18cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бисер Форма:
Nearround
Број На Модел На:
spsb1921zz2
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Метали Тип:
Бакар
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
бисер
Затворач Тип:
OT

Производи во категоријата

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата Опис на Производот : 100% Нов со В

Моден Вулкански Камен Шарм Хривнија Мажите 8мм рачно изработени Природен Камен Мушка Хривнија на Женит

Адвокатско Накит 4mm Бела howlite Камен Монистра Микро Внесува Циркон Слон Среќа ХривнијаСлон главата мушка

Добредојдовте на terisa накитако сакате да имаат друга боја молам дозволете ми да знам,благодарам многу,ви

Предпродажба на Услуги Ако сте интерес во било објекти во мојата продавница,само контактирајте со мене!

Спецификите Ретки Chrysocolla Камења Нараквица Со Злато Брановидна Изолација Акценти Turquoises Хривнија Водат Х

Добредојдовте Капка Превозот Големопродажните ЦениПредпродажба на Услуги Ако сте интерес во било обје

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата Опис на Производот : 100% Нов со В

Спецификите Кристал Geode Druzy Црни Камења Спарени Со Отвори CZ Rondelles Јога Boho Бохемски Камен Редење Нараквиц

Материјал : Природни Оникс Ахат и 10 мм Мат МонистраКамен Големина : Камен : 33~34x21~24mm Т : 4~6mm Внатрешниот Син

8мм Бела Howlite Камен Монистра Кристално Сребро Черепот Лето Bracleets Партија ПодарокМатеријал : Бела Howlite Кам

Име : Ресни Нараквица,Мажите Нараквици,Бренд Хривнија Материјал Павер Поставување CZ монистра,4mm Круг ба

( Обезбеди следење на број, Пристигне : 1560 работни дена Ова не влијае на вашата исплата и пазарната цена П

Висок Квалитет на Портокал Змеј Вени Ахат Монистра со Сребро Черепот Нараквици за Mens ПодарокМушка голе

имајте на ум! Накит нема кутијаОбично ние не имаат кутија, ве молиме контактирајте +3 долари ако треба да

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата Опис на Производот : име на Прои

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Име : Ресни Нараквица,Мажите черепот Нараквици,Бренд Хривнија Материјал Павер Поставува

[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии За GQTORCH Највлијателните 925 сребрен corporation во источна Кина регионот.

Висок Степен на Накит трговија на Големо 10pcs / многу 4mm Природни Сива Слика Камен Микро Внесува Циркон Сл

Ruberthen Мода 2018 Жените Виножито Мушка Хривнија Трендовски Howlite се Зголеми Crysatl Хривнија Најдобри Роденден

Please wait...