0
clear
  • Бесплатен превозот голем кујнски мијалник трајни 304 од не ' рѓосувачки челик рачно изработени еден слот топла продаде 650x450 MM
  • -20%
  • -20%
Бесплатен превозот голем кујнски мијалник трајни 304 од не ' рѓосувачки челик рачно изработени еден слот топла продаде 650x450 MM

Бесплатен превозот голем кујнски мијалник трајни 304 од не ' рѓосувачки челик рачно изработени еден слот топла продаде 650x450

DEN 28224.00
DEN 14112.00

Достапност
Производот е достапен


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа ИСПРАТИТЕ 4 ЕЕЗ 1. Потоне 2.Канализација цевка . систем 3.Вода дренажа 4.Вода Overflow Уред ИСПРАТИ 11 КОМПЈУТЕРИ 1. Потоне 2.Канализација цевка . систем 3.Вода дренажа 4.Допрете 5.Сапун Фармацевт 6.Потрошувачка кошница 7.Агол на вентил*2 8.Водовод*2 9.Вода Overflow Уред
[xlmodel]-[custom]-[43394] Добредојдовте на вас наредниот пат
Драг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор . Ако производи има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го решат проблемот за вас веднаш. ако сте задоволни, ве молиме да се даде целосен пет-ѕвезда повратни информации. ви благодарам многу за вашата поддршка и добредојдени за да се дојде нашата продавница во секое време. Многу добра продукција се за вас. ^_^ имаат убав ден ви благодариме !!
Превозот 1) Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод . Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-7days откако вашата уплата е целосно потврдена.
2) Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки ( Кина Пост Воздух Парцела ) поради разликата во царината расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. 3) Со цел да се обезбеди да добиете елементи со ниска Царинење Бесплатно, ние ќе ги прогласи предмети како пониска вредност , Било увозни давачки или даночни давачки ќе биде во вашата страна. Ве молиме имајте во предвид.
Димензии & Бои 1) Поради прирачник за мерење . Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи (0.5-1 цм ) во мерењето. 2) Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја и рефлексија на сликата , осветлување, припадност и сл. можеби физички производи е мала разлика . Примените производ во боја преовладуваат . ви благодариме за разбирањето !!
Пакување тежина затоа што во секое време на употреба на различни материјали за пакување. Па пакување тежина може да и тежината на производот страница за да напишете различни. Она што со тежина според конкретната примена. Ќе преовладува .

Кон својствата

Функција:
Со Тапа
Сад Форма:
Правоаголни
Бренд Име:
tangwu
Број на Дупки:
еден
Инсталација Тип:
Над Counter
Површински Третман:
Бранеа
Број На Модел На:
tangwu
Потоне Стил:
Еден Сад
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
65x45 CM
JR:
313/429/467/550
кодот на производот:
TANGWUY

Производи во категоријата

[ Точка Бр ] : L16257[ Материјал ] : Нерѓосувачки Челик SПотоне, Челик Кошница, Месинг Тапа, Пластични Drainer, Плас

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа ИСПРАТИ 6 КОМПЈУТЕРИ 1 Потоне 2.Тапа 3.Вода дренажа 2 4.Сапун Фармацевт5.Кан

[ Точка Бр ] : L16226[ Материјал ] : Нерѓосувачки Челик SПотоне, Челик Кошница, Месинг Тапа, Пластични Drainer, Плас

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа ИСПРАТИТЕ 3 ЕЕЗ 1 Потоне 2.Вода дренажа 3.Канализација цевка ИСПРАТИ 6 КОМП

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа ИСПРАТИ 10 КОМПЈУТЕРИ 1 Потоне 2.Вода дренажа 3.Канализација цевка системи

НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ : Atomizing И Врнежи 20 Инчен LED Температура Чувствителни Врнежи од дожд Туш Главата Thermostati

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа ИСПРАТИТЕ 5 КОМПЈУТЕРИ 1 Потоне 2.Потрошувачка кошница 3.Вода дренажа 4.Ка

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа ИСПРАТИ 11 КОМПЈУТЕРИ 1.Потоне 2.Тапа 3.Потрошувачка кошница 4.Сечкање одбо

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа ИСПРАТИТЕ 4 ЕЕЗ 1 Потоне 2.Вода дренажа 3.Канализација цевка системи 4.Вода

[ Точка Бр ] : L16255[ Материјал ] : Нерѓосувачки Челик SПотоне, Челик Кошница, Месинг Тапа, Пластични Drainer, Плас

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа ИСПРАТИТЕ 5 КОМПЈУТЕРИ 1 Потоне 2.Вода дренажа2 3.Канализација цевка...

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа ИСПРАТИ 12 КОМПЈУТЕРИ 1 Потоне 2.Канализација цевка систем 3.Вода дренажа2

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа ИСПРАТИ 7 КОМПЈУТЕРИ 1 Потоне 2.Тапа 3.Потрошувачка кошница 4.Канализација

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа ИСПРАТИ 12 КОМПЈУТЕРИ 1 Потоне 2.Канализација цевка систем 3.Вода дренажа2

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа ИСПРАТИТЕ 8 КОМПЈУТЕРИ 1 Потоне 2.Допрете 3.Потрошувачка кошница 4.Вода др

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа ИСПРАТИТЕ 5 КОМПЈУТЕРИ 1.Потоне 2.Тапа 3.Вода дренажа 4.Канализација цевка

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа ИСПРАТИ 12 КОМПЈУТЕРИ 1 Потоне 2.Канализација цевка систем 3.Вода дренажа2

[xlmodel][фото][0000] Фотографии ЛистаИСПРАТИ 6 КОМПЈУТЕРИ1 Мијалник2 Тапа3.Вода дренажа4.Канализација цевка5.Са

[xlmodel][фото][0000] Фотографии ЛистаПРАТИ 5 КОМПЈУТЕРИ 1.Потоне 2.Вода дренажа 3.Притисни копче интелигентни dra

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа ИСПРАТИ 11 КОМПЈУТЕРИ 1 Потоне 2.Допрете 3.Вода дренажа2 4.Канализација цев

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа ИСПРАТИТЕ 5 КОМПЈУТЕРИ 1 Потоне 2.Вода дренажа 3.Потрошувачка кошница 4.Ка

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа ИСПРАТИ 10 КОМПЈУТЕРИ 1 Потоне 2.Допрете 3.Потрошувачка кошница 4.Канализа

[xlmodel][фото][0000] Фотографии ЛистаИСПРАТИ 14 КОМПЈУТЕРИ 1 потоне 2.Тапа 3.Ѓубре лифт кафез 2 4.вода дренажа 2 5.В

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа ИСПРАТИ 13 КОМПЈУТЕРИ 1 Потоне 2.Вода дренажа2 3.Канализација цевка систем

Please wait...