0
clear
  • Вода Прочистувач 2 Фаза Филтер Кертриџ Систем Филтри за Вода За Домаќинство директно директен филтер за вода за пиење
  • -20%
  • -20%
Вода Прочистувач 2 Фаза Филтер Кертриџ Систем Филтри за Вода За Домаќинство директно директен филтер за вода за пиење

Вода Прочистувач 2 Фаза Филтер Кертриџ Систем Филтри за Вода За Домаќинство директно директен филтер за вода за пиење

DEN 2863.20

Достапност
Производот е достапен


Вода Прочистувач 2 Фаза Филтер Кертриџ Систем Филтри за Вода За Домаќинство директно директни вода за пиење филтер детали за Производот : 3 фази : 1, 0.1 micron прецизност diatom керамички филтер;(Тоа може да се чистат и се користи повторно и повторно.) 2, активниот јаглен филтер;(Замени тоа во врска 6-12 месеци) Филтер Опис Слики : За Плаќање : 1,најдобриот начин е директно онлајн плаќање, Ако сакате другите услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред цел. 2,Полн плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по placingyour цел, во спротивно нарачката ќе бидат невалидни или укинат од страна на системот. 3,Осигурете се дека имате заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса, пост код и телефонски број при пополнување во вас купувачот информации. За Превозот : 1,Ние ќе ви ја испратиме стоката што е можно поскоро по целосната исплата е потврдено. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена. 2,Купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја. И стоки ќе бидат означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.(Ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името, или да се определи некоја вредност за обичај, ве молиме да не информирате кога се прават со цел, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи како на вашето барање, но ние нема да бидеме одговорни за било кој данок и/или должност се наплаќа). 3,Кога вашиот парцела пристигнување, ве молиме проверете дали пратката се во добра состојба пред да се пријавете го тоа. Ако пратката е прекината или украдени, ве молиме да го одбие и контактирајте со нас. Orthewise, сите тежината и одговорноста ќе биде на товар на вашиот сопствен!! За Гаранција : 1,Сите производи се проверуваат пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на купување. 2,превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и превозот. 3,Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. 4,За било какви предмети, ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад. Ве молиме оставете ни пет ѕвезди повратни информации Ако не сте задоволни со оваа набавка, ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа, Ние ќе остане со вас да го реши проблемот, благодарност и почит!

Кон својствата

Функција:
Директна Пијат
Материјал:
ultrafiltration мембрана
Инсталација:
Ѕид Монтирање Тип
боја:
Бела
сертификација:
CE,БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Употреба:
Тапа-Монтирани
Бренд Име:
Huntsky
Тип:
Активиран Јаглерод
5 Фаза Филтрација:
Yes
Број На Модел На:
Вода Прочистувач 2 Фази
Квалитетот На Водата Барања:
Општинската Вода
За третман на вода машина Тип:
Прочистувач На Вода
Purifying Позиција:
Терминал За Прочистување

Производи во категоријата

Замена на Филтер Екран за Соларна Базен Прочистувач Почиста Ionizer Дилери / Дистрибутери Сакав! БУ LK ЦЕНИ Д

Опис : Кога миење садови или зеленчук во кујната, дали некогаш сте се караше со брзиот проток на вода, кој

100 gpd реверзна осмоза собранието колекции вклучува Vontron 100gpd RO мембрана ULP2012100 x 1 EA 3" x 13" RO мембрана домувањ

Еден сет WTH803 electrode алкална вода ionizer машина + две повеќе внатрешниот филтерНа алкална вода ionizer е апарато

Пакување димензија : 17 CM 27 CM 34 CMНадворешното пакување димензија : 53 CM 31 CM 37 CM (три во тетрапак)Напон : AC 110 V /

вода кујна славина за вода прочистувач дома допрете вода филтер пред директна пијат вода прочистувач

алкална вода ionizer модел WTH803Она што е точно е Ionized Вода?Јонизација едноставно значи да се добие или изгуби

Кариера Вода RO Мембрана Домување е изработена од висококвалитет Полипропилен.Оваа домување accommodates пов

Алкална вода е полн со Хидроксилни јони.2013 сосема нов топла Продажба на вода машината за да го промените

Пет плочи без Греење функција : О8065 W2.0 килограми обично се испраќаат од страна на Кина пост / HK пост / Си

Coronflow Шупливи Мембрана Цевка Ultrafiltration за Домаќинство Вода Filteration Вода Ultrafilter Систем UT936800, 3.5 gpm Отстранува

Интелигентни ozonated вода машина TWO02 доаѓа со вашиот избор за да се поврземе водовод и линии за различни ап

Филтер животот трае од една година, за да една и пол година Pay Palалкална вода ionizer пакет информации3 компј

Warter Филтер Делови RO Мембрана додадете 5 M 3 / 8"OD CCK Делови Цевка / Цевка Домување за 3013400 gpd / 3013600gpd ro мембрана

Пакување димензија : 17 CM 27 CM 34 CMНадворешното пакување димензија : 53 CM 31 CM 37 CM (три во тетрапак)Напон : AC 110 V /

Три плочи со греење функција : О8063 HБ.Опис На ПроизводотПромена за подобар квалитет на дневни вода за пие

Капацитет : 480mlМатеријал : borosilicate стакло +304 од не ' рѓосувачки челик + храна одделение PCElectrode : ТитаниумЕле

Заштита на УВ ламбата и спрејот е живот време : исклучување на вода sterilizer кога ќе си заминуваат од вашиот

Забелешки : Ако ви треба многу количина или имате било какви посебни барање,најдобро ве молиме контакти

Вовед : Овој објект е тужба за болницата, clinique, дом, канцеларија, училница, патување и така натаму...

11 Инчен 5 MICRON PPF+GAC / UDF +CTO БЛОК ЈАГЛЕРОДЕН ФИЛТЕР Кертриџ ЗА 5 ФАЗА РЕВЕРЗНА ОСМОЗА Вода Прочистувач СИСТЕМ

Please wait...