0
clear
  • НОВА Школка Hippocampus морска ѕвезда 3pcs/постави Нови Океанот Тема Нерѓосувачки Челик Колаче Машина 3D Бисквит Торта Мувла DIY Печење Алатки
  • -20%
  • -20%
НОВА Школка Hippocampus морска ѕвезда 3pcs/постави Нови Океанот Тема Нерѓосувачки Челик Колаче Машина 3D Бисквит Торта Мувла DIY Печење Алатки

НОВА Школка Hippocampus морска ѕвезда 3pcs/постави Нови Океанот Тема Нерѓосувачки Челик Колаче Машина 3D Бисквит Торта Мувла

DEN 123.84
DEN 108.00

Достапност
Производот е достапен


Школка Hippocampus морска ѕвезда 3pcs/постави Нови Океанот Тема Нерѓосувачки Челик Колаче Машина 3 D Бисквит Торта Мувла DIY Печење Алатки
Опис
Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење.
Производ тежина : 53g
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Боја : Сребрена
Големина : 8*8cm/7.5*3.6 cm/6*7cm
Облик : Морска Ѕвезда/Hippocampus/Школка
Количина : 3pc/многу
Се користи за : DIY, Cookie Машина,Торта декорација, Фондан, Чоколадо, Бонбони, итн.

Кон својствата

Тип:
Торта Алатки
Непристојни Слика:
No
сертификација:
CE / ЕУ
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Метал
Бренд Име:
SAFEBET
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
NC0505-01
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Сребро.
Посебна Карактеристика 1 :
торта декорација алатка
Посебна Карактеристика 2 :
Морска Ѕвезда Hippocampus-Школка
се користи за 1:
Торта,бонбони,чоколадо,леб,косата,желе,и други десерти
се користи за 2:
Декорација торта, Фондан,cookie машина
Користете прилики:
Торта DIY, партија торта, подарок торта
Количина:
3PC/МНОГУ
Должина:
8*8cm/7.5*3.6cm/6*7cm

Производи во категоријата

10 Компјутери / set Алуминиум Јајце Курва Овошје Курва Мувла Cookie Мувла на Парен Cupcake Пита од Ориз Колачи Tartl

Материјал : храна одделение силиконски калапГолемина на : 6.6*5.9*2.2 cmТежина : 71g

материјал : силиконбоја ќе ја испрати по случаен избор, ве молиме овозможи за 0.31cm разлика.големина 27x16x2.2c

Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде ка

Тип : торта алаткаТорта алатка тип : мувлаМатеријал : пластикаЕкориснички : даФункција : Екопријателски ,

Опис : ♥ Материјал : Храна Одделение Силиконски♥ Мувла Големина : За 6*3.6*0.7 CM заврши големина за 4.8*2.3 см♥

Нови Нерѓосувачки Челик Торта Тави За Печење Саќе Стил Пита Со Чинија Колачи Печење Алатки Фондан Торта

Нови 5pcs ЉУБОВ Срце Облик Cookie Торта Бисквит Декорација Мувла Sugarcraft Машина Мувла Кујнски Алатки D790Каракт

Мин Нарачката е 5 ДОЛАРИ! Може Да Се Меша Цел.Ако вашата цел е помалку од $7, Ние ќе биде предаден, Кина Пост

Опис : ♥ Материјал : Храна Одделение Силиконски♥ Мувла Големина : Како што е прикажано на сликата♥ Боја

Големина (Заврши Сапун) : 66*72*32милиметри Заврши Сапун Тежина : Околу 85gКарактеристики : 100% Сосема Нов и ви

Тип : Торта АлаткаТорта Алатка Тип :Денот на Вљубените Декорација МатрицатаMetarial : ПластикаБоја : БелаВи

Мала големина Прошири Дијаметар : 6cm, дното дијаметар од 2,5 см, висина : 1.75 cmСредната големина Прошири Диј

Детали За Производот : Забелешка : следните информации за повикување само Ве молиме контактирајте со пр

Име на производ : черепот се зголеми силиконски калап сапун Бренд : PRZY / прилагодите според купувачот Ма

Опис на Силиконски калапи Боја : Случајни Направени во Кина машина за миење Садови безбедно,Лесен за кор

Опис : ♥ Материјал : Храна одделение Течни Силикони♥ Мувла Големина : Околу 350*100*18mm Заврши големина за h66*

Големина : 22.3*11.8*2 CMмувла тежина 83gматеријал : храна одделение силиконскиКарактеристики на производот : 1

Сапун Големина за : 8.0*6*3.5 cm Сапун Тежина : Околу 100 GКарактеристики : * 100% Сосема Нов и висок квалитет* Напра

*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T / T,Western

Please wait...